İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Bağlama Büyüsü
Bağlama Büyüsü
Haber Detayı
04 Temmuz 2019 - Perşembe 22:56 Bu haber 2020 kez okundu
 
Kıskançlık Büyüsü
Kıskançlık büyüsü hakkında merak edilenleri sizler için birçok kaynak kullanarak derledik. Kıskançlık büyüsüne dair akıllardaki tüm sorulara cevaplar bulabilirsiniz.
BAĞLAMA BÜYÜSÜ Haberi
Kıskançlık Büyüsü

Büyüler çok eski zamanlardan bu yana insanlar tarafından tercih edilen bir yöntemdir. Bu yöntem genel olarak kişilerin aşk için ya da sevdikleri kişinin hareketlerini kontrol altına alabilmek için kullanmaktadırlar. Büyü yöntemi uygulandıktan sonra istediğiniz kişinin hareketlerini ve duygularını rahatlıkla kontrol altına alabilirsiniz. Bu yöntem kişinin özgür iradesini kullanmasını tamamen engeller ve bu yüzden de kişi tamamen büyünün istediği şekilde hareket etmeye başlar. Bu yüzden de büyü ne amaçla yapıldı ise kısa süre içerisinde amacınıza ulaşacaksınızdır. Büyüler genellikle doğaüstü varlıkların yardımı ile kullanılmaktadır. Doğa üstü güçler kişinin iradesine hükmeder ve sürekli olarak kişiye vesvese verirler. Bu yüzden de kişi artık hayatını bu vesveselere göre yaşamaya başlayacaktır. Kişi bu vesveseleri duyduğu için gerçek hayata tamamen kapalıdır ve çevresinde olup biten tüm olaylara karşı yanıtsız, tepkisiz kalır. Bu yüzden de kısa süre içerisinde çevresindeki insanlar ondan uzaklaşamaya başlayacaktır. Kişinin çevresi kişi de meydana gelen bu değişikliği fark etmiş olsa da kişi asla kendindeki bu değişikliği fark etmeyecektir. Bu yüzden de büyü olup olmadığı asla anlaşılmaz. İlk olarak büyü yapılan kişi üzerinde bir uyku hali ve dinginlik görülecektir. Kişi sürekli olarak depresyonda gibi gezmeye başlayacaktır. Bunun sebebi üç harflilerin kişinin enerjisini çekmeye başlamış olmasıdır. Bu şekilde büyü kişi üzerinde etkilerini göstermeye başlar ve istediğiniz gibi kişiyi kontrol altına alabilirsiniz. Kıskançlık büyüsü genelde evli çiftlerin ya da sevgililerin tercih ettiği bir büyü yöntemidir. Kişiler partnerinin çok kıskanç olmasından dolayı onun bu huyunu törpülemek için büyü yöntemini denemektedirler. Büyü yapıldıktan sonra kişi artık tamamen büyünün etkisi altında hareket eder ve eskisi kadar size karşı kıskanç davranmayacaktır. Fakat ne amaçla olursa olsun dinimizce büyü yapmak ve yaptırmak en büyük günahlar arasında yer almaktadır. Bu yüzden de büyü yöntemini kullanmak yerine sevdiğiniz kişiyi doğal yöntemler ile değiştirmeye çalışmanız daha sağlıklı olacaktır. Büyü yöntemini kullanan kişiler bu dünya da ya da öbür dünya da mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yapmayı kesinlikle önermiyoruz ve bizde büyü yöntemini kullanmıyoruz.

Kıskançlık Büyüsünün Yapım Aşaması

Bu büyü çok güçlü etkilere sahip bir büyü olduğu için mutlaka kişilerin medyuma giderek büyüyü yaptırmaları gerekmektedir. Aksi taktirde kişi kendi başına büyü yöntemini kullanmaya çalıştığında büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir ve kısa süre içerisinde üç harflilerin musallat olması gibi bir durumla karşı karşıya kalacaktır. Bu yüzden mutlaka kişinin medyuma giderek büyüyü yaptırması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün tüm olumsuz özelliklerinden kendini koruyacaktır. Bu kıskançlık büyüsü yapılması için medyumlar muskaya büyü yazma yöntemini tercih etmektedirler. Muska üzerine kıskançlık büyüsü yazılır ve bu büyünün mutlaka kişinin evinde bir yere çok iyi bir şekilde saklanması gerekmektedir. Aksi taktirde büyünün etkileri kişiyi sarmaz. Bu büyülü muska o kadar iyi saklanmalıdır ki hiçbir şekilde bulunmamalı ve açılmamalıdır. Aksi bir durum oluştuğunda ise kişi büyünün etkisi altından çıkar ve hatta muskayı açan kişiye üç harflilerin musallat olması gibi bir durum ile de karşı karşıya kalınabilir. Bu yüzden mutlaka bu büyülü muskanın çok iyi bir şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Bu büyü yapıldıktan sonra kişi artık kendi gibi davranmayacak ve büyünün etkisi altına girdiği için size karşı oldukça olumlu olacaktır. Artık eşiniz ya da sevgiliniz siz nasıl isterseniz o şekilde hareket edecektir. Artık size her konuda karışmaz ve yersiz kıskançlıklar yapmayacaktır. Eşi çok kıskanç olan kadınlar ya da erkekler bu büyü yöntemini kullanarak kıskançlıktan kısa süre içerisinde rahatlıkla kurtulabilirler. Sadece bu büyünün tesir süresi çok önemlidir. Kıskançlık büyüsü kuvvetli bir büyü olsa bile belli bir süre boyunca kişi üzerinde etkileri sürmektedir. Bu yüzden ara ara büyünün mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir.

Büyünün Kişi Üzerindeki Tesir Etme Süresi

Büyü belli bir süre boyunca kişi üzerinde etki ettiği için mutlaka bu süre sona ermeden önce yeniletilmelidir. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için kısa süre içerisinde eski davranışlarına geri dönecektir ve aşırı derece de kıskançlık yapmaya kaldığı yerden devam ederek sizi boğmaya başlayacaktır. Böyle bir durum söz konusu olmaması için mutlaka kıskançlık büyüsü tesir süresi kontrol altında tutulmalıdır. Kıskançlık büyüsü tesir süresi bitmeden önce gene aynı medyuma gidilerek aynı şekilde tekrar edilmelidir. Kişi kesinlikle büyünün yeniletilme işlemlerini kendi başına yapmaya kalkmamalıdır. Aksi taktirde büyünün olumsuz özelliklerini gene taşımaya başlayacaktır. Bu büyü tesiri güçlü bir büyü olduğu için muska yöntemi ile uygulandığında çok daha kuvvetli bir hale gelir ve normal tesir süresi iki katına çıkmaktadır. Bu yüzden de medyumlar tarafından muskaya yazılarak büyü uygulanmaktadır. Büyünün tesir süresi bittiğinde ise kişi özgür iradesine geri kavuşacaktır. Artık üç harflilerin verdiği vesveseleri duymaz hale gelir. Bu yüzden de kısa süre içerisinde normal hayatına kaldığı yerden devam eder. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için de büyünün tesir süresini ara ara mutlaka yeniletmelisiniz. Tesir süresinin bitip bitmediğini kişinin size karşı olan davranışlarından da anlayabilirsiniz. Bu şekilde büyüyü yenileterek kişinin büyü etkisi altında kalmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kıskançlık, Büyüsü,
Yorumlar
Haber Yazılımı