İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Voodoo Büyüsü
Voodoo Büyüsü
Evlilik Büyüsü
Evlilik Büyüsü
Haber Detayı
21 Temmuz 2019 - Pazar 22:25 Bu haber 3220 kez okundu
 
Kiriş İpi Büyüsü
Büyü yöntemi genellikle insanların karşı cinsi etkilemek için kullandıkları bir yöntemdir. Bu yöntem ile rahatlıkla bir insanın duygu ve düşüncelerini kontrol altına alabilirsiniz ve aynı zamanda kişinin hayatını da kontrol edebilirsiniz. Bu şekilde sizi sevmeyen insan bile size kısa sürede aşık olacaktır. Böylece amacınıza kısa zaman da ulaşabilir ve sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu bir birliktelik kurabilirsiniz. Kiriş ipi büyüsü aşk için kullanılan büyü yöntemlerinden biridir ve çok kısa süre içerisinde kişi üzerinde tesir ederek sonuçlarını göstermektedir.
KİRİŞ BÜYÜSÜ Haberi
Kiriş İpi Büyüsü

Büyü yöntemi genellikle insanların karşı cinsi etkilemek için kullandıkları bir yöntemdir. Bu yöntem ile rahatlıkla bir insanın duygu ve düşüncelerini kontrol altına alabilirsiniz ve aynı zamanda kişinin hayatını da kontrol edebilirsiniz. Bu şekilde sizi sevmeyen insan bile size kısa sürede aşık olacaktır. Böylece amacınıza kısa zaman da ulaşabilir ve sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu bir birliktelik kurabilirsiniz. Kiriş ipi büyüsü aşk için kullanılan büyü yöntemlerinden biridir ve çok kısa süre içerisinde kişi üzerinde tesir ederek sonuçlarını göstermektedir. Bu büyünün gücü çok büyük olduğu için etkileri uzun süreli olarak kişi üzerinde kalacaktır. Fakat bu taze güçlü büyüklerin yapımı için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi hiç bir şekilde büyüyü kendi başına İnternetten okuduğu bilgilere bakarak yapmaya kalmamalıdır. Aksi taktirde kişi büyünün tüm kötü özelliklerini üzerine çekecektir ve hatta üç harflilerin musallat olmasına bile sebep olabilir. Bu yüzden mutlaka kişilerin medyuma giderek büyü yöntemini uygulatmaları gerekmektedir. Ancak bu şekilde kişi büyünün olumsuz özelliklerinden kendini koruyacaktır. Medyumlar genellikle büyünün yapım işlemleri için üç harflilerin gücünden yararlanmaktadır. Bu yüzden de büyü çok daha etkili bir hale gelir.

Kiriş İpi Büyüsünün Kişiler Üzerindeki Tesir Etkileri

Kiriş büyüsü yapıldıktan sonra artık kişi kendi özgür iradesini kullanamaz hale gelir ve kısa sürede kendi hayatının kontrolünü kaybederek büyünün etkisi altına girecektir. Büyü kişiyi tesiri altına aldığında artık kişi sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır. Artık kişinin rüyalarında bile siz olacaksınızdır. Bu şekilde büyü kişi üzerinde tesirini göstermeye başlar. Büyü üç harflilerin yardımı ile yapıldığı içinde sürekli olarak bu varlıklar kişiye vesvese vereceklerdir. Kişi de bu vesveselere göre hareket etmeye başlar ve tamamen size karşı hisler beslemeye başlayacaktır. Kişi kiriş ipi büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık normal hareketler sergileyemez hale gelir. Bu yüzden de çevresindeki insanlar ondaki bu değişikliği fark ederek ondan uzaklaşmaya başlayacaklardır. Fakat kişi kendinde oluşan bu davranış değişikliğini büyü tesiri bitene kadar fark etmeyecektir. Kişi artık tamamen büyünün etkisi altında hareket etmeye başlayacaktır.

Kiriş İpi Büyüsünün Yapım Şekli ve Uygulanması

Büyüklerin yapımı için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi medyuma gittiği zaman büyülü bir yağ verilir. Bu büyülü yağın mutlaka büyü yapılacak olan kişinin evinin bir kirişine sürülmesi gerekmektedir. Büyü kişilere ne kadar yakın olursa etkisi de o kadar büyük olacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün kişinin evine yapılması gerekmektedir. Kiriş ipi  büyüsü yapıldıktan kısa bir süre sonra kişi büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Bu şekilde kısa sürede amacınıza ulaşacaksınızdır.

Kiriş  ipi Büyüsünün Kişi Üzerindeki Tesir Etme Süresi

Her büyünün belli bir tesiri etme süresi vardır. Bu Tesir süresi sona erdiğinde ise kişi büyünün etkisi altından çıkacak ve kısa sürede kendi normal hayatına geri dönecektir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için mutlaka kişilerin büyüyü yeniletmeleri gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece kişi üzerindeki etkisi de uzun süreli olacak ve kişi sizi sevmeye devam edecektir. Büyünün yeniletilme işlemleri için kişilerin mutlaka gene aynı medyuma gitmeleri gerekmektedir. Büyü aynı şekilde tekrar edilmelidir. Aksi taktirde büyünün gücü ortadan kalkacak ve kişi de sizi terk edecektir. Kiriş ipi  büyüsü yeniletilme işlemi mutlaka büyünün Tesir gücü sona ermeden önce yeniletilmelidir ki kişi büyünün etkisi altından çıkmasın ve olanları anlamasın. Bu büyünün Tesir süresinin bitip bitmediğini kişinin size karşı olan hareketlerinden rahatlıkla anlayabilirsiniz. Eğer kişi size karşı soğuk davranıyor ise büyünün Tesir süresi geçmeye başlıyor demektir. Bu durumda hemen kişinin üzerindeki büyünün yeniletilmesi gerekiyor demektir.

Kiriş Büyüsünün Yapılması Günah Mıdır?

Kiriş büyüsü çok güçlü bir aşk büyüsü dür bu büyü yapıldıktan sonra rahatlıkla istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Fakat büyü yöntemini kullanarak insanların hayatlarını değiştirmek ve onlara müdahale etmek en büyük günahlardan biridir. Bu yüzden kişiler büyü yöntemi ile değil tamamen doğal yolları kullanarak amaçlarına ulaşamaya çalışmalardır. Aksi taktirde büyü yöntemini kullanan kişiler bu dünyada ya da öbür dünyada mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden bizler büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz, sizlerde kesinlikle bu yöntemi öneriyoruz. Kiriş büyüsü gibi güçlü büyükleri yapmak yerine sevdiğiniz kişiye doğal yollardan açılmalısınız.

Kiriş Büyüsünün Bozulması

Kiriş büyüsü güçlü aşk büyüklerinden biri olduğu için bu büyünün yapılması da bozulması da oldukça zordur. Bu yüzden mutlaka büyünün bozulması için kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün kişi üzerindeki etkilerinin ortadan kalkması sağlanmış olacaktır. Büyünün. Yapımında üç harfliler kullanıldığı için kişiler kesinlikle kendi başlarına büyüyü bozmaya kalmamalıdırlar. Aksi taktirde kişilere üç harfliler musallat olabilir. Bu yüzden mutlaka kiriş büyüsü bozulma işlemleri için kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyum büyünün bozulması için de gene üç harflilerin kullanacaktır. Bu şekilde büyü bozulur fakat büyünün kişi üzerindeki etkileri belli bir süre daha kişinin üzerinde kalacaktır. Kişi yavaş yavaş büyünün etkisi altından çıkacaktır. Büyü etkileri tamamen kişi üzerinden kalktığında kişi normal davranışlar sergilemeye başlayacaktır ve normal hayatına geri döneceği için sizi sevmediğini de anlayacaktır. Bu şekilde kişinin üzerindeki kiriş Büyüsünün bozulmasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kiriş, İpi, Büyüsü,
Yorumlar
Diğer Haberler
Haber Yazılımı