Haber Detayı
29 Temmuz 2019 - Pazartesi 22:14 Bu haber 2538 kez okundu
 
Kara Büyü
Kara büyülerin amaçlarına göre yapılış şekilleri birbirlerinden çok farklıdır. Eğer bir kara büyü aşk büyüsü için yapılacak ise genelde domuz yağı ya da muskaya büyü yazma yöntemi kullanılmaktadır.
KARA BÜYÜ Haberi
Kara Büyü

Büyüler yapım şekillerine göre farklı güçlere sahiptirler.  Büyünün gücü ne kadar büyük olur ise kişi üzerindeki tesir şekli ve süresi de o kadar kuvvetli olacaktır. Bu yüzden büyü yapılırken olabildiğince büyünün tesir etme gücünü arttıracak materyaller kullanılmaktadır. Bu yüzden de bulunması zor olan malzemeler büyü yapımlarında tercih edilmektedir. Kara büyüler çok kuvvetli büyülerden oluşmaktadır. Özellikle aşk büyüleri çok tesirli büyülerdir ve kara büyüler arasında yer almaktadır. Kara büyüler pek çok farklı amaçlar için uygulanmaktadır. Sadece aşk değil insanlar bu yöntemi ayrılık için de kullanmaktadırlar. Kara büyüler uygulandıktan sonra kişiler artık kendileri gibi davranamaz hale gelirler ve özgür iradelerini kullanamadıkları için büyünün etkisi ile hareket edeceklerdir. Bu yüzden de kara büyüler çok kısa süre içerisinde kişiler üzerinde tesirini gösterir ve kısa zamanda ne amaç ile yapıldı ise işe yarayacaktır. Kara büyü çok kuvvetli bir büyü olduğu için mutlaka kişilerin medyuma giderek bu büyü yöntemini uygulatmaları gerekmektedir. Kişiler kesinlikle kendi başlarına herhangi bir şekilde bir şey yapmaya kalkmamalıdırlar.  Kişi kendi başına büyü yöntemini uygulamaya kalktığında artık büyünün tüm kötü özelliklerini üzerine çekecektir ve hatta üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla da karşı karşıya kalabilirler. Bu yüzden mutlaka kişilerin medyuma giderek büyüyü yaptırmaları gerekmektedir. Ancak bu şekilde kişi kendini büyünün zararlarından koruyacaktır.

Kara Büyüler Tehlikeli Midir?

Kara büyüler gücünü materyallerden ve üç harflilerden almaktadır. Bu büyüler üç harfliler kullanılarak yapıldığı için bazı durumlarda tehlikeli olabilmektedir. Kişilere üç harfliler musallat olabilir. Bu yüzden mutlaka büyülerin medyuma gidilerek yapılması gerekmektedir. Kara büyüler çok güçlü etkilere sahip olduğu için sadece büyü yapılan kişiyi değil aynı zamanda büyü yapan kişiyi de olumsuz yönde etkileyecektir. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyü yerine doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız.

Kara Büyüler Nasıl Yapılır?

Kara büyülerin amaçlarına göre yapılış şekilleri birbirlerinden çok farklıdır. Eğer bir kara büyü aşk büyüsü için yapılacak ise genelde domuz yağı ya da muskaya büyü yazma yöntemi kullanılmaktadır. Bu şekilde büyü kişi üzerinde tesir eder ve kısa zaman içerisinde size karşı duygular beslemeye başlayacaktır. Eğer kara büyü bağlama için yapılacaksa düğüm büyüsü gibi büyüler kullanılmaktadır. Bunun dışında kilit kullanılarak da bağlama büyüsü yapılabilmektedir. Bu şekilde de büyünün gücü oldukça büyük olacaktır. Kişi kara büyüyü ayrılık için kullanacak ise gene muska yöntemi kullanılır ya da kişinin özel eşyaları üzerine büyü yapılabilmektedir. Tüm bu uygulama yöntemleri üç harfliler kullanılarak yapılmaktadır. Bu yüzden kara büyüler oldukça güçlü etkilere sahiptirler ve kısa zaman içerisinde kişi üzerinde tüm etkilerini göstererek tesir etmeye başlayacaktır. Büyülerin uygulanma şekilleri de birbirlerinden farklı olduğundan dolayı mutlaka medyuma gidilerek kara büyüler yaptırılmalıdır.

Kara Büyülerin Kişiler Üzerindeki Etkileri

Kara büyüler yapıldıktan sonra artık kişi kendi özgür iradesi ile hareket edemez hale gelir ve kısa zamanda büyü nasıl isterse o şekilde davranmaya başlayacaktır. Bu yüzden istediğiniz gibi kişilerin hayatlarını kontrol altına alabilir, onları yönlendirebilirsiniz. Kara büyü kişinin idrak etmesini engeller, çok saçma hareketler etse bile bunun farkına varmayacaktır. Kişideki bu davranış değişikliğini çevresi fark edecektir fakat kişi kesinlikle kendisi bunun farkına varmaz. Bu şekilde büyü kişileri etkisi altına almaya başlar. Özellikle aşk için uygulanan kara büyüler kısa zamanda kişinin size aşık olmasını sağlar. Ayrılık için bu yöntem kullanıldığında ise evli çiftler ya da sevgililer kısa sürede birbirlerinden soğuyacaklardır. Bağlama için yapılan büyü sayesinde de kişi size kalpten bağlanacaktır.

Kara Büyülerin  Tesir Etme Süresi Ne Kadardır?

Kara büyüler çok güçlü etkilere sahip oldukları için uzun bir süre kişiler üzerinde tesirleri görülmeye başlanacaktır. Fakat bu tesir süresi belli bir süre boyunca sürer ve tesir süresi bitmeden önce mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün yeniletilme işlemleri için kişilerin gene medyuma gitmeleri gerekmektedir. Aynı şekilde büyünün tekrar baştan yapılması gerekir. Ancak bu şekilde büyünün tesiri kişi üzerinde kalıcı olacaktır. Büyünün tesir süresinin bitmesini ise kişinin size karşı olan davranışlarından rahatlıkla anlayabilirsiniz. Kişi size karşı soğuk davranıyor ise büyünün etkisi kişi üzerinden kalkmaya başlamış demektir. Bu durumda hemen büyünün yeniletilmesi sağlamalısınız. Kara büyü bu şekilde yenilenir. Yenileme işlemleri sırasında da gene üç harfliler kullanılacağı için mutlaka medyumların bu büyüyü yenilemeleri gerekmektedir. Kişiler kesinlikle büyüyü kendileri yenilemeye kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde üç harfliler kişilere musallat olabilir.

Kara Büyüler Nasıl Bozulur?

En güçlü büyü türü olan kara büyünün yapımı kadar bozulması da oldukça zordur. Bu büyülerin bozulması için ilk olarak büyülü eşyayı ya da büyüyü bulmanız gerekmektedir. Büyü medyuma götürüldükten sonra üzerine üç harflilerin de yardımı ile dualar okunur ve büyünün kişi üzerin deki etkisinin ortadan kalkması sağlanacaktır. Fakat bu büyü bozulsa bile çok güçlü etkileri olduğu için belli bir süre daha kişi büyünün etkisi ile hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden büyünün etkisi yavaş  yavaş kişinin üzerinden kalkar.  Kara büyü bu şekilde bozulmaktadır. Kişiler hiçbir şekilde kendileri kara büyüleri bozmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde kişilere üç harfliler musallat olacaktır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kara, Büyü,
Yorumlar
Haber Yazılımı