İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Voodoo Büyüsü
Voodoo Büyüsü
Evlilik Büyüsü
Evlilik Büyüsü
Haber Detayı
28 Temmuz 2019 - Pazar 21:02 Bu haber 1692 kez okundu
 
Kemer Büyüsü ile Bağlama
Kemer büyüsü ile bağlama üç harfliler ile yapıldığı için kişi onların verdiği vesveselere göre hayatını yaşamaya başlayacaktır. Üç harfliler sürekli olarak sizinle alakalı vesveseler vereceklerdir. Kişi de artık her gün sizi düşünür hale gelir ve bu düşünceler gün geçtikçe daha da yoğun bir hale gelecektir.
KEMER BÜYÜSÜ Haberi
Kemer Büyüsü ile Bağlama

Doğaüstü bir olay olan büyü, insanların sıklıkla günlük hayatlarında ulaşamadıkları amaçlarına ulaşabilmek için tercih ettikleri bir yoldur. Bu yolu kullanarak insanların duygularını kontrol altına alabilir ve onları yönlendirebilirsiniz. İnsanlar amaçlarına göre farklı büyü yöntemlerini kullanmaktadırlar. Bu yüzden de pek çok farklı büyü uygulama şekli vardır. Özellikle her büyünün yapımında farklı materyaller tercih edilmektedir. Bu büyü yöntemlerinden biri de kemer büyüsüdür. Kemer büyüsü ile bağlama için yapılan büyü yöntemlerinden biridir. Kişi karşı tarafı kendine bağlamak için bu büyü yöntemini kullanabilir. Kemer büyüsü çok güçlü bir büyü olduğu için kısa süre içerisinde kişinin duygularını değiştirebilirsiniz ve size karşı duyguları olmasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Kemer büyüsü uygulanması ile zor bir büyüdür. Genellikle medyumlar bu büyünün uygulanmasında üç harflilerden yardım almaktadırlar. Bu yüzden kişiler kesinlikle kendi başlarına büyü yöntemini denemeye kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde kişilerin başına istenmeyen durumlar gelecek ve üç harflilerin musallat olması gibi olaylarla karşılaşabilirler. Bu yüzden mutlaka bu tarz güçlü etkileri olan büyülerin mutlaka medyuma gidilerek yapılması gerekmektedir. Kişi kendini bu şekilde büyünün olumsuz etkilerinden kolaylıkla koruyacaktır.

Ayrıca dinimize göre büyü yöntemini kullanmak en büyük günahlardan biridir. Büyü ile kişilerin duygu ve düşüncelerini değiştirmek kesinlikle dinimizce yasaklanmıştır. İnsanlar iyi bir amaç için bile bu yöntemi kullansalar mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden bu yöntemi kullanmak yerine mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Bizler de büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de asla tavsiye etmiyoruz.

Kemer Büyüsü ile Bağlama Nasıl Uygulanır

Kemer büyüsünün yapımı için bir deri kemere ihtiyaç vardır. Bu deri kemer üzerine ipler ile işlemeler yapılır büyülü sözcükler yazılır. Son olarak kişinin de ismi kemere işlendikten sonra üç harflilerin de yardımı ile büyü tamamlanmış olacaktır. Bu şekilde büyü tamamlandıktan sonra kişi üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Büyülü kemeri aynı zamanda kişinin evinde bir yere saklamanız gerekmektedir. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altına girmez. Büyünün etkili olması için kişiye yakın olması gerekmektedir. Bu şekilde büyü kısa zamanda kişiyi etkisi altına alır ve kişinin davranışlarında belirgin bir değişiklik olacaktır. Özellikle kişi artık özgür iradesini kullanamaz hale geldiği için kısa zamanda büyü nasıl isterse o şekilde davranmaya başlayacaktır. Kemer büyüsü ile bağlama üç harfliler ile yapıldığı için kişi onların verdiği vesveselere göre hayatını yaşamaya başlayacaktır. Üç harfliler sürekli olarak sizinle alakalı vesveseler vereceklerdir. Kişi de artık her gün sizi düşünür hale gelir ve bu düşünceler gün geçtikçe daha da yoğun bir hale gelecektir. Kısa zaman içerisinde kişi size karşı duygular beslemeye başlar ve bu duyguları dillendirecektir. Kemer büyüsü bu şekilde kişi üzerinde etkilerini göstermeye başlayacaktır.

Kemer Büyüsü Tehlikeli Midir?

Büyüler genel olarak üç harfliler kullanılarak yapıldığı için bazı durumlarda olumsuz olaylar ile karşılaşılmaktadır. Özellikle kişi büyüyü kendisi yapmaya kalktığında musallat olma durumları ile çok sık karşılaşılmaktadır. Kemer büyüsü güçlü bir büyü olduğu için de sadece büyü yapılan kişiyi değil aynı zamanda büyü yaptıran kişiyi de bir süre sonra olumsuz yönde etkilemeye başlayacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün yapımı sırasında dikkat edilmesi gerekmektedir. Kişi büyünün olumsuz etkilerinden kendini korumak için büyüyü medyuma yaptırırken kendisine de koruma büyüsü yaptırabilir.

Kemer Büyüsünün Kişi Üzerindeki Tesir Etme Süresi

Kemer büyüsü güçlü büyüler arasında yer aldığı için tesir süresi de diğer büyülere göre oldukça fazladır. Kemer büyüsü uzun süre kişi üzerinde etkilerini gösterse bile belli bir süre sonra bu tesir süresi sona erecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün ara ara yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün tesir süresi bittiğinde kişinin davranışları normale dönecek ve ne olup bittiğini anlayacağı için kısa süre içerisinde kişi sizi sevmediğini anlayacak ve terk edecektir. Bu yüzden mutlaka kişi ile birlikte olabilmek için büyünün tesir süresini yeniletmeniz gerekmektedir. Kemer ile bağlama büyüsü yeniletme işlemleri için kişilerin gene medyuma gitmeleri gerekmektedir. Tekrar aynı medyuma giderek büyüyü yenilettiğinizde büyünün tesir süresi yenileneceği için etkisi de devam edecektir. Tesir süresinin kişi üzerinden geçip geçmediğini kişinin size karşı olan davranışlarından rahatlıkla anlayabilirsiniz.  Kişi size karşı soğuk davranıyor ise büyünün tesir süresi bitecek demektir. Bu şekilde büyünün yeniletilmesini sağlayabilirsiniz.

Kemer Büyüsü Nasıl Bozulur

Kemer büyüsü güçlü bir büyü olduğu için bozulması da oldukça zordur. Bu yüzden mutlaka kişiler büyünün bozulması için medyuma gitmelilerdir. Kişiler kesinlikle büyünün bozulması için kendileri herhangi bir şey yapmamalıdırlar. Büyüler üç harfliler kullanılarak yapıldığı için kişiler kendileri büyüyü bozmaya kalktıklarında onların saldırısına uğrayabilirler. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Kemer büyüsü bozulduktan sonra kişi üzerindeki büyü etkileri bir süre daha sürecektir. Bu etkiler tamamen kişinin üzerinden hemen kalkmaz. Mutlaka bir süre daha kişi büyünün etkisi ile hareket edecektir. Büyünün tesiri tamamen kişi üzerinden geçtiğinde artık kişi ne olup bittiğini anlayacaktır. Kişi üzerine halen bir sersemlik olacak ve olan bitene de anlam veremeyecektir. Kısa süre içerisinde kişi kendini toparlar ve eski hayatına kaldığı yerden devam edecektir. Kısa zamanda kendi iradesi ile hareket etmeye başlayacaktır .

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kemer, Büyüsü, ile, Bağlama,
Yorumlar
Haber Yazılımı