Haber Detayı
15 Eylül 2019 - Pazar 01:08 Bu haber 1308 kez okundu
 
Kişinin Resmi ile Aşk Büyüsü
Büyü yöntemi çok eski çağlardan bu yana sürekli olarak kullanılmıştır fakat dinimize göre bir Müslüman bu yöntemi asla kullanmamalıdır. Büyü kişilerin iradelerini kapatır bu yüzden kişi kendi hayatı ile ilgili kararları alamayacak duruma gelir. Bu yüzden de hayatı olumsuz, yönde değişecektir. Büyü yöntemini kullanmayı bu yüzden tercih etmemelisiniz. Sevdiğiniz insana doğal yollar ile ulaşmak sizin için çok daha iyi olacaktır.
AŞK BÜYÜSÜ Haberi
Kişinin Resmi ile Aşk Büyüsü

Aşk büyüleri çok fazla tercih edildikleri için pek çok farklı çeşidi ve yapım şekli vardır. Özellikle en kuvvetli aşk büyüleri kişinin özel eşyası, üzerine ya da kişinin fotoğrafı üzerine yapılan büyü yöntemidir. Bu şekilde kişi çok daha hızlı bir şekilde büyünün etkisi altına girer ve daha hızlı büyüden etkileneceğini için amacınıza ulaşacaksınızdır. Bu büyünün yapımı kolay gibi görünse de büyü yapımı için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyum büyüyü çok, daha iyi bir şekilde uygular ve kısa zamanda büyünün sonuçlarını alırsınız. Siz kendiniz bu büyü yöntemini İnternetten ya da kitaplardan okuduğunuz bilgilere göre yapmaya kalkarsanız büyünün bütün olumsuzluklarını üzerinize çekmiş olacaksınızdır. Bu yüzden siz hiç bir şekilde büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız. Kişinin Resmi ile Aşk Büyüsü yapıldıktan, sonra istediğiniz kişiyi rahatlıkla kendinize aşık edebilirsiniz. Bu şekilde rahatlıkla sevdiğiniz insana kavuşacaksınızdır.

Kişinin Resmi ile Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu büyü yapımı için medyum kişinin yüzünün net bir şekilde belli olduğu bir fotoğrafa ihtiyaç duyar. Bu fotoğraf üzerinden kişiye büyü yapılacaktır. Medyum büyünün çok daha tesirli olması için üç harflilerden yardım almaktadır. Üç harfliler fotoğraf üzerinden kişiyi seçerek ona vesvese vermeye başlarlar. Kişi bu vesveseler sayesinde çok, daha hızlı bir şekilde büyünün etkisi altına girecektir. Medyum fotoğraf üzerine büyülü sözcükleri fısıldadıktan sonra mutlaka bu fotoğrafın yakılması gerekir. Fotoğrafın külleri de daha sonra mutlaka, akan bir nehir bırakılmalıdır. Ancak bu şekilde büyü yöntemi kişi üzerinde etkili olacaktır. Kişinin Resmi ile Aşk Büyüsü bu şekilde tamamlanır. Büyü tamamlandıktan kısa bir süre sonra büyü etkisini kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır. Kişi kısa zamanda üç harflilerin verdiği vesveselerden dolayı sürekli olarak sizi düşünmeye başlar. Gün geçtikçe bu düşünceler daha da artacaktır. Artık kişi rüyalarında bile sizi görür olur ve size gelerek duygularını açacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte olacaksınızdır.

Kişinin Resmi ile Aşk Büyüsü Tesir Süresi

Aşk büyülerinin tesir süreleri oldukça uzundur. Özellikle bu büyü direk kişinin fotoğrafı üzerine yapıldığı için diğer aşk büyülerine nazaran çok daha uzun süreli olarak kişi üzerinde etkileri görülür. Gene de büyünün tesir süresi büyük olsa bile mutlaka arada sırada büyüyü kontrol etmeniz gerekmektedir. Büyü Tesir süresi ne kadar uzun olursa büyünün gücü de o kadar büyük olacak ve kişi sizin yanınızda o kadar uzun süreli olarak kalacaktır. Bu yüzden büyünün tesir süresine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Büyünün tesir süresi bitmeye başladığında kişi size karşı olumsuz hareketler sergilemeye başlar ve sizden soğuyacaktır. Bu tarz davranışlarla karşılaştığınızda mutlaka büyünün yeniletilmesi için gene aynı medyuma gitmelisiniz. Ancak bu şekilde büyü yeniletilir se büyünün tesiri devam edecektir. Büyü yöntemini kendiniz yenilemeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyüyü yenilemeye çalışırken yanlış bir uygulama yaparsanız üç harflilerin dikkatini üzerinize çekersiniz. Bu varlıklar insanlarla uğraşmayı çok sevdikleri için size musallat olup hayatınızı olumsuz yönde etkileyebilirler. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Kişinin Resmi ile Aşk Büyüsü bu şekilde yeniletildikten sonra etkisi gene aynı şekilde kişi üzerinde Tesir etmeye devam edecektir. Kişi gene büyünün etkisi altına gireceği için sizi sevmeye ve hayatınızda kalmamaya devam edecektir. Bu şekilde büyünün tesir süresine dikkat ettiğiniz sürece kişi sizi sevmeye devam edecektir. Aksi taktirde büyünün tesir süresi bittiğinde kişi de normal iradesi ile hareket ederek sizi terk edecektir.

Resim ile Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur

Bu büyünün bozulması için gene kişilerin medyuma gitmesi gerekmektedir. Kendi başınıza büyüyü bozamazsınız. Medyum büyünün bozulması için üç harfliler ile birlikte bir ayin düzenler. Bu ayin ile kişi üzerindeki büyünün etkileri ortadan kaldırılmış olacaktır. Fakat siz büyü yöntemini kendiniz bozmaya kalktığınızda büyüyü bozamayacağınız gibi aynı zamanda büyüden kötü yönde de etkileneceksinizdir. Bu yüzden büyünün bozulması, için medyuma gitmelisiniz. Medyum büyüyü bozduktan sonra kişi büyünün etkisi, altından çıkar ve gene eski hayatımı yaşamaya devam edecektir. Bu yüzden de sizi sevmediğini kısa zamanda anlar ve sizden ayrılma kararı alır.

Büyü Yaptırmak Günah mıdır

Büyü yöntemi çok eski çağlardan bu yana sürekli olarak kullanılmıştır fakat dinimize göre bir Müslüman bu yöntemi asla kullanmamalıdır. Büyü kişilerin iradelerini kapatır bu yüzden kişi kendi hayatı ile ilgili kararları alamayacak duruma gelir. Bu yüzden de hayatı olumsuz, yönde değişecektir. Büyü yöntemini kullanmayı bu yüzden tercih etmemelisiniz. Sevdiğiniz insana doğal yollar ile ulaşmak sizin için çok daha iyi olacaktır. Ayrıca büyü yöntemini kullanan kişiler mutlaka dinimize göre cezalandırılacaklardır. Bizler bu yüzden büyü ve bunun gibi yöntemleri kullanarak kişileri tesir altına almayı denemiyoruz. Kesinlikle bu yöntemi sizlere de asla tavsiye etmiyoruz. Bu tarz bir yöntemden uzak durmalısınız. Kişinin Resmi ile Aşk Büyüsü yaptırmak yerine sevdiğiniz insana açılmayı ona jestler yaparak onu elde etmeye çalışmanız sizin için çok daha iyi olacaktır. Bu şekilde kişi hayatınıza girdiğinde kalıcı olacaktır. Fakat kişi büyü yöntemi ile hayatınıza girdiğinde büyünün tesir süresi bitmesi ile kişinin hayatınızdan çıkması da bir olacaktır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kişinin, Resmi, ile, Aşk, Büyüsü,
Yorumlar
Haber Yazılımı