Haber Detayı
30 Ağustos 2019 - Cuma 13:04 Bu haber 1594 kez okundu
 
Kara Mum Büyüsü ile Ayrılık
Kara Mum Büyüsü ile ayrılık kara Büyülerden biridir ve gücü de kesinlikle diğer Büyülere nazaran daha kuvvetlidir. Bu yüzden büyü kişiler üzerinde çok, daha uzun süreli olarak etki etmektedir. Büyünün gücü ile tesir etme süresi doğru orantılıdır. Büyü tesiri büyük olduğu için kişiler kolay kolay büyünün etkisi altından kurtulamazlar.
KARA BÜYÜ Haberi
Kara Mum Büyüsü ile Ayrılık

Kara Büyüler, en Tesirli büyülerdir ve etkilerini çok kısa zamanda kişiler üzerinde göstererek sonucun daha hızlı bir şekilde gelmesini sağlarlar. Bu yüzden de kara büyüleri insanlar çok, daha fazla tercih etmektedirler. Kara Büyüler ne kadar güçlü olurlar ise tehlikeleri de o kadar büyüktür. Bu yüzden kişilerin mutlaka bu kara büyüleri yaptırırken dikkatli olmaları gerekmektedir. Kara Mum Büyüsü ile ayrılık da bu kuvvetli kara Büyülerden biridir. Bu büyü uygulandıktan sonra kısa süre sonra büyü kişilerin üzerinde tüm etkilerini göstermeye başlar ve kişiler birbirlerinden soğuyacaklardır. Bu büyü kişilerin hiç bir şekilde birbirlerine saygılarını kalmamasını sağlar ve bu yüzden kişiler kavga ederek birbirlerine kırıcı sözler söyleyeceklerdir. Bu yüzden bu sözlerin telafi olma ve kişilerin karşılıklı kalpleri kırılır. Bu kavgalar giderek şiddetleneceği için kişiler kısa zamanda ayrılık kararı alacaktır.

Kara Mum Büyüsü ile Ayrılık Günah mı?

Büyülerin uygulanma sebepleri hemen hemen aynıdır. Kişiler hayatın akışını bozarak amaçlarına ulaşmaya çalışırlar. Bu süreçte de sadece kendi hayatlarını değil diğer insanların hayatlarını da etkilerle. Bu yüzden büyü yöntemi kişilerin kaderi değiştiği için dinimizce yasaklanmış ve kesinlikle Günah kılınmıştır. Hiç bir Müslüman bu büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelidir. Aksi taktirde büyü yöntemini kullandığınızda dinimizce Allah’a karşı çıkmış ona şirk koşmuş sayılırsınız. Bu yüzden de mutlaka cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Böyle bir durum yaşamak istemiyorsanız böyle bir işlemi de karşı tarafa uygulamamalısınız. Kara Mum Büyüsü ile ayrılık uygulamak yerine insanların mutluluğuna izin vermelisiniz. Aksi taktirde dinimize göre günaha girmiş sayılırsınız.

Kara Mum Büyüsü ile Ayrılık Tehlikeleri

Kara Mum Büyüsü gücü büyük olan Büyülerden biri olduğu için kısa sürede kişileri tesiri altına alır fakat büyünün gücü çok büyük olduğu in sadece karşı tarafı değil sizi de olumsuz yönde etkileyecektir. Bu yüzden mutlaka çok dikkatli olmalısınız. Büyünün yapımı için kendiniz herhangi bir şekilde bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünün olumsuzluklarını si, üzerinize çekeceksinizdir. Mutlaka büyünün yapımı için kişiler medyuma gitmeyi tercih etmelilerdir. Kara Mum Büyüsü ile ayrılık yapıldığında genelde üç harfliler kullanılmaktadır. Üç harfliler insanlarla uğraşmayı ve onları korkutmaya çok severler. Bu yüzden de mutlaka büyüyü medyuma yaptırmanız gerekmektedir. Aksi taktirde üç harfliler size musallat olacaktır.

Kara Mum Büyüsü ile Ayrılık Nasıl Yapılır

Kara Mum Büyüsü için kişi medyuma gittiğinde kişiye simsiyah bir çarşaf giydirilir. Kişinin bu çarşaf altında sadece gözleri gözükecektir. Daha sonra karanlık bir ortamda ayna karşısında bu kişiye mum yatırılır. Kişi mum yanarken ayna karşısında medyum un söylediği sözleri tekrar etmelidir. Büyülü sözcükleri tekrar ederken kişi mutlaka telaffuzu a dikkat etmelilerdir. Hiç bir şekilde sözcükleri yanlış söylememelisiniz. Aksi taktirde büyü yanlış bir şekilde uygulanmış olacaktır. Bu şekilde büyünün kişi üzerinde etki etmesi sağlanır. Büyü yaklaşık olarak 3 gün içerisinde kişiler üzerinde tesirini göstermeye başlayacaktır. Büyünün gücü çok büyük olduğu için kişilerin, davranışları da hemen değişecektir. Bu davranış değişikliğini hiç bir şekilde kişiler kendileri fark etmezler. Bu yüzden de kısa sürede ayrılık kararı alacaklardır.

Kara Mum Büyüsü ile Ayrılık Tesir Etme Süresi

Kara Mum Büyüsü ile ayrılık kara Büyülerden biridir ve gücü de kesinlikle diğer Büyülere nazaran daha kuvvetlidir. Bu yüzden büyü kişiler üzerinde çok, daha uzun süreli olarak etki etmektedir. Büyünün gücü ile tesir etme süresi doğru orantılıdır. Büyü tesiri büyük olduğu için kişiler kolay kolay büyünün etkisi altından kurtulamazlar. Fakat büyünün gücü belli bir yere kadar kişiler üzerinde tesirini sürdürmeye devam edecektir. Bu süreç hemen sona ermez. Mutlaka büyünün gücünün azalmasını kişiler davranışları ile belli edeceklerdir. Bu yüzden kişilerin birbirlerine olan davranışlarını kontrol ederek büyünün yeniletilir yeniletilme esi gerektiğini anlayabilirsiniz. Kara Mum Büyüsü ile Ayrılık Tesir süresinin uzatılması için büyünün tekrar aynı şekilde yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiğinde artık hiç bir şekilde kişiler büyünün etkisinden çıkmazlar. Bu şekilde kişilerin ayrı kalmalarını kesinleştirmiş olursunuz.

Kara Mum Büyüsü ile Ayrılık Bozmak Kolay mı?

Büyülerin yapım aşamaları birbirlerinden farklılık gösterdiği için bozulması ve tesir süreleri de farklılık gösterecektir. Bir büyünün bozulabilmesi için kişinin mutlaka medyum dan yardım alması gerekmektedir. Kara Mum Büyüsü ile ayrılık büyüsünün bozulması için medyuma gitmeyip kendiniz bir şeyler yapmaya kalktığınızda büyüden olumsuz bir şekilde etkileneceksinizdir. Bu yüzden kendinizi korumak ve büyünün olumsuzluklarından etkilenmemek in mutlaka büyünün medyum tarafından bozulmasını sağlamalısınız. Medyum büyüyü bozarken üç harflilerden yardım alır. Üç harfliler kişinin üzerindeki büyü etkisinin ortadan kaybolmasını sağlarlar. Eğer üç harfliler istemez ise büyü bozulmayacaktır. Bu yüzden medyum ilk önce onları ikna eder. Büyü bozulduktan sonra kişiler kendi akıl ve fikirleri ile hareket etmeye başlarlar. Bu yüzden de kısa zaman içerisinde birbirlerini affederek tekrar bir araya geleceklerdir. Bu durum tam anlamıyla büyü bozulduktan belli bir süre sonra değişecektir. Bu şekilde büyünün bozulması ve kişiler üzerindeki etkisinin ortadan kalması sağlanır. Kara Mum Büyüsü güçlü bir büyü olduğu için bu işlemler uygulanırken kendinizi korumak, için medyum ne derse onu yapmalı ve Aksi bir davranışta bulunmamalısınız.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kara, Mum, Büyüsü, ile, Ayrılık,
Yorumlar
Haber Yazılımı