İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Voodoo Büyüsü
Voodoo Büyüsü
Evlilik Büyüsü
Evlilik Büyüsü
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Kabak Büyüsü
Kabak Büyüsü
Cazibe Büyüsü
Cazibe Büyüsü
Haber Detayı
01 Ağustos 2019 - Perşembe 23:23 Bu haber 4164 kez okundu
 
Karabiber Büyüsü
Büyüler genel olarak kişilerin aşk için tercih ettikleri yöntemlerden biridir. Kişiler sevdikleri insana kavuşabilmek için büyü yöntemini denemektedirler. Aşk büyüleri güçlü büyüler olduğu için kısa zamanda kişiler üzerinde işler.
KARABİBER BÜYÜSÜ Haberi
Karabiber Büyüsü

Büyüler genel olarak kişilerin aşk için tercih ettikleri yöntemlerden biridir. Kişiler sevdikleri insana kavuşabilmek için büyü yöntemini denemektedirler. Aşk büyüleri güçlü büyüler olduğu için kısa zamanda kişiler üzerinde işler. Büyüler güçlerini genel olarak mistik güçlerden almaktadırlar. Mistik güçler büyünün çok daha hızlı bir şekilde kişi üzerinde etki etmesini sağlar. Bu şekle büyünün gücü çok daha büyük olacağı için amacınıza da daha kısa bir süre içerisinde kavuşacaksınızdır. Karabiber büyüsü de bu tesiri kuvvetli olan büyülerden biridir. Bu yüzden bu büyülerin mutlaka medyuma gidilerek yapılması gerekmektedir. Kişiler hiçbir şekilde büyüyü kendileri yapmaya kalktıklarında olumsuz özellikleri ile karşılaşacaklardır. Bu yüzden büyü mutlaka medyuma gidilerek yapılması gerekmektedir.Özellikle mistik güçler büyüyü yapan kişiye musallat olabilirler. Kişi medyuma gittiğinde kendini büyünün olumsuz özelliklerinden korumuş olacaktır.

Karabiber Büyüsünün Gücü

Karabiber büyüsü etkili büyüler arasında yer alır. Mistik güçler büyü yapılan kişinin iradesini kullanmasını engeller bu yüzden de kişi kendi hayatı ile ilgili kararlar veremez hale gelir. Bu yüzden  kısa sürede kişi büyünün etkisi altına girecektir. Karabiber büyüsü en güçlü aşk büyüleri arasında yer almaktadır. Özellikle kara büyülerden olan bu büyünün gücü çok büyüktür. Kısa sürede kişiyi etkiler ve amacınıza da kısa sürede ulaşmanızı sağlar. Bu büyü ile istediğiniz kişinin size karşı hisleri olmasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Karabiber Büyüsü Nasıl Yapılmaktadır

Karabiber büyüsü yapımı için medyuma gittiğinizde bir kağıt veya bez üzerine karabiber dökülür ve bunun üzerine aşk büyüsü okunur, kişinin isimi de okunduktan sonra büyü tamamlanmış olacaktır. Büyü  mistik güçler ile birlikte uygulandığı için çok kuvvetlidir. Karabiber büyüsü bu şekilde tamamlandıktan sonra mutlaka kişinin evinde bir yere güzelce saklanması gerekmektedir. Büyünün kesinlikle kişinin evinden dışarıya çıkmaması gerekmektedir. Aksi taktirde kişi üzerindeki etkileri giderek zayıflayacak ve büyü bozulacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün kişinin evinde kişiye yakın olması gerekmektedir. Bu şekilde büyünün etkileri kişiyi yavaş yavaş sarmaya başlar.

Karabiber Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkileri

Karabiber büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık tamamen büyünün etkisi ile hareket etmeye başlayacaktır. Kişi kendi iradesini kullanamadığı için büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Büyü kişinin size karşı bir şeyler hissetmesini sağlar. Özellikle büyü mistik güçlerle yapıldığı için bu varlıklar sürekli olarak kişiye sizin hakkınızda vesvese vereceklerdir.  Kişi artık bu vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Kısa süre içerisinde kişi sürekli olarak gece gündüz demeden sizi düşünmeye başlar. Bu düşünceler her geçen gün daha da artacağı için kişi size aşık olacak ve bu duygularını dile getirecektir. Karabiber büyüsü bu şekilde kişi üzerinde etki etmektedir. Karabiber büyüsü belli bir süre boyunca kişi üzerinde etki etmektedir. Bu süre sona erdiğinde kişi normal hayatına geri döneceği için mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Bu yüzden büyünün tesir süresine çok dikkat edilmesi gerekmektedir.

Karabiber Büyüsü Ne Kadar Sürer

Karabiber büyüsü yapıldıktan sonra ara ara mutlaka tesir süresinin kontrol edilmesi gerekmektedir. Karabiber büyüsü kuvvetli bir büyü olduğu için uzun süreli olarak kişi üzerinde etki eder. Fakat bu sürenin de bir sonu vardır. Tesir süresi yavaş yavaş kişi üzerinden kalkacaktır.Tesir süresinin bitmeye başlaması ile kişi yavaş yavaş sizden soğumaya başlayacaktır. Kişi sürekli olarak sizinle kavga edecektir. Bu şekilde büyünün tesir süresinin bitmeye yakın olduğunu anlayabilirsiniz. Büyünün bu durumda mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün yeniletilmesi için mutlaka gene aynı medyuma gidilmeli ve aynı şekilde büyünün tekrar edilmesi gerekmektedir. Bu şekilde kişi üzerindeki büyü tekrar edilmiş olacaktır.  Karabiber büyüsü bu şekilde yeniletilmektedir. Bu büyünün yeniletilmesi için kişiler kesinlikle medyuma gitmelilerdir. Kesinlikle kendileri büyüyü yapmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde kişiler büyüyü kendileri yeniletmeye kalktıklarında büyünün olumsuz özellikleri ile karşılaşacaklardır. Bu yüzden medyumu tercih etmelisiniz.

Karabiber Büyüsü Bozulması Zor Mudur

Karabiber büyüsü yapılması zor büyüler arasında yer alır. Özellikle mistik güçler ile birlikte yapıldığı için bu büyünün bozulması da oldukça zordur. Bu yüzden karabiber büyüsü bozulması için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kesinlikle kişiler kendileri büyüyü bozmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özellikleri ve mistik güçler kişilere musallat olacaklardır. Bu yüzden kişiler medyuma giderek büyüyü bozdurmalılardır.  Bu büyü bozulsa bile belli bir süre daha kişi üzerinde etkileri görülmektedir. Büyünün  bozulması ile kişi üzerindeki etkileri hemen ortadan kalkmaz. Belli bir süre daha kişi büyünün özelliklerini üzerinde taşımaktadır. Büyünün etkileri bittikten sonra kişi eski hayatına geri dönecektir.  Bu yüzden de kişi sizi kısa sürede terk edecektir.

Karabiber Büyüsü Günah Mı

Dinimizce büyünün her türlüsü günahtır. Bu yüzden karabiber büyüsü yapmak ve yaptırmak çok büyük günahtır.  Bu yüzden büyü yapmak ve yaptırmaktan uzak durmalısınız. Aksi taktirde dinimizce cezalandırılacaksınızdır. Bizlerde büyü yapmıyoruz ve sizlere de tavsiye etmiyoruz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Karabiber, Büyüsü, ,
Yorumlar
Diğer Haberler
Haber Yazılımı