Haber Detayı
13 Temmuz 2019 - Cumartesi 20:50 Bu haber 1610 kez okundu
 
Kara Büyü
Büyülerle ilgileniyor olmanız ya da büyüler hakkında hiçbir bilgiye sahip olmamış olmanız gizli ilim âlemine yine de kulak aşinalığı olduğunuz bilinen bir gerçektir. Dememiz o ki; kara büyü denildiği zaman akla mutlaka içinizi ürperten bir şeyler geliyordur. Bu yazımızda kaleme aldığımız kara büyü nasıl yapılır, neden yapılır, bozulabilir mi, kara büyünün amacı nedir gibi bilgilere yer vermek istiyoruz.
KARA BÜYÜ Haberi
Kara Büyü

Büyülerle ilgileniyor olmanız ya da büyüler hakkında hiçbir bilgiye sahip olmamış olmanız gizli ilim âlemine yine de kulak aşinalığı olduğunuz bilinen bir gerçektir. Dememiz o ki; kara büyü denildiği zaman akla mutlaka içinizi ürperten bir şeyler geliyordur. Bu yazımızda kaleme aldığımız kara büyü nasıl yapılır, neden yapılır, bozulabilir mi, kara büyünün amacı nedir gibi bilgilere yer vermek istiyoruz.

Kara Büyü Nedir?

Adından da ne olduğunu tahmin edebileceğiniz üzere insanın hayatını karartan bir büyüdür. Herhangi bir insana zarar vermek adına yapılabilmektedir. Yapılması bir hayli zor olan kara büyüyü kime yaptırmak istiyorsanız eğer o kişiye şeytani cinleri musallat edeceksiniz anlamına gelir. Bir insana zarar vermek adına aklınıza ne geliyorsa bu kara büyü ile mümkün olabilmektedir. Mesela; bir insanın hastalığa yakalanmasını ve kısa zamanda acı çekerek ölmesini sağlamak amacıyla kara büyü yapılabilmektedir. Bu şekilde bir niyetle yapılacak olan büyü sabun büyüsüdür. Genelde sabunla yapılan büyüler insanın hastalığa yakalanmasını amaçlamaktadır.

Başka bir örnek vererek kara büyü nedir sorusuna tam cevap vermek adına sizin de aklınızdaki sorulara cevap bulmanız adına kara büyüyü örneklendirmek isteriz. Mesela; evli, mutlu, çocuklarıyla gayet mutlu olan bir evli çiftin evliliğine, mutluluğuna gölge düşürmek ve bu kişileri kara büyüye maruz bırakarak ayrılmalarını sağlamak da en tehlikeli kara büyülerin başında gelmektedir.

Kara Büyü Belirtileri

Hangi niyetle kara büyüye maruz kalınmış olunursa olunsun kara büyü belirtileri başında mutlaka geceleri kâbuslar görmek ve uykudan uyanmak en büyük belirtilerden birisidir. Özellikle rüyada hayvanlar görmek, hayvanların saldırılarına maruz kalmak ve genelde tüylü hayvanlardan kedi, köpek, kuş olmak üzere sizi korkutacak derecede kâbus niteliğinde rüyalara maruz kalınır.

Bir diğer kara büyü belirtisi de karanlıktan korkmaktır. Bulunduğunuz ortam ister kalabalık olsun, isterse ıssız bir yer olsun karanlığın en ufak noktasında bile kişi korkmaya başlar. Bu nedenle de özellikle geceleri tek başına evde kalmak istemez.

Kara büyüye maruz kalmış bir insan kendisini yalnızlaştırır. İnsanlardan uzaklaşmaya başlar. Toplum içinde bulunmak istemez. İnsanlarla göz temasında bulunması durumunda aşırı rahatsızlık duyar ve bu istemsiz bir şekilde kişinin fiziksel hareketlerini etkilemeye başlar. Ellerde titreme, ayaklarda uyuşma hissi, baş dönmesi hissi, yutkunma hissi gibi haller meydana gelmeye başlar.

Kara büyü belirtilerinin standart olanlarını yukarıda sizlere anlattık. Ancak hangi kara büyüye maruz kalınmış ise belirtisi de farklı olabilir. Ancak en önemli belirtilerden birisi kesinlikle tüm gelişmelerin aniden ortaya çıkmasıdır. Mesela; evlisiniz ve sizi ayırmak isteyen bir kişinin kara büyüsüne maruz kaldıysanız eğer eşinizde çok ani değişimler meydana gelir.

Kaç Çeşit Kara Büyü Var?

Bir insana akla gelebilecek her türlü kötülüğü kara büyüler ile yapmak mümkündür. Bu nedenle çeşitlerini sıralamak pek mümkün değildir. Örneğin; birisi vardır ki hoşlanmadığı bir insanın ölmesi için kara büyü yaptırabilir. Hastalanmasını isteyebilir veya sevgilisinden ya da eşinden ayrılmasını isteyebilir. Hatta iş yerinde istemediği bir insanın işinden olmasını bile isteyebilir. Bu nedenle de kaç çeşit kara büyü var diyerek maddeler halinde yazmamız mümkün değildir.

Kara Büyüler Gerçekten Var mı?

Dünyanın her kültüründe, ülkemizin her alanında gizli ilimle yapılan bu büyülerin gerçekçiliği vardır. İslam dinine mensup olan insanlar Kuran-ı Kerim ayetlerine göz attıklarında nasıl büyülerin var olduğuna inanmaları gerektiği durumu varsa diğer dinlere mensup olan kişiler de kendilerine özel olan kutsal kitaplarda büyülerin var olduklarını kolaylıkla görebilmektedirler. Kara büyüler gerçekten vardır ve gerçek bir medyumun elinden yapılması durumunda tutması an meselesidir.

Kara Büyüler Kime Yaptırılmalıdır?

Malumunuz artık günümüzde teknoloji ile iç içeyiz. Özellikle de internet kültürünü benimsediğimiz bu günlerde kendisini alim kişi olarak, medyum olarak tanıtan yüzlerce insana rast gelmek mümkün olabilmektedir. Gizli ilimle pek alakası olmayan kişiler büyü süreçlerinden anladıklarını hatta profesyonel olduklarını iddia ederek insanların inançları üzerinden kendilerini kalkındırmak istemektedirler. Bu nedenle büyü yapan kişileri bulmak için mümkün mertebe interneti kullanmadan yakın çevrenizdeki insanların yönlendirmelerini göz önünde bulundurmaya çalışınız.

Kara Büyü Yaptırılmalı mıdır?

Kara büyüleri yaptırmak demek şeytani cinlerin görevlendirilmesi demektir. Şeytani cinler üzerlerine aldıkları görevleri yerine getirmek için çok mutlu olurlar. Bu nedenle böylesine kara büyüleri yaptırmak ileride vicdan azabı duymanıza neden olabilir. Kara büyüleri yaptırmak ayrıca günahtır ve yaptırmamanızı tavsiye ediyoruz. Kara büyüler aynı zamanda yaptıran kişiye ve yakın çevresine de zarar verebilmektedir.  Kesinlikle büyü süreçleri şakaya alınacak bir kavram, bir olgu değildir. İşin ciddiyetinde olmanız gerekmektedir.

Kara Büyü Nasıl Yapılır?

Onlarca, yüzlerce malzeme ile yapılabilmektedir. Her bilirkişi kendine has yöntemleri ile bu kara büyüleri icra edebilmektedirler. Kaç çeşit kara büyü var sorusuna cevap vermek pek mümkün değildir. Yüzlerce kara büyü çeşidi olduğu unutulmamalıdır. İnternet kaynaklarında anlatılan kara büyü tariflerine itibar etmemenizi öneriyoruz. Şakaya alınacak bir süreç değildir. Yapılmaması gerektiği gibi yaptırılmaması da çok önemlidir. Kuran-ı Kerim’de peygamber efendimiz ( SAV ) üzerine büyü yapılmış ve bozulması için de ayetler indirilmiştir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kara, Büyü,
Yorumlar
Haber Yazılımı