İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Voodoo Büyüsü
Voodoo Büyüsü
Evlilik Büyüsü
Evlilik Büyüsü
Haber Detayı
04 Nisan 2021 - Pazar 19:43 Bu haber 490 kez okundu
 
Kaşık Büyüsü Nedir? Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?
KAŞIK BÜYÜSÜ Haberi
Kaşık Büyüsü Nedir? Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kaşık büyüsü yüzyıllar öncesine dayanan büyü çeşitleri arasında bulunması ile popülerliğini arttırmaktadır. Kaşık büyüsü günümüzde uzman medyumlar aracılığı ile yapılan büyü çeşitleri arasında gündemimizde ki yerini almaktadır. Kaşık büyüsünün etkileri genellikle ne niyetle yapılıyor ise o duruma göre farklılık gösterebilmektedir. Kimi insan kaşık büyüsünü olumlu sonuçlar için yaptırırken kimi insan da bu durumu kötü sonuçlar için yaptırmaktadır. Ancak uzman medyumlar kaşık büyüsünü genellikle iyi durumlar için önermesiyle beraber çok daha etkili sonuçların elde edilebileceğini söylemektedir. Kaşık büyüsü birbirinden uzak olan iki sevgilinin birbirine yakınlaşması ya da evli çiftlerin birbirine karşı daha çok yakınlaşmasını sağlayabilmek amacıyla yapılabilmektedir. Özellikle birbirinden soğuyan eşlerin sık sık tercih etmiş olduğu bu büyü sayesinde pek çok evliliği kazanmak için yapılabilmektedir.

Kaşık Büyüsü Nedir?

Kaşık büyüsü günümüzde Aşık etme, ayırma ya da barıştırma gibi birbirinden farklı konular için tercih edilmektedir. Büyünün yapılma niyetine göre sonuç gösterilmesi üzerine bu büyü kesinlikle güvendiğiniz bir medyum tarafından yapılması ön görülmektedir. Aksi takdir de güvenilir olmayan medyumlar vasıtası ile yapılan büyünün etkilerinin de farklı şekilde size yansıyacağını unutmamanız gerekmektedir. Aynı zamanda kaşık büyüsünün etkileri diğer büyü çeşitlerine göre daha çabuk gözlemlendiği görülmektedir. Bu sebepten ötürü de son zamanlar da en çok tercih edilen büyü çeşitleri arasında bulunmaktadır. Kaşık büyüsü yapılırken medyum hocanın istediklerinin eksiksiz olarak medyuma ulaştırılması gerekmektedir. Genellikle kaşık büyüsü 2 adet yemek kaşığı ve 1 bardak su ile yapılmaktadır. Bu malzemeler ile beraber uzman medyum içinizden ön görülen niyetinizin geçirilmesini istemektedir.  Niyetinizi içinizden geçirdikten hemen sonra 41 kere “Ya apraziyal” çekilmesi gerekmektedir.

Kaşık Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Kaşık büyüsünü yaptıran kişiler büyünün etkilerinin ne olduğu merak etmektedir. Kaşık büyüsünün etkileri niyetinize göre farklılık gösterir. Kaşık büyüsü yaptırırken içinizden geçirmiş olduğunuz niyet önem göstermektedir. Bu sebepten ötürü belli başlı etkilerinden bahsetmek söz konusu olmamaktadır. Ancak eğer kısmetinizin açılmasını ya da aşık olma niyetinde bulunmuş iseniz bu durum da karşınıza doğru insan çıkmasını sağlayabilir ve mutlu bir yaşam sürdürmeniz için etki gösterilebilmektedir. Aynı zamanda eşiniz ile aranız da ki soğukluğun giderilmesi için kaşı büyüsü yaptırdıysanız da bu durum da eşiniz ile aranızın düzüleceğine ve eşinizin size bağımlılığının artacağını söylemek mümkündür. Böylelikle kaşık büyüsü eşler arasında problemleri çözerken kısmeti kapalı olan kişilerinde kısmetini açabilmektedir. Bu nokta da önemli olan içinizden geçirmiş olduğunuz niyet olmaktadır.

Kaşık Büyüsü Bozulur mu?
Kaşık büyüsü yaptıran ancak bozdurmak isteyen kişiler tarafından bu büyünün bozulup bozulmayacağına dair araştırmalar sürdürülmektedir. Kaşık büyüsünü bozdurmak isteyen bireyler uzman medyumlar vasıtası ile büyünün bozulmasını gerçekleştirebilmektedir. Büyü bozulduktan sonra büyünün etkisi bozulacak ve ne niyetle yapılmış ise bu durum tam tersine dönebilmektedir.

Kaşık Büyüsü Kim Tarafından Yapılır?

Kaşık büyüsü günümüzde iyi niyetli olarak yapılan büyü çeşitleri arasında bulunması ile beraber en etkili sonuç gösteren büyü çeşididir. Kaşık büyüsü yaptırmak isteyen bireyler uzman medyumlar ile iletişime geçerek bu fırsatlardan yararlanma fırsatını elde edebilmektedir. Kaşık büyüsü niyetiniz doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Ancak bu büyüyü yaptırırken kesinlikle güvenilir bir medyumdan yardım almanız önerilmektedir. Aksi takdir de büyünün etkisini göremeyebilir ya da işler daha da kötüye gitmesini sağlayabilirsiniz. Bu sebepten ötürü kesinlikle büyüyü yaptırmadan önce doğru bir medyum seçimi yapmaya özen göstermelisiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kaşık, Büyüsü, Nedir?, Kaşık, Büyüsü, Nasıl, Yapılır?, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı