Haber Detayı
19 Temmuz 2019 - Cuma 23:35 Bu haber 4317 kez okundu
 
Kırmızı Biber Büyüsü
İnsanların özgür iradelerini kullanmalarını engelleyen büyü yöntemini kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişinin hayatını kontrol altına alabilirsiniz. Bu yöntem çok eski ve güçlü bir yöntem olduğu için istediğiniz amaca ulaşacaksınızdır.
KIRMIZI BİBER BÜYÜSÜ Haberi
Kırmızı Biber Büyüsü

İnsanların özgür iradelerini kullanmalarını engelleyen büyü yöntemini kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişinin hayatını kontrol altına alabilirsiniz. Bu yöntem çok eski ve güçlü bir yöntem olduğu için  istediğiniz amaca ulaşacaksınızdır. Genellikle büyü yöntemi insanların farklı amaçlar ile kullandığı mistik bir yoldur. Kişi bu yöntemi kullanarak sevdiği kişiye kavuşabilir, sevenleri ayırabilir, kısmetini açabilir ve bereket kazanabilir. Büyüler yapılış amaçlarına göre birbirlerinden farklı güçlere sahiptir. En güçlü büyüler her zaman aşk büyüleridir. Bu büyü yöntemi insanlar tarafından daha sık kullanıldığı için farklı çeşitleri vardır. Özellikle büyülerin yapımında kullanılan materyaller büyülerin gücünü değiştirmektedir. Kırmızı biber büyüsü de bu büyülerden biridir. Kuvvetli bir aşk büyüsü olan kırmızı biber büyüsü yapıldıktan sonra rahatlıkla istediğiniz kişinin size karşı duyguları olmasını sağlayabilirsiniz. Büyü güçlü etkilere sahip olduğu için çok kısa süre içerisinde kişiyi tesiri altına alır ve amacınıza ulaşacaksınızdır. Fakat bu ve bunun gibi güçlü büyüler için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi kesinlikle yapılması zor ve gücü büyük olan büyüleri kendi başına yapmaya kalkmamalıdır. Aksi taktirde kişi üzerine büyünün olumsuz etkilerini çeker ve mistik güçlerinde saldırısına uğrayabilir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için büyünün yapımını medyuma bırakmalısınız. Ayrıca büyü yapmak ve yaptırmak kesinlikle dinimizce yasaklanmıştır. Kimse büyü yöntemini kullanarak insanların hayatlarına müdahale etmemelidir. Bu kişiler mutlaka bir gün cezalandırılacaklardır. Bu sebepten dolayı bizlerde büyü yöntemini kullanmıyoruz ve büyü yapmanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Kırmızı Biber Büyüsü Nasıl Yapılır

Medyumlar bu büyü için kırmızı biberleri toz haline getirerek bir bez içerisine alırlar ve büyülü sözcükleri söylerler daha sonram istik güçlerin de yardımı ile büyü tamamlanır ve bu Kırmızı biberin bir şekilde büyü yapılmış olan kişiye yedirilmesi gerekmektedir. Büyü ancak bu şekilde kişiler üzerinde etkili olacaktır. Kırmızı biber büyüsü  yapıldıktan sonra kişinin mutlaka büyünün tesir altına girmesi için belli bir süre geçmesi gerekmektedir. İlk olarak kişinin davranışlarında farklılıklar oluşmaya başlayacaktır ve kişide sürekli olarak bir uyku isteği görülür. Bu davranış değişikliğini kişi kendinde asla fark edemez. Bu yüzden de büyünün etkisi altında olduğunu anlamaz. Kişi yavaş yavaş büyüden etkilenmeye başlar. Artık kendi iradesi ile hareket edemez hale gelir. Mistik güçler sürekli olarak sizin ile ilgili kişiye vesveseler vereceklerdir. Kişi de bu vesveselere kayıtsız kalamaz ve artık sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır. Kişi artık gece gündüz demeden sizi düşündüğü için kısa vadede size bir şeyler hissetmeye başlayacaktır ve size olan duygularını açacaktır. Bu şekilde kırmızı biber büyüsü kişiyi tesiri altına almayı başarır.

Kırmızı Biber Büyüsünün Tesir Süresi Ne Kadardır

Kırmızı biber büyüsü gücü büyük bir aşk büyüsü olduğu için tesir süresi de oldukça uzun olacaktır. Fakat bir gün mutlaka bu tesir süresi sona erer ve kişi de büyünün tesiri altından çıkacağı için kısa süre içerisinde normal hareketlerine ve duygularına geri dönecektir. Bu yüzden mutlaka büyülerin belli bir süre sonra yeniletilmesi şarttır. Kırmızı biber büyüsü yeniletildiği sürece devamlılık kazanır. Bu büyünün yeniletilme işlemlerinin mutlaka tesir süresi bitmeden önce gerçekleştirilmesi de oldukça önemlidir. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için kısa süre içerisinde olup bitenin farkına varacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresi kontrol edilmelidir. Kişi size karşı soğuk hareketlerde bulunmaya başladı ise büyünün tesir süresi yavaş yavaş ortadan kalkıyor demektir. Bu durumda hemen aynı medyuma giderek aynı büyü işlemleri gerçekleştirilmelidir. Ancak bu şekilde büyünün yeniletilmesi sağlanır.

Kırmızı Biber Büyüsüne Ek Büyüler

Bazı büyüler ana büyüye ek olarak yapılır ve büyünün gücünü çok daha fazla arttırarak tesir süresini de uzatmaktadır. Bu büyüler genel olarak tesir süresini arttırmak için uygulanmaktadır. Bu yüzden de çok fazla tercih edilmektedirler. Kırmızı biber büyüsü ana büyü olduğu için bu büyü ile uyumlu bir ek büyünün tercih edilmesi gerekmektedir.  Kırmızı biber büyüsüne ek olarak bağlayıcı büyüler tercih edilebilir. Bağlama büyüsü yapıldığında ana büyünün gücü çok daha artacaktır ve kişi sadece size aşık olmakla kalkmayacak aynı zamanda size bağlanacaktır da. Bu şekilde büyünün gücünün artmasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Kırmızı Biber Büyüsünün Bozulması

Kırmızı biber büyüsünün bozulması oldukça zordur. Kişiler özellikle bu büyünün bozulması için medyuma gitmelerilerdir. Kişi medyuma gitmeden büyüyü kendisi bozmaya kalkmamalıdır. Aksi taktirde olumsuz pek çok olay ile karşı karşıya kalacaktır. Bu yüzden mutlaka büyülerin bozulması için medyuma gidilmesi gerekmekledir. Bu aşk büyüsü oldukça güçlü olduğu için medyum mistik güçleri kullanarak büyünün bozulmasını sağlayacaktır. Kırmızı biber büyüsü bozulma işlemi için kişiye gene biber yedirilmesi gerekmektedir. Fakat bu büyülü biber bu kez kişi üzerinde ters etki yaratacaktır. Kişi bu şekilde büyünün tesiri altından yavaş  yavaş çıkmaya başlayacaktır. Büyü bozulsa bile kişi üzerindeki etkileri kolay kolay geçmez. Kişi yavaş yavaş büyünün tüm tesirinden kurtulacaktır. Bu yüzden de normal hayatına geri dönmesi biraz zaman alacaktır. Bunun sebebi ise kişinin bir anda ne olup bittiğini anlamasıdır. Özellikle bu büyü  mistik güçler ile yapıldığı için de kişi üzerindeki etkileri uzun süreli olarak kalıcı olmaktadır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kırmızı, Biber, Büyüsü, ,
Yorumlar
Diğer Haberler
Haber Yazılımı