Haber Detayı
29 Ağustos 2019 - Perşembe 20:37 Bu haber 1944 kez okundu
 
Kilit Büyüsü ile Sevdiğine Kavuşma
Büyüler pek çok farklı çeşitten oluşur. Özellikle bu yöntemin geçmişi çok uzun zamanlara uzandığı için büyü yöntemleri de giderek çeşitlenmiştir. Kilit büyüsü çok eski çağlarda insanların kullandığı bir yöntemdir. Bu yöntem genel olarak aşk için tercih edilmektedir. Kişiler sevdikleri insana kavuşamadıklarında bu yöntemi tercih ederek onları kısa sürede elde etmişlerdir.
BAĞLAMA BÜYÜSÜ Haberi
Kilit Büyüsü ile Sevdiğine Kavuşma

Büyüler pek çok farklı çeşitten oluşur. Özellikle bu yöntemin geçmişi çok uzun zamanlara uzandığı için büyü yöntemleri de giderek çeşitlenmiştir. Kilit büyüsü çok eski çağlarda insanların kullandığı bir yöntemdir. Bu yöntem genel olarak aşk için tercih edilmektedir. Kişiler sevdikleri insana kavuşamadıklarında bu yöntemi tercih ederek onları kısa sürede elde etmişlerdir. Halen günümüzde de bu yöntem tercih edilmektedir. Bu büyü yöntemini kullanarak kişiler halen sevdikleri ile beraber olmaktadır. Kilit büyüsü ile sevdiğine kavuşma için dikkatli olmanız gerekmektedir. Bu mistik bir olay olduğu için farklı ruhani varlıklar büyünün yapımında tesirlerini gösterirler. Bu güçlerin tesirini kullanan insanlar büyünün kişiler üzerinde etkili olmasını sağlarlar. Fakat siz kendiniz büyü yöntemini uygulamaya kalktığınızda bu varlıkların gücüne maruz kalabilirsiniz. Bu varlıklar insanlar ile uğraşmayı sevdikleri için onları kontrol edemediğinizde onlar sizi kontrol etmeye başlayacaklardır. Bu yüzden mutlaka kilit büyüsü ile sevdiğine kavuşma için medyuma giderek düzgün bir şekilde büyünün yapılmasını sağlamalısınız.

Kilit Büyüsü ile Sevdiğine Kavuşma Nasıl Uygulanır

Kilit büyüsü yapımı için kişileri mutlaka medyuma gitmelilerdir. Medyum uygun bir şekilde büyünün yapılmasını sağlayarak sizin büyüden etkilenmenizi engeller. Kilit büyüsü için medyum bir asma kilit kullanmaktadır. Bu asma kilit üzerine büyülü sözcükler söylenir ve kişilerin isimleri de yazılarak üç harflilerin yardımı ile büyü kilit kitlenerek tamamlanır. Bu asma kilidin kişiler üzerinde tesir etmesi için ya kişilerin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Ya da büyü akan bir suyun içerisine fırlatılmalıdır. Bu şekilde büyü kişiler üzerinde tesir etmeye başlar. Kilit büyüsü ile sevdiğine kavuşma için büyülü kilit kişilerin evinde saklanacaksa eğer mutlaka saklanan yerin kimse tarafından bulunmaması ve bu kilidin açılmaması gerekmektedir. Aksi bir durumda büyü gücünü kaybedecektir ve kişiler de büyünün etkisi altından çıkara keski hallerine geri döneceklerdir. Bu yüzden büyünün çok iyi bir şekilde saklanması gerekir.

Kilit Büyüsünün Kişiler Üzerindeki Etkisi

Kilit büyüsü yapıldıktan sonra kişinin tüm davranışları size karşı ılımlı olacaktır. Artık ne yaparsanız yapın kişi size bağlanmıştır ve sizi büyü tesiri bitmediği sürece asla terk etmeyecektir. Kişi artık tamamen size bağlı olacağı için gece gündüz demeden sürekli olarak sizi düşünecektir. Kişi büyünün etkisinde olduğu için rüyalarında bile sizi görmeye başlar. Kilit büyüsü ile sevdiğine kavuşma için mutlaka büyünün kişiye yakın olduğunu bilmelisiniz.  Büyü gücü büyük olduğu için kişinin hayatında sadece siz olacaksınızdır. Kişi sizden başkasını hayatına almaz ve gözü başkasını göremeyecektir.  Kilit büyüsü tesiri de güçlü olan bir büyü olduğu için uzun süreli olarak kişi üzerinde etki eder. Bu yüzden uzun süreli olarak sevdiğiniz kişi ile birlikte olacaksınızdır.

Kilit Büyüsünün Kişi Üzerindeki Tesir Süresi

Büyülerin tesir süresi belli bir zaman sonra sona erer. Bu yüzden de büyülerin mutlaka yeniletilmesi ve yeniden gücünün geri kazandırılması gerekmektedir. Aksi taktirde büyünün gücü sona ereceği için kişi büyünün tesiri altından çıkacağı için sizi sevmediği fark eder ve sizi terk edecektir. Hiçbir şekilde büyünün etkisi kalmaz bu yüzden de büyünün gücünün bitmesi ile birlikte kişi de sizden gidecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün gücünün yeniden kişi üzerinde etki etmesini sağlamak için yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece etkileri kişi üzerinde sürmeye devam eder. Bu yüzden de mutlaka aynı medyuma gidip büyünün yeniden yapılmasını sağlamalısınız. Kilit büyüsü ile sevdiğine kavuşma için yenileme işlemlerini kendiniz gerçekleştirmemelisiniz. Büyü yapımı nasıl olduysa yeniletme işlemlerinin de aynı şekilde olması gerekmektedir. Büyü yeniletildiğinde kişi gene eskisi gibi size aşık olacaktır. Gene sizin yanınızda olacaktır.

Kilit Büyüsünü Bozmak İçin Ne Yapmak Gerekir

Kilit büyüsü kuvvetli bir büyü olduğu için mutlaka bozulması için uygulanan işlemlerde dikkatli olmalısınız. Kolay bozulan bir büyü olmadığı için mutlaka kişi medyuma gitmelidir. Medyum gerekli işlemleri uygulayarak büyünün bozulmasını sağlar. Büyünün bozulması için üç harflilerden yardım aldığı için medyum, büyü kısa zamanda etkisini ortadan kaybedecektir. Fakat bazı durumlar üç harfliler kişilere musallat olabilirler. Böyle bir durum yaşamamak için çok dikkatli olmalısınız. Medyum büyüyü bozsa bile siz büyüden olumsuz yönde etkilenebilirsiniz. Bu yüzden kendiniz korumak adına medyuma gittiğinizde bir koruma büyüsü yaptırabilirsiniz. Koruma büyüsü sizi koruyacak ve tüm olumsuzluklara karşı kalkan olacaktır. Kilit büyüsü ile sevdiğine kavuşma bozulduktan sonra kişi kendi hayatına geri dönecektir. Hisleri gerçek hisleri olacağı için sizi sevmediğini anlayacaktır ve sizi en kısa sürede terk edecektir. 

Kilit Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Kilit büyüsü kişinin duygularını kontrol altına almanızı sağladığı için kişi kendi istediği dışında kararlar verir. Bu yüzden de hayatı istemediği bir şekilde yönlenmeye başlayacaktır. Bu da kişinin kaderinin değişmesine sebep olur. Bu yüzden dinimize göre büyü yapmak ve insanların hayatları ile oynamak çok büyük günahtır. Kesinlikle bu ve bunun gibi kişilerin iradelerini engellemesine sebep olacak herhangi bir şeyi denememelisiniz. Aksi taktirde dinimize göre mutlaka cehennem ile cezalandırılırsınız. Ayrıca büyü yöntemini kullanmak Allah’a şirk koşmaktır. Bu yüzden hiçbir şekilde bu tarz yöntemleri kullanmamalısınız. Bizlerde bu tarz bir yöntemi kullanmayı tercih etmiyoruz size de tavsiye etmiyoruz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kilit, Büyüsü, ile, Sevdiğine, Kavuşma,
Yorumlar
Haber Yazılımı