Haber Detayı
23 Temmuz 2019 - Salı 22:46 Bu haber 582 kez okundu
 
Kaşık Büyüsü
Büyüler insanların karşı tarafı etkilemek ve kontrol etmek için uyguladıkları yöntemlerden biridir. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla Bir insanın hayatına müdahale edebilirsiniz. Genel olarak insanlar büyü yöntemini karşı cinsi etkilemek için, aşk için çok sık tercih edilmektedir. Büyü yöntemini aşk için kullandığınızda kısa süre içerisinde sevdiğiniz kişi de size aşık olacaktır bu şekilde sevdiğiniz insan ile mutlu bir birliktelik kurabilirsiniz.
KAŞIK BÜYÜSÜ Haberi
Kaşık Büyüsü

Büyüler insanların karşı tarafı etkilemek ve kontrol etmek için uyguladıkları yöntemlerden biridir. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla Bir insanın hayatına müdahale edebilirsiniz. Genel olarak insanlar büyü yöntemini karşı cinsi etkilemek için, aşk için çok sık tercih edilmektedir. Büyü yöntemini aşk için kullandığınızda kısa süre içerisinde sevdiğiniz kişi de size aşık olacaktır bu şekilde sevdiğiniz insan ile mutlu bir birliktelik kurabilirsiniz. Kaşık Büyüsü de aşk amacı ile kullanılan bir büyüdü. Bu büyünün yapım şekli diğer büyüklerden çok farklı olduğu için kısa süre içerisinde kişi üzerinde etkileri görülür ve amacınıza ulaşacaksınızdır. Aşk büyüleri yapım amaçlarına göre farklı materyaller kullanarak güçlendirilmektedir. Bu şekilde büyüklerin etki süreleri de uzatılmaktadır. Kaşık Büyüsü diğer Büyülerden daha güçlü olduğu için tesir süresi de diğer büyüklere göre çok daha uzun sürmektedir. Bu yüzden kişiler bu büyünün yapılması için mutlaka medyuma gitmelilerdir. Kişi kesinlikle kendi başına büyü yöntemini uygulamaya kalmamalıdır. Aksi taktirde büyünün yapımı sırasında kişi yanlış bir şey yapar ise büyünün tüm kötü özelliklerini kişi üzerine çekecektir. Bu yüzden mutlaka iyi ve deneyimli bir medyuma gidilerek büyünün yaptırılması gerekmektedir. Ancak bu şekilde kişi büyünün kötü özelliklerinden kendini koruyacaktır.

Kaşık Büyüsünü Yaptırmak Tehlikeli Midir?

Büyüler genel olarak mistik güçler kullanılarak yapıldığı için kötü etkileri olabilmektedir. Bu yüzden kişilerin mutlaka kendilerini bu olumsuz etkilerden korumaları gerekmektedir. Kişi büyü yöntemini bu yüzden mutlaka medyuma giderek yaptırması gerekmektedir. Bu şekilde büyünün olumsuz özelliklerinden etkilenmeyeceksinizdir. Kaşık Büyüsü tehlikeli mi denildiğinde evet medyuma gitmeden kişi kendi başına bu büyüyü uygulamaya kalkar ise tehlikeli olacaktır. Aynı zamanda büyükleri yaptıran kişilerde belli bir süre sonra Büyülerden etkilenmeyen başlarlar. Özellikle mistik güçlerin dikkatini çekerseniz size musallat olacaklardır. Bu yüzden büyü yapmanızı ve yaptırmanız kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Kaşık Büyüsünün Yapım Şekli

Kaşık Büyüsü etkili bir aşk büyüsü olduğu için medyuma gidilerek yapılması gerekmektedir. Medyum bir gümüş kaşık kullanarak büyüyü yapar. Bu gümüş kaşık üzerine büyülü sözcükler söylenir ve kişinin de ismi okunarak büyü tamamlanmış olur. Daha sonra bu büyünün mutlaka kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Büyü kişiye ne kadar yakın olursa o kadar çok etkili olacaktır. Büyü yapımında üç harfliler de kullanıldığı için büyünün etkisi çok daha hızlı  bir şekilde kişiyi etkileyecektir. Kaşık Büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık normal hareketler sergileyemez hale gelir ve kısa sürede kendi hayatının kontrolünü kaybederek büyünün etkisi altına girecektir. Bu yüzden mutlaka kısa zamanda istediğiniz amaca ulaşacaksınızdır.

Kaşık Büyüsünün Kişi Üzerindeki Tesir Etme Şekli

Bu büyü yapıldıktan sonra kişi artık bambaşka biri gibi davranmaya başlayacaktır. Kişi üzerindeki bu davranış değişikliğini çevresi fark etse bile kişi asla kendinde ki bu değişikliği fark etmeyecektir. Bu yüzden kişi artık kendi iradesini kullanamaz hale gelir ve tamamen büyü nasıl isterse o şekilde davranmaya başlayacaktır. Bu yüzden de kişi artık gece gündüz sizi düşünmeye başlar. Özellikle üç harfliler kişiye sürekli olarak sizin hakkınızda vesvese vereceklerdir. Kişi artık bu vesveselere göre hareket eder ve sizi düşünecek size karşı hisler beslemeye başlayacaktır. Kaşık Büyüsü istediğiniz kişinin size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz kişi sizinle birlikte olacaktır fakat bu duygular kişinin kendi duyguları değildir. Kişi sizi gerçekten sevmez tamamen büyünün etkisi ile böyle hareket edecektir. Kaşık Büyüsü çok güçlü bir aşk büyüsü olduğu için çok fazla tercih edilmektedir.

Kaşık Büyüsü Nasıl Bozulur

Bu büyü çok etkili olduğu için büyünün yapımı da bozulması da oldukça zordur. Bu büyüyü bozmak için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi kesinlikle kendi başına büyü yöntemini uygulamaya ve bozmaya kalmamalıdır. Aksi taktirde büyünün tüm kötü özelliklerini kişi üzerine çekecektir. Böyle Bir durumla karşı karşıya kalmamak için mutlaka kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Büyü bozulsa bile belli bir süre boyunca kişi üzerinde büyünün etkileri sürmeye devam edecektir. Kişi bir anda etki altından çıkarak eski hayatına geri dönmez. Büyü bozulduktan belli bir süre sonra etkileri kişi üzerinden geçecektir. Bu yüzden kişi zamanla eski hayatına ve normal davranışlarına geri dönecektir.

Kaşık Büyüsünün Tesir Etme Süresi

Büyüklerin belli bir tesir süresi vardır. Bu Tesir süresi sona erdiğinde ise kişi büyünün etkisi altından çıkacaktır ve kısa sürede normal hayatına geri dönecek sizi terk edecektir. Bu yüzden mutlaka büyüklerin belli bir süre sonra mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün yeniletilme işlemleri için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi gene aynı medyuma giderek aynı şekilde büyüyü tekrar ettirdiğinde büyünün kişi üzerindeki etkileri sürmeye devam edecektir. Kaşık Büyüsü bu şekilde yeniletilmelidir. Büyü tesirinin bitip bitmediğini kişinin size karşı olan davranışlarından da rahatlıkla anlayabilirsiniz. Kişi size karşı soğuk davranıyor ise kısa sürede büyünün tüm etkileri ortadan kalkacaktır. Bu şekilde büyünün yeniletilmesi gerektiğini anlayabilirsiniz. Büyü yeniletildiği sürece etkileri devamlılık kazanır ve kişide sizi sevmeye devam edecektir. Aksi taktirde büyünün tesirini bitmesi ile birlikte kişi sizi terk eder ve amacınıza ulaşamazsınız. Bu yüzden büyü tesiri sürekli olarak kontrol edilmelidir ve ara ara yeniletilmelidir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kaşık, Büyüsü,
Yorumlar
Haber Yazılımı