Haber Detayı
01 Ekim 2019 - Salı 23:10 Bu haber 8539 kez okundu
 
Kalp Bağlama Büyüsü
Kalp Bağlama Büyüsü bozulması için kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalktığınızda bu varlıklar size musallat olabilirler. Bu yüzden mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir.
BAĞLAMA BÜYÜSÜ Haberi
Kalp Bağlama Büyüsü

Büyülerin genel olarak tercih edilme sebebi aşktır. Kişi günlük hayatında sevdiği insana ulaşamadı ise bu yöntemi kullanarak sevdiği kişi ile birlikte olabilir. Büyüler kişilerin iradelerini kontrol etmenizi sağlar. Bu yöntemi kullandığınızda artık karşı taraf tamamen size bağlı biri haline dönüşecektir. Bu şekilde kişinin duygularının değişmesini sağlayabilirsiniz. Kişi büyünün etkisi yüzünden kısa zamanda size karşı hisler beslemeye başlayacaktır. Kalp Bağlama Büyüsü güçlü Bağlama büyülerinden biridir. Kişiler bu büyünün uygulanması sırasında bu yüzden çok dikkatli olmalılardır. Kişi büyüyü kendisi yapabilir fakat uygulama sırasında yanlış bir şey yapar ise kısa zamanda büyünün tüm olumsuzluklarını üzerine çekecektir. Bu yüzden büyünün olumsuz etkilerinden kendinizi koruyabilmek için mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Medyum büyüyü yaparken çok daha kısa sürede etki etmesi için üç harflileri kullanır. Bu varlıklar kişiye sürekli olarak vesvese verirler. Kişide bu vesveselere göre hareket etmeye başlar. Bu şekilde büyü daha hızlı bir şekilde sonuç verecek ve amacınıza ulaşacaksınızdır.

Kalp Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Büyü yapımı için medyum bir muska yazar. Bir kağıt üzerine kalp Bağlama büyüsü yazılıp kişinin ismi de bu kağıda eklenir. Daha sonra bu kağıt bir muska şeklinde katlanır. Muskayı üç harfliler kişinin evinde yastık içine ya da kişiye yakın olacak başka bir yere saklarlar. Bu şekilde büyü tamamlanmış olur. Kişi kısa zamanda büyünün etkisi altına girecektir. Davranışlarında büyük bir değişiklik olur. Kişi büyünün etkisi altında olacağı için sadece sizi düşünecektir ve kendinde ki değişikliklerin farkına varmayacaktır. Kalp Bağlama Büyüsü bu şekilde uygulanmaktadır.

Kalp Bağlama Büyüsü belirtileri Nelerdir

Kalp Bağlama Büyüsü yapıldıktan sonra kişi sadece sizi düşünecektir. Kişinin hayallerinde rüyalarında hep siz olacaksınızdır. Artık bu düşünceler büyünün etkisi arttıkça daha da çoğalacağı için kısa zamanda size gelerek duygularını açacaktır. Kalp Bağlama Büyüsü üç harfliler ile yapıldığı in bu varlıklar da sürekli olarak kişiye sizin hakkınızda vesvese vereceklerdir. Bu vesveselerde kişinin sürekli olarak sizi düşünmesini sağlar. Bu büyünün belirtileri bu şekildedir. Kişideki bu değişikliği çevresi ve ailesi fark edecektir, fakat kişi hiç bir şekilde bu değişikliği fark etmeyecektir.

Kalp Bağlama Büyüsü Tesir Süresi Nedir

Güçlü büyülerin Tesir süreleri diğer Büyülere göre çok daha uzun sürmektedir. Fakat hiç bir büyünün gücü sonsuza dek kişi üzerinde etkisini gösteremez. Bu yüzden mutlaka belli bir süre geçtikten sonra büyülerin yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün yeniletilme işlemi için kişilerin gene medyuma gitmeleri gerekir. Eski muska yerinden alınır ve medyum yeni bir muska yazar. Bu muska tekrar kişinin evinde bir yere saklanır. Bu şekilde büyü yeniletilmiş olacaktır. Büyü yeniletildikten sonra tüm gücü ve tesir süresi de yenilenmiş olacaktır. Kalp Bağlama Büyüsü yeniletildikten sonra gene aynı şekilde kişi büyünün etkisi altına girerek sizi sevmeye ve yanınızda olmaya devam edecektir. Büyü Tesir süresi çok önemlidir eğer bu süre yeniletilmez ya da tesir süresi bittiğinde yeniletilir ise kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için olup bitenin farkına varacaktır. Üzerinde büyü olduğunu da anlar. Bu yüzden mutlaka büyü Tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmelidir.

Kalp Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur

Bu büyünün yapımı zordur ve üç harfliler kullanılır. Bu yüzden büyünün bozulması için de gene bu varlıklardan yardım alınması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü bozulacaktır. Aksi taktirde büyü etkisini kişi üzerinde sürdürmeye devam edecektir. Kalp Bağlama Büyüsü bozulması için kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalktığınızda bu varlıklar size musallat olabilirler. Bu yüzden mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyum muska üzerindeki büyü etkisini üç harflilerin yardımı ile kaldırır. Büyünün etkisi ortadan kalktıktan sonra artık kişi yavaş yavaş normal hayatına dönmeye başlayacaktır. Bu şekilde kişi sizi de sevmediğini anlar ve en kısa zamanda sizden ayrılacaktır. Büyü bu şekilde bozulur.

Dinimizde Kalp Bağlama Büyüsü

Dinimizde Büyülerden söz edilmektedir. Büyü kişilerin iradelerini kullanmalarını engelleyen bir yöntem olduğu için dinimizce kesinlikle bu yöntem yasaklanmıştır ve haram kılınmıştır. Bu yöntemi ne amaçla kullanırsanız kullanın mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Dinimize göre büyü yöntemini kullanan kişiler Allah’a şirk koşmuş olurlar. Bu kişiler öldükten sonra cehenneme gideceklerdir. Bu dünyada da cehennem ateşini yaşayacaklardır. Bu yüzden hiç bir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Bizler bu yöntemi kullanmayı tercih etmiyoruz. Sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Büyü gibi bir yöntemi kullanmak yerine sevdiğiniz kişiye doğal yollardan ulaşmayı deneyebilirsiniz. Ona jestler yaparak dikkatini çekebilirsiniz. Eğer kişi sizi gerçek duygular ile severse hayatınızda kalıcı olacaktır. Büyü yöntemini kullandığınızda ise büyünün tesiri bittiği anda kişi sizi terk edecektir. Bu yüzden doğal yollar ile sevdiğinize ulaşmanız sizin için çok daha iyi olacaktır.

Kalp Bağlama Büyüsü Tehlikeli Midir?

Büyülerin gücü çok büyük olduğu için tehlikeleri de vardır. Eğer büyüyü siz yapmaya kalkarsanız ve yanlış bir uygulamada bulunursanız büyünün pek çok olumsuz yönü ile karşı karşıya kalacaksınızdır. Özellikle siz fark etmeseniz de büyü sizi etkisi altına alır ve sizin gücünüzü emecektir. Büyüler üç harflilerin gücü ile yapıldığı için bu varlıklar da size musallat olabilirler. Böyle bir durum yaşamamak için büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kalp, Bağlama, Büyüsü,
Yorumlar
Haber Yazılımı