İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Voodoo Büyüsü
Voodoo Büyüsü
Evlilik Büyüsü
Evlilik Büyüsü
Haber Detayı
17 Kasım 2019 - Pazar 23:39 Bu haber 2445 kez okundu
 
Kara Büyü ile Bağlama
Kara Büyü ile Bağlama üç harfliler ile birlikte yapıldığı için de ayrıca çok, tehlikelidir. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmayı denemelisiniz. Büyü yöntemini kullanmak yerine sevdiğiniz kişiye jestler yapmalı ve onu gerçekten etkilemelisiniz. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Büyü yöntemini kullandığınızda kişi tesir süresi boyunca sizi sevecektir. Fakat kişiyi gerçekten etkilediğiniz de kişi hep yanınızda olacaktır
KARA BÜYÜ Haberi
Kara Büyü ile Bağlama

Büyüler yapılış şekillerine göre birbirlerinden farklıdır. Özellikle kara büyüler en Kuvvetli büyülerdir. Bu yüzden kısa süre içerisinde etki ederler ve amacınıza ulaşmanızı sağlar. Kara Büyü ile Bağlama yapıldıktan sonra sevdiğiniz kişinin kalbi size bağlanacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz. Fakat bu büyü yapılması en zor olan ve en Kuvvetli büyüdür. Bu yüzden bu büyüyü kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Kendiniz kara büyüleri kaparken yanlış bir şey yaptığınızda büyünün tüm kötü özellikleri sizi sarmaya başlayacaktır. Bu yüzden bu büyü yöntemini kendiniz uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde mutlaka olumsuz olaylar ile karşılaşacaksınızdır. Medyuma gittiğinizde büyünün tüm olumsuz özelliklerinden sizi koruyacaktır. Kara büyüler genelde üç harfliler ile birlikte yapılmaktadır. Bu yüzden de tehlikesi çok büyük olmaktadır. Bu yüzden siz hiç bir şekilde büyü yöntemini kendiniz yapmaya kalkmamalısınız.

Kara Büyü ile Bağlama Nasıl Yapılır?

Kara Büyü yapımı için medyuma gittiğinizde büyü yapılacak olan kişinin bir özel eşyası kullanılmaktadır. Bu özel eşya üzerine büyülü Bağlama sözcükleri söylenir. Daha sonra üç harflileri de yardımı ile özel eşya kişinin evinde yerine geri konulur. Bu şekilde büyü kişi üzerinde etkisini yavaş yavaş göstermeye başlayacaktır. Kara Büyü ile Bağlama bu şekilde yapılmaktadır. Büyü üç harfliler ile birlikte yapıldığı için bu varlıklar sürekli olarak kişiye vesvese verirler. Bu vesveselere karşı kişi dayanamaz. Kısa zamanda kişi büyünün etkisi ile size aşık olacaktır. Sürekli olarak gün içerisinde sizi düşünür, sizinle alakalı hayaller kurar. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin gözü sizden bir başkasını göremez hale gelecektir. Bağlama büyüsünün etkisi çok kuvvetlidir. Bu yüzden kişi hiç bir şekilde üzerinde büyü olup olmadığını anlamayacaktır. Kişi tamamen büyü nasıl isterse, o şekilde hareket etmeye başlar. Kendi duygularını ve düşüncelerini hiç bir şekilde kontrol edemez ve kendi iradesi ile karar alamaz. Bu yüzden kısa zamanda size karşı, duyguları olacak ve bu duygularını da size açacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kadına ya da adama kolaylıkla kavuşabilirsiniz. Fakat büyü yönteminin belli bir süresi vardır. Bu süre çok önemlidir. Eğer büyülerin tesir süresi sona erer ise kısa sürede kişi normal davranışlarına geri dönerek hayatına kaldığı yerden devam edecektir. Bu yüzden büyünün mutlaka tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmesi şarttır.

Kara Büyü ile Bağlama Tesir Süresi Nedir?

Büyülerin tesir süreleri güçleri ile doğru orantılıdır. Kara büyüler en güçlü büyülerden biri olduğu in tesir süresi de oldukça uzun sürecektir. Fakat gene de belli bir süre sonra büyü etkisini yitirecektir. Bu durumda hemen büyüyü yeniletmeniz gerekmektedir. Büyünün yeniletilmesi, için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Medyum büyüyü gene aynı özel eşya üzerine yaparak üç harflilerin de yardımı ile tekrar yenilemiş olacaktır. Büyü yeniletildikten sonra gene kişi üzerinde aynı şekilde etki etmeye devam edecektir. Kara Büyü ile Bağlama bu şekilde yeniletilir. Büyü yeniletilme işlemini mutlaka kişi büyünün farkına varmadan önce yapmanız gerekmektedir. Aksi taktirde kişi olup bitenin farkına varacaktır. Bu yüzden kişinin davranışlarını sürekli olarak kontrol etmeniz gerekmektedir. Kişi, size karşı soğuk davranıyor ise büyünün tesiri giderek azalıyor demektir. Bu yüzden hemen büyüyü yeniletmeniz gerekmektedir. Bu şekilde büyü yeniletildiğinde kişi hiç bir şeyin, farkına varmayacaktır.

Kara Büyü ile Bağlama Nasıl Bozulur?

Büyülerin bozulması için üç harfliler gerek vardır. Bu varlıklar ancak isterlerse büyü bozulacaktır. Kara Büyü ile bağlama çok kuvvetli bir büyü olduğu için siz asla büyüyü bozmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde siz büyüden olumsuz yönde etkileneceksinizdir. Medyuma gittiğinizde büyülü nesneyi de mutlaka yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Ancak bu şekilde medyum üç harflileri kullanarak büyünün bozulması sağlanır. Büyü bozulduktan sonra etkileri de yavaş yavaş kişi üzerinden kalkacaktır. Büyünün etkileri sona erdiğinde ise kişi kendi hayatına kaldığı yerden devam eder. Sizi hiç bir şekilde hatırlamayacak ve size karşı hiç bir şey hissetmeyecektir. Bu yüzden büyüyü hatırlamaz ve hiç bir şey yokmuş gibi yaşamaya devam eder. Kara Büyü ile Bağlama bu şekilde bozulmaktadır.

Kara Büyü ile Bağlama Günah mıdır?

Dinimizde büyü yöntemini kullanan kişiler mutlaka cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bizler bu sebeple büyü yöntemini kullanmıyoruz ve sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Aksi taktirde dinimizce cezalandırılırsınız. Kara Büyü ile Bağlama üç harfliler ile birlikte yapıldığı için de ayrıca çok, tehlikelidir. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmayı denemelisiniz. Büyü yöntemini kullanmak yerine sevdiğiniz kişiye jestler yapmalı ve onu gerçekten etkilemelisiniz. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Büyü yöntemini kullandığınızda kişi tesir süresi boyunca sizi sevecektir. Fakat kişiyi gerçekten etkilediğiniz de kişi hep yanınızda olacaktır çünkü sizi gerçekten sevecektir. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Büyü yöntemini ne amaçla kullanırsanız kullanın dinimize göre en büyük günahlardan birini işlemiş olacaksınızdır. Büyü yöntemin Allah’ın yazdığı kaderi hiçe saymak ve ona şirk koşmak demektir. Bu yüzden hiç bir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz ve denememelisiniz. Aksi taktirde cezalandırılırsınız ve mutlaka  cehenneme gideceksinizdir. Bizlerde bu yüzden hiç bir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kara, Büyü, ile, Bağlama,
Yorumlar
Haber Yazılımı