İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Kara Büyü
Kara Büyü
Dil Bağlama Büyüsü
Dil Bağlama Büyüsü
Haber Detayı
14 Temmuz 2019 - Pazar 20:51 Bu haber 1433 kez okundu
 
Kilit Büyüsü
Kişileri kontrol etmeye yarayan büyü yöntemi genel olarak mistik güçlerin etkisi altında uygulanmaktadır. Özellikle büyü uygulandıktan sonra kişilerin iradeleri kapatılır ve hiçbir şekilde kişi mantıklı düşünemez ve hareket edemez hale gelir. Bu yüzden de büyü nasıl isterse kişi o şekilde davranmaya başlar.
KİLİT BÜYÜSÜ Haberi
Kilit Büyüsü

Kişileri kontrol etmeye yarayan büyü yöntemi genel olarak mistik güçlerin etkisi altında uygulanmaktadır. Özellikle büyü uygulandıktan sonra kişilerin iradeleri kapatılır ve hiçbir şekilde kişi mantıklı düşünemez ve hareket edemez hale gelir. Bu yüzden de büyü  nasıl isterse kişi o şekilde davranmaya başlar. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla bir insanın hayatını farklı yönde yönetebilir ve kaderinin değişmesini sağlayabilirsiniz. İnsanlar genelde sevdikleri kişinin kalbinde yer alabilmek için büyü yöntemini çok sık kullanmaktadırlar. Geçmişten günümüze kadar büyüler hep bu amaçla tercih edilmiştir. Kilit büyüsü de bu amaçla yapılan büyülerden biridir. Kilit büyüsünün gücü çok büyüktür bu yüzden kara büyüler arasında yer alır ve yapım işlemleri de oldukça zordur. Genel olarak bu tarz yapımı zor olan büyüler için kişiler medyuma gitmeyi tercih etmelilerdir çünkü bu tarz büyülerin gücü mistik güçlerden gelmektedir. Büyünün çok daha etkili ve kısa sürede tesir edebilmesi için üç harflilerden yardım alınmaktadır. Kişi kendi başına büyü yöntemini uygulamaya kalktığında büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çeker ve hatta üç harflilerinde dikkatini çekeceği için musallat olma gibi durumlarla karşı karşıya kalabilir. Bu yüzden mutlaka kişinin bu kötü durumlardan korunabilmesi için medyuma giderek büyüyü yaptırması gerekmektedir. Kilit büyüsü kuvveti çok büyük olduğu için  çok sık tercih edilir. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla kısa süre içerisinde amacınıza ulaşabilirsiniz. Fakat dinimizde insanların büyü yöntemini kullanarak kişilerin hayatlarını değiştirmeleri çok büyük günahtır. Bu yüzden büyü yapan ve yaptırmayı seçen kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Bizlerde bu sebeple büyü yöntemini kullanmıyoruz ve sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Kilit Büyüsünün Yapım Şekli

Kilit büyüsünün yapımı için medyumlar bir asma kilit kullanırlar ve bu kilit üzerine büyü yapılacak kişinin ismini yazarlar ve üç harflilerinde yardımı ile büyüyü tamamlar. Bu asma kilit kilitlenip mutlaka kişinin evinde bir yere saklanmalıdır. Büyünün mutlaka kişiye yakın olması gerekmektedir. Aksi taktirde etkileri hiçbir şekilde görülmeyecektir. Asma kilidin hiçbir şekilde açılmaması da çok önemlidir. Kilit büyüsü bu şekilde yapılmalıdır. Büyü tamamlandıktan sonra kişinin hareketlerinde büyük ölçüde bir değişiklik meydana gelecektir. Özellikle kişi artık aklı selim bir şekilde hareket edemez hale gelir ve sürekli olarak kişi büyünün etkisi altında davranacaktır. Kişi artık tamamen büyünün kontrolü altına girmiş demektir. Bir de büyü üç harfliler kullanılarak yapıldığı için kişi üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Kısa süre içerisinde kişi sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır. Gündüz gece demeden bu düşünceler ve vesveseler giderek artış göstereceği için kişi artık bu düşüncelere dayanamaz hale gelir ve size olan duygularını açığa çıkaracaktır. Kişi artık tamamen size bağlı ve aşık biri olacaktır. Fakat bu durum tamamen kilit büyüsü sayesindedir. Bu duygular kişinin size karşı olan gerçek duyguları değildir. Kişi artık çevresine karşı çok farklı  davranmaya başlayacaktır. Herkesten uzaklaşarak bir tek size yakın olacaktır. Kişi kendisindeki bu davranış değişikliğini büyünün etkisi altında olduğu için hiçbir şekilde fark etmeyecektir. Bu yüzden de büyünün tesir süresi sona erene kadar mutlaka kişi sizinle birlikte olmaya devam edecektir.

Kilit Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etki Süresi

Kilit büyüsü çok güçlü etkileri olan bir büyüdür fakat belli bir süre boyunca bu etkiler kişiler üzerinde sürecektir. Kilit büyüsü mutlaka belli bir süre sonra yeniletilmelidir. Aksi taktirde kişi normal davranışlarına geri dönecek ve sizi de sevmediğini fark edeceği için kısa süre içerisinde sizi terk edecektir. Büyülerin yeniletilme işlemleri için mutlaka kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyum büyünün tüm yapımını yeni baştan uygulamalıdır. Ancak bu şekilde büyünün etkileri tekrar kişi üzerinde görülmeye başlayacaktır. Kişi büyünün etkisi altından hiç çıkmadan büyünün yeniletilmesi çok daha iyi olacaktır. Bu şekilde kişi  ne olup bittiğini anlamayacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresini dikkate anlamalı ve ara ara kontrol ederek büyüyü yeniletmelisiniz. Büyünün kişi üzerindeki etkisini bitip bitmediğini kişinin size olan davranışlarından kolaylıkla anlayabilirsiniz. Kişi artık size karşı soğuk davranışlarda bulunuyor ise ve sürekli olarak kavga etmeye başladı iseniz büyünün etkisi yavaş yavaş bitecek demektir. Böyle bir durumda mutlaka medyuma giderek büyüyü yeniletmelisiniz. Ayrıca kesinlikle kişiler büyüyü kendi başlarına yenilemeye de kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde yanlış bir şey yapıldığında büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerinize çekeceksinizdir.

Kilit Büyüsünün Bozulması Zor Mudur?

Kara büyülerin gücü çok büyük olduğu için kolay kolay kişi üzerindeki etkileri kaybolmaz. Bir büyünün bozulabilmesi için ya tesir süresinin bitmesi gerekmektedir, ya da medyum tarafından büyünün bozulması gerekir. Büyünün yapımı sırasında medyumlar üç harflileri kullandıkları için kişi tek başına büyüyü bozamaz. Büyüyü bozmaya çalıştığınızda size üç harfliler musallat olabilir. Bu yüzden büyünün bozulması için de mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyuma gittiğinizde üç harflilerin yardımı ile büyü bozulacaktır. Büyü bozulsa bile büyünün etkileri halen kişinin üzerinde olur. Yavaş yavaş zaman içerisinde kişi büyünün etkisi altından tamamen çıkacaktır. Bunun sebebi üç harflilerden dolayıdır. Kişi uzun süre onların kontrolü altında olduğu için bu durumdan hemen kurtulamayacaktır. Ayrıca büyünün gücü ile de alakalı bir durumdur. Bu büyü çok güçlü olduğu için kişi yavaş yavaş etkisinden çıkar.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kilit, Büyüsü,
Yorumlar
Haber Yazılımı