Haber Detayı
09 Nisan 2020 - Perşembe 22:22 Bu haber 1638 kez okundu
 
Kız Arkadaşım Sözümü Nasıl Dinler
Kız arkadaşım sözümü nasıl dinler diyenler aynı zamanda bu büyünün tesir süresine de çok dikkat etmelilerdir. Eğer büyünün tesir süresi sona erer ise kısa zaman içerisinde hiçbir etkisi kalmayacaktır. Bu yüzden tesir süresi çok önemlidir.
AŞK BÜYÜSÜ Haberi
Kız Arkadaşım Sözümü Nasıl Dinler

Kız arakdaşımla başlarda çok iyi anlaşıyorduk. Ama zaman geçtikçe ve onu çok daha iyi tanımaya başladıkça aslında pek çok konuda çatıştığımızı fark ettim. Özellikle ben kıskanç bir erkektim. O giyimine oturmasına kalkmasına dikkat etmeyen biriydi. Bu yüzden sürekli olarak  kavga eder olmuştuk. Onu sürekli olarak bu konuda uyarıyordum ama o hiç oralı olmadı ve gene davranışlarını düzelmedi. Ben de artık bu duruma katlanamaz olmuştum. Kavgalarımız o kadar büyümüştü ki artık neredeyse ayrılma noktasına kadar gelmiştik. Ama artık ne yapacağımı bilemiyorum derken aklıma bir fikir geldi. Medyuma gidip kız arkadaşım üzerine celb yaptırmaya karar verdim. Bu celb sayesinde kız arkadaşım artık sadece benim sözümü dinlemeye başladı. Ben ne dersem öyle hareket ediyordu. Artık tam istediğim gibi bir ilişkim vardı. Kız arkadaşım sözümü nasıl dinler diyenler rahatlıkla bu celb yöntemini uygulayabilirler. Celb kısa zaman içerisinde etkisini göstererek amacıma ulaşmamı sağladı.

Yönlendirme Büyüsü ile Kişiyi Değiştirme

Yönlendirme büyüsü çok kuvvetli büyülerden biridir. Bu büyü uygulandıktan sonra karşınızdaki kişi kim olursa olsun kısa zaman içerisinde tüm iradesini yitirir ve artık tamamen sizin istediğiniz gibi hareket etmeye başlayacaktır. Kişinin duygu ve düşüncelerini bu şekilde yönlendirme büyüsü sayesinde kısa zaman içerisinde değiştirebilirsiniz. Büyü etkisini en kısa zaman içerisinde gösterir ve bu şekilde siz de amacınıza ulaşmış olursunuz. Büyü çok güçlü olduğu için kişi hiçbir şey anlamayacaktır. Bu büyünün yapımı için kişilerin mutlaka medyuma gitmesi gerekmektedir. Kendiniz büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez kişi kendi kendine büyünün etkisi altına girecektir. Büyü yöntemini mutlaka medyuma giderek uygulatmanız gerekmektedir. Medyum bu şekilde yönlendirme büyüsünü uyguladığında siz hiçbir şekilde zarar görmeyeceksiniz. Yönlendirme büyüsü yapımı için medyum kişinin üzerine bir muska yazar. Bu muska sayesinde kişi artık tamamen büyünün etkisi altına girerek hareket edecektir. Yönlendirme büyüsü yapıldıktan sonra muskayı mutlaka büyü yapılan kişinin evinde kimsenin görmeyeceği bir yere saklamanız gerekmektedir. Aksi taktirde bu kez büyü bulunur ve muska açılır ise büyünün hiçbir şekilde bir etkisi kalmayacaktır. Bu yüzden büyünün saklanmasına çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Kız arkadaşım sözümü nasıl dinler diyenler aynı zamanda bu büyünün tesir süresine de çok dikkat etmelilerdir. Eğer büyünün tesir süresi sona erer ise kısa zaman içerisinde hiçbir etkisi kalmayacaktır. Bu yüzden tesir süresi çok önemlidir.

Yönlendirme Büyüsü Tesir Süresi

Büyülerin tesir süreleri birbirlerine göre farklılık göstermektedir. Bir büyü ne kadar güçlü ise tesir süresi de o kadar uzun sürecektir. Fakat hiçbir büyünün gücü sonsuza dek kişi üzerinde etki etmeye devam etmez. Bu yüzden dikkatli olmalısınız ve büyünün tesir süresi bitmeden önce mutlaka yeniletilmesini sağlamalısınız. Yönlendirme büyüsü için de kişiler mutlaka medyuma gitmelilerdir. Bu büyünün tesir süresini hiçbir şekilde kendiniz yenilemeye kalkmamalısınız. Medyum büyüyü gene aynı şekilde yaparak yenilemelidir. Bu şekilde büyüden ancak sonuç alırsınız. Büyünün tesir süresinin bitmeye başladığını kişinin size karşı olan davranışlarından rahatlıkla anlayabilirsiniz. Kişi eğer gene eskisi gibi hareket etmeye başladı ise kısa zaman sonra büyünün etkisi bitecek demektir. Bu durumda hemen büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Büyü yeniletildikten sonra gene kişi büyü etkisi altına girerek hareket etmeye başlar. Bu şekilde kişiyi büyü etkisinde tutabilirsiniz. Kız arkadaşım sözümü nasıl dinler diyenler mutlaka tesir süresine de önem vermelilerdir.

Yönlendirme Büyüsünü Nasıl Bozdurabilirim?

Yönlendirme büyüsü bozulması zor olan büyüler arasında yer alır. Bu yüzden bu büyünün bozulması oldukça tehlikelidir. Büyü bozulması için medyum üç harflilerden yardım alır. Siz kesinlikle büyü bozmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu varlıklar size musallat olabilirler. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Büyü bozulduktan sonra kişi gene eskisi gibi normal bir şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Sadece kişi bir süre kendini toparlamalıdır. Bunun sebebi ise büyünün çok güçlü olmasıdır. Büyü kişinin enerjisini çeker. Bu yüzden dikkatli olmalısınız. Kişi büyü bozulduktan sonra hiçbir şekilde üzerinde büyü olup olmadığını da anlamaz. Gene kaldığı yerden hayatını yaşamaya devam edecektir.

Yönlendirme Celbi ile Kişiyi Değiştirmek Mümkün mü?

Yönlendirme celbi de çok fazla tercih edilen büyü gibi yöntemlerden biridir. Bu yöntemi de kullandığınız da mutlaka sonuç alacaksınızdır. Celb yöntemi de sık sık kullanılır. Özellikle bu yöntemin herhangi bir zararı olmadığı için kişiler tarafından daha çok tercih edilmektedir. Dualar ile uygulanan bu yöntem kısa zaman da kişi üzerinde etkisini gösterecektir. Fakat bu yöntemin bir zararı yok diye kişiler gene kendileri yöntemi uygulamaya kalkmamalıdırlar. Mutlaka medyuma giderek işlemin uygulatılmasını sağlamalısınız. Hatta çok iyi bir medyum bulmalısınız. Her medyum da bu işlemi uygulayamaz. Aynı zamanda işlemin tesir süresi de çok önemlidir. Bu yöntemin tesir süresi büyü yöntemine göre çok daha kısa sürmektedir. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız. Tesir süresinin sürekli olarak yeniletilmesini sağlamalısınız. Bu şekilde celb işleminin devamlı olarak kişi üzerinde etki etmesini sağlayabilirsiniz. Tesir süresine dikkat ettiğiniz sürece herhangi bir sorun yaşamayacaksınızdır. Mutlaka işlem sonuç verir ve istediğiniz gibi kişiyi yönlendirebilirsiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kız, Arkadaşım, Sözümü, Nasıl, Dinler,
Yorumlar
Haber Yazılımı