Haber Detayı
26 Temmuz 2019 - Cuma 22:01 Bu haber 1196 kez okundu
 
Kemer Büyüsü
Kemer büyüsü aşk için kullanılan büyü yöntemlerinden biridir. Bu büyü çok kısa süre içerisinde kişi üzerinde tesir ederek sonuçlarını göstermektedir. Bu büyünün gücü çok büyük olduğu için etkileri uzun süreli olarak kişi üzerinde kalacaktır. Bu şekilde büyülerin yapımı için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir.
KEMER BÜYÜSÜ Haberi
Kemer Büyüsü

Büyü yöntemi genellikle insanların karşı cinsi etkilemek için kullandıkları bir yöntemdir. Büyü yöntemi ile rahatlıkla kişinin duygu ve hareketlerini kontrol altına alabilirsiniz, aynı zamanda kişinin hayatını da kontrol edebilirsiniz. Bu şekilde sizi sevmeyen bir kişi bile size  aşık olacak, hisler beslemeye başlayacaktır. Büyü yöntemi ile amacınıza kısa zaman da ulaşabilir ve sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu  olabilirsiniz. Kemer büyüsü aşk için kullanılan büyü yöntemlerinden biridir. Bu büyü çok kısa süre içerisinde kişi üzerinde tesir ederek sonuçlarını göstermektedir. Bu büyünün gücü çok büyük olduğu için etkileri uzun süreli olarak kişi üzerinde kalacaktır.  Bu şekilde büyülerin yapımı için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi hiç bir şekilde büyüyü kendi başına İnternetten okuduğu bilgilere bakarak yapmaya kalmamalıdır. Aksi taktirde kişi büyünün tüm kötü özelliklerini üzerine çekecektir ve hatta üç harflilerin musallat olmasına bile sebep olabilir. Bu yüzden mutlaka kişilerin medyuma giderek büyü yöntemini uygulatmaları gerekmektedir. Ancak bu şekilde kişi büyünün olumsuz özelliklerinden kendini koruyacaktır.

Kemer Büyüsünün Kişiler Üzerindeki Tesiri

Kemer büyüsü yapıldıktan sonra artık kişi kendi özgür iradesini kullanamaz hale gelir. Kişi kısa sürede kendi hayatının kontrolünü kaybedecektir, büyünün etkisi altına girecektir. Büyü  tesiri ile artık kişi sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır. Artık kişinin rüyalarında bile siz olacaksınızdır. Bu şekilde büyü kişi üzerinde işe yarayacaktır.

Büyü üç harflilerin yardımı ile yapıldığı içinde sürekli olarak bu varlıklar kişiye vesvese vereceklerdir. Kişi de bu vesveselere göre hareket etmeye başlar.  kemer büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık normal hareketler sergileyemez hale gelir. Bu yüzden de çevresindeki insanlar ondaki bu değişikliği fark ederek ondan uzaklaşmaya başlayacaklardır. Fakat kişi kendinde oluşan bu davranış değişikliğini büyü tesiri bitene kadar fark etmeyecektir. Kişi artık tamamen büyünün etkisi altında hareket etmeye başlayacaktır. Büyünün gücü çok büyük olduğundan dolayı tesiri bitene kadar kişi bu şekilde hareket etmeye devam eder.

Kemer Büyüsünün Yapım Şekli

Büyülerin yapımı için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi medyuma gittiği zaman büyünün yapılacağı kişiye ait olan bir kemerin de mutlaka medyuma götürülmesi gerekmektedir. Bu kemer üzerine büyülü aşk sözcükleri söylenir ve üç harflilerin de yardımı ile büyü tamamlanmış olur. Büyü kişilere ne kadar yakın olursa etkisi de o kadar büyük olacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir.  Kemer büyüsü yapıldıktan kısa bir süre sonra kişi büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Bu şekilde kısa sürede amacınıza ulaşacaksınızdır. Kişi size aşık olacaktır ve sürekli sizin yanınızda olacaktır.

Kemer Büyüsünün Kişi Üzerindeki Tesir Etme Süresi

Her büyünün belli bir tesiri etme süresi vardır. Bu Tesir süresi sona erdiğinde ise kişi büyünün etkisi altından çıkacak ve kısa sürede kendi normal hayatına geri dönecektir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için mutlaka kişilerin büyüyü yeniletmeleri gerekmektedir. Kemer büyüsü Tesir süresi çok kuvvetlidir fakat bir gün mutlaka bu süre sona erecektir. Büyü yeniletildiği sürece kişi üzerindeki etkisi de uzun süreli olacak ve kişi sizi sevmeye devam edecektir. Büyünün yeniletilmesi için kişilerin gene aynı medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kemer büyüsü yeniletilme işlemi mutlaka büyünün Tesir gücü sona ermeden önce yeniletilmelidir ki kişi büyünün etkisi altından çıkmasın ve olanları anlamasın. Bu büyünün Tesir süresinin bitip bitmediğini kişinin size karşı olan hareketlerinden rahatlıkla anlayabilirsiniz. Eğer kişi size karşı soğuk davranıyor ise büyünün Tesir süresi geçmeye başlıyor demektir. Bu durumda hemen kişinin üzerindeki büyünün yeniletilmesi gerekiyor demektir.

Kiriş Büyüsünün Yapılması Günah Mıdır?

Kiriş büyüsü çok güçlü bir aşk büyüsü dür bu büyü yapıldıktan sonra rahatlıkla istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Fakat büyü yöntemini kullanarak insanların hayatlarını değiştirmek ve onlara müdahale etmek en büyük günahlardan biridir. Bu yüzden kişiler büyü yöntemi ile değil tamamen doğal yolları kullanarak amaçlarına ulaşamaya çalışmalardır. Aksi taktirde büyü yöntemini kullanan kişiler bu dünyada ya da öbür dünyada mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden bizler büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz, sizlerde kesinlikle bu yöntemi öneriyoruz. Kiriş büyüsü gibi güçlü büyükleri yapmak yerine sevdiğiniz kişiye doğal yollardan açılmalısınız.

Kiriş Büyüsünün Bozulması

Kiriş büyüsü güçlü aşk büyüklerinden biri olduğu için bu büyünün yapılması da bozulması da oldukça zordur. Bu yüzden mutlaka büyünün bozulması için kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün kişi üzerindeki etkilerinin ortadan kalkması sağlanmış olacaktır. Büyünün. Yapımında üç harfliler kullanıldığı için kişiler kesinlikle kendi başlarına büyüyü bozmaya kalmamalıdırlar. Aksi taktirde kişilere üç harfliler musallat olabilir. Bu yüzden mutlaka kiriş büyüsü bozulma işlemleri için kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyum büyünün bozulması için de gene üç harflilerin kullanacaktır. Bu şekilde büyü bozulur fakat büyünün kişi üzerindeki etkileri belli bir süre daha kişinin üzerinde kalacaktır. Kişi yavaş yavaş büyünün etkisi altından çıkacaktır. Büyü etkileri tamamen kişi üzerinden kalktığında kişi normal davranışlar sergilemeye başlayacaktır ve normal hayatına geri döneceği için sizi sevmediğini de anlayacaktır. Bu şekilde kişinin üzerindeki kiriş Büyüsünün bozulmasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Bu şekilde amacınıza ulaşacaksınızdır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kemer, Büyüsü,
Yorumlar
Haber Yazılımı