Haber Detayı
02 Ağustos 2019 - Cuma 23:30 Bu haber 2086 kez okundu
 
Kemer Büyüsü
Büyüler tarihi bakımdan oldukça eskiye dayanmakta olan eylemler olup, belli bir amaca göre her birisinin farklı şekillerde yapılışları bulunmaktadır. Kimi büyü isteğe bağlı olarak bağlamak kimi büyüsü ise ayırmak amacı ile kullanılmaktadır.
KEMER BÜYÜSÜ Haberi
Kemer Büyüsü

Kemer Büyüsü ile Bağlama

Büyüler tarihi bakımdan oldukça eskiye dayanmakta olan eylemler olup, belli bir amaca göre her birisinin farklı şekillerde yapılışları bulunmaktadır. Kimi büyü isteğe bağlı olarak bağlamak kimi büyüsü ise ayırmak amacı ile kullanılmaktadır. Kemer büyüsü de bağlamak amacı ile kullanılan nadir büyülerden birisidir. Aslında kemer büyüsü çok fazla ismini duyurmamış olsa da medyumlar tarafından kullanılan etkili bağlama büyülerindendir. Kemer büyüsü nasıl yapılır, etkileri nelerdir, nasıl bozulur gibi pek çok bilgi kişiler tarafından merak edilmekte olup, kemer büyüsü hakkında bu yazımızda sizlere detaylı bilgiler sunacağız. Kemer büyüsü hakkında bilgileri edinmek için yazımızın devamını okuyabilir ve bu şekilde dilediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kemer Büyüsü Nasıl Yapılır?

Her büyünün kendisine has yapılış şekilleri bulunmaktadır. Buna göre de kemer büyüsünün de kendisine has yapılışları bulunmaktadır. Kemer büyüsü adından da belli olduğu üzere bağlamak istediğiniz kişinin kemeri ile yapılmaktadır. Fakat sizlere burada kemer büyüsü nasıl yapılır bilgisini paylaşmak imkansız olup, keza sizlere bu bilgiler paylaşılsa da bile sizlerin uygulaması tehlikelidir. Kemer büyüsü etkili bir büyü olduğu gibi kara büyüler kategorisinde yer almakta olup, kişiler üzerinde zararlı eylemleri bulunmaktadır. İstenilen etkinin dışında verdiği zararlar bulunmasından ve yapılışı tılsımlı sözcüklere dayanmasından dolayı kişilerin kendi başlarına yapması imkansız olan büyüler arasında yer alır. Bunun içinde büyü oldukça etkilidir. Kemer büyüsü medyumlar ve bilen kişiler tarafından yapılması doğru bir işlem olacaktır. Sizler yapmaya kalkarsanız herhangi yapılan yanlış bir işlem geri dönmesi oldukça zor hatalara neden olduğu gibi size ve ailenize ciddi zararlar verebilir.

Kemer Büyüsü Bozulur mu?

Kemer büyüsü bozulabilen bir büyü olup, her büyüde olduğu gibi bozulması mümkün olan bir büyüdür. Fakat kemer büyüsü etkisinin güçlü olmasından dolayı birden ve kolay şekilde bozulmaz. Yapımı gibi aşama aşama ve zorlu bir bozulma süreci bulunmaktadır. Bunun için kemer büyüsüne maruz kalan bir kimse hemen medyumdan yardım istemeli ve bozulması için kendisi de büyü bozan dualardan yararlanmalıdır.

Kemer Büyüsü Etkisi Nedir?

Kemer büyüsü etkisi yukarıda da belirttiğimiz gibi doğru şekilde yapılması durumunda oldukça fazladır. Kısa sürede etkisini gösteren ve büyü tamamlanmasının ardından kesinlikle istediğinizin de fazlasını elde edebileceğiniz bir büyüdür. Fakat kemer büyüsü tehlikeli büyüler arasında yer almasından dolayı aslında çok fazla ismi duyulmamış ve tercih edilmemektedir. Pek çok medyum bağlama büyüsü isteyen kişilere kemer büyüsünü imkansız gibi görmesi durumunda tercih etmekte ve etkilerini de anlatmadır.

Kemer Büyüsü Günah mı?

Kemer büyüsü her büyüde olduğu gibi şeytani işlemler içermekte olup, kesinlikle günahtır. İslam dini açısından yasak olan ve gerek Kuran-ı Kerim üzerinde gerekse Hadis-i Şerifler üzerinde belirtildiği gibi yapılması, yapımına ortak olunması veya yapımını istemesi gibi durumlarda aynı günaha ortak olarak direk cehennemliktir. Bunun için Müslüman olan ve İslam dinine inanan kişilerin büyü gibi eylemlerden uzak olması konusunda pek çok bilgi mevcuttur. İnsanın kaderini kişinin isteği olmadan gerek iyi niyet gerekse zarar vermek amacı ile sihir gibi işlemler yaparak değiştirmek zaten günah olduğunun kanıtı olup, eğer ki istediğiniz bir şey var ise Allah’tan dualar ile istemeniz doğru olacaktır. Bunun için kesinlikle kemer büyüsü ya da herhangi bir büyü yapmamalı veya talep etmemelisiniz.

Bağlama Vefki Nedir?

Bağlama vefki, tamamen dualar ile yapılan işlemler olup, kağıt üzerine sizler özel yazılan dualar ile uygulanmaktadır. Bağlama vefki kesinlikle büyü ile ilişkisi bulunmamakta olup, pek çok kişi her ne kadar büyü ile karıştırsa bile kesinlikle ilişkisi yoktur. Vefk, dualar ile yapılan işlemler olup, her medyum ya da her bilirkişi vefk yapamaz. Vefki sadece alanında uzman olan medyumlar yapabildiği gibi kişilerin isteklerini etkili dualar ile eyleme geçirir. Eşimi kendime bağlama, kardeşleri birbirine bağlama, sevgilimi kendime bağlama gibi zararsız olan istekler için bağlama vefkleri yapılabilir. Bu gibi eylemler için bizlere ulaşabilirsiniz. Biz kesinlikle büyü yapmamakta olup, bu gibi talepleri bizlere iletmeyiniz. Vefk, celb gibi işlemler için bizlere telefon numaramızdan arayarak ya da Whatsapp üzerinden yazarak daha detaylı bilgi alabilir ve işlemleri yaptırabilirsiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kemer, Büyüsü,
Yorumlar
Haber Yazılımı