Haber Detayı
19 Temmuz 2019 - Cuma 22:04 Bu haber 1751 kez okundu
 
Kiriş Büyüsü
Büyü yöntemi ile insanlar istedikleri kişileri kontrol altına alabilirler ve onları yönlendirebilirler. Bu yöntem eski zamanlardan bu yana genelde hep bu amaç ile kullanılmıştır. Fakat büyü yönteminin etkileri çok büyük olduğu için büyü yapan ve yaptıran kişiyi de mutlaka etkileyecektir. Bu yüzden insanlar büyü yöntemi ile değil normal yollar ile amaçlarına ulaşmaya çalışmalılardır. Bu şekilde büyünün kötü etkilerini görmemiş olacaksınız.
KİRİŞ BÜYÜSÜ Haberi
Kiriş Büyüsü

Büyü yöntemi ile insanlar istedikleri kişileri kontrol altına alabilirler ve onları yönlendirebilirler. Bu yöntem eski zamanlardan bu yana genelde hep bu amaç ile kullanılmıştır. Fakat büyü yönteminin etkileri çok büyük olduğu için büyü yapan ve yaptıran kişiyi de mutlaka etkileyecektir. Bu yüzden insanlar büyü yöntemi ile değil normal yollar ile amaçlarına ulaşmaya çalışmalılardır. Bu şekilde büyünün kötü etkilerini görmemiş olacaksınız. Kiriş büyüsü çiftleri birbirlerinden ayırmak için uygulanan oldukça güçlü bir kara büyüdür. Ayrılık büyüleri arasında en çok tercih edilen bu büyü genel olarak üç harfliler kullanılarak yapılmaktadır. Bu yüzden de oldukça kısa süre içerisinde etkisini gösterir ve amacınıza ulaşmanızı sağlar. Böyle güçlü bir büyünün yapımı için kişiler mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmelilerdir. Büyü yapılırken medyumlar üç harfliler ile irtibata geçtiği için kişi kendi başına büyüyü yapmaya kalktığında büyünün olumsuz özelliklerini üstüne çeker ve üç harflilerin de musallat olmasına sebep olabilir. Bu yüzden kendiniz zarar görmemek için mutlaka medyuma giderek büyüyü yaptırmanız gerekmektedir. Kiriş büyüsü gibi büyülerden dinimizde de bahsedilmektedir. Fakat dinimize göre mistik bir yol ile insanın iradesini kapatmak ve onun hayatına müdahale etmek en büyük günahlardan biridir. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmayınız. Ne amaçla olursa olsun büyü yapmak ya da yaptırmak son derece günahtır. Bu kişiler mutlaka bu dünya da ya da ölünce muhakkak cezalandırılacaklardır. Bu yüzden bizde büyü yöntemini kullanmıyoruz ve sizlere de tavsiye etmiyoruz.

Kiriş Büyüsü Ne İşe Yarar

Kiriş büyüsü genel olarak çiftleri birbirlerinden ayırmak için uygulanan ayırma büyülerinden biridir. Bu büyü yapıldıktan sonra çiftler artık kendi özgür iradeleri ile hareket edemez hale gelirler ve bu yüzden de kısa süre içerisinde birbirlerinden soğumaya başlayacaklardır. Büyü üç harfliler ile birlikte uygulandığı için bu varlıklar sürekli olarak kişilere vesvese veririler ve artık kişilerde bu vesveselere göre yaşamaya başlar. Kişiler birbirlerini artık farklı birer kişi gibi görmeye başlayacaklardır. Sürekli olarak kavga etmeye başlarlar ve aralarındaki sevgi giderek kaybolur. Kiriş büyüsü yapıldıktan sonra etkileri kişiler üzerinde yavaş yavaş görülmeye başlanacaktır. Kişiler büyülerin etkisine girdiği andan itibaren sebepsiz yere kavgaları başlar ve bu kavgalar güm geçtikçe daha da büyüyecektir.

Kiriş Büyüsünün Yapım Şekli

Kiriş büyüsünün yapımı için medyuma gittiğinizde bir sıvı üzerine büyülü sözcükler okunur. Kişilerin isimleri de gene bu sıvı üzerine okunur ve üç harflilerinde yardımı ile büyü tamamlanmış olur. Daha sonra çiftin evindeki herhangi bir kirişe bu büyülü sıvının sürülmesi gerekmektedir. Büyü bu şekilde tamamlanmış olacaktır. Kiriş büyüsü yapıldıktan sonra büyü evin içerisinde olduğu için kişileri etkisi altına alacaktır. Büyü kişilere ne kadar yakın olursa o kadar etkileri hızlı bir şekilde yayılır. Bu yüzden çiftleri ayırmak için yapılan büyüler de genellikle evin içine yapılmaktadır.

Kiriş Büyüsünün Tesir Süresi

Büyüler ne kadar güçlü olurlarsa olsun mutlaka bir tesir süreleri vardır. Bu tesir süreleri sona erdiğinde ise kişiler artık yavaş yavaş büyünün etkisi altından çıkmaya başlarlar ve kısa süre içerisinde büyüden kurtularak eski hayatlarına kaldıkları yerden devam ederler. Böylece birbirlerine de geri döneceklerdir. Bu yüzden her büyünün belli bir süre sonra mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün yeniletilme işlemleri için kişilerin tekrar medyuma gitmesi gerekmektedir. Kişi medyuma giderek büyüyü gene aynı şekilde uygulatmalıdır. Ancak bu şekilde büyü yenilenmiş olacak ve kişiler üzerinde tesirini sürdürmeye devam edecektir. Büyülerin yenilenmesi için sürekli olarak tesir sürelerinin kontrol edilmesi gerekmekledir. Bir büyünün tesir süresinin bitip bitmediğini anlamak için kişilerin hareketlerini kontrol etmelisiniz. Eğer kişi yavaş yavaş normal davranmaya başladı ise büyünün tesir süresi bitmeye başlamış demektir Böyle bir durumda Kiriş büyüsü gibi büyülerin mutlaka tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece kişiler üzerindeki etkileri de sürmeye devam edecektir. Aksi taktirde büyü yeniletilmez ise büyünün etkileri geçer ve kişi de artık tamamen büyünün etkisinden kurtulduğu için ne olup bittiğini anlayacaktır.

Kiriş Büyüsünün Olumsuz Etkileri

Büyüler ne kadar karşı tarafı etkisi altına alsa da yapan kişiyi de mutlaka etkileyecektir. Özellikle büyülerin yapım işlemlerinde üç harfliler kullanıldığı için büyü yaptıran kişiye de musallat olmaları gibi durumlarla karşılaşılabilmektedir. Bu yüzden büyü yapmak yerine medyuma gitmek sizin için çok daha iyi olacaktır. Ayrıca büyünün olumsuz etkilerinden korunmak için de kendinize bir koruma muskası yazdırabilirsiniz.

Kiriş Büyüsü Bozulması Zor Mudur?

Kiriş büyüsü oldukça kuvvetli bir büyü olduğu için uzun süreli olarak kişi üzerinde tesir eder. Fakat bu tesir süresi belli bir süre sonra geçecektir. Ya bu şekilde büyünün tesir süresi bittiğinde etkileri ortadan kalkar ya da büyü bozulduğunda kişi üzerindeki büyü etkileri ortadan kalkacaktır. Büyünün gücü büyük olduğu için bozulması da oldukça zordur. Kiriş büyüsü bozulması için kişiler kesinlikle kendi başlarına internetten okudukları bilgilere göre işlem yapmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde kişi büyünün olumsuz özelliklerini direk üstüne çekecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün bozulma işlemleri için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma giderek büyüyü bozdurduğunuzda medyum gene üç harflileri kullanarak kişiler üzerindeki büyü etkisini ortadan kaldıracaktır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kiriş, Büyüsü,
Yorumlar
Diğer Haberler
Haber Yazılımı