Haber Detayı
11 Şubat 2020 - Salı 22:25 Bu haber 1453 kez okundu
 
Kocam Evine Bağlı Olsun
Eğer sizde kocam evine bağlı olsun diyorsanız içiniz rahat bir şekilde hiç bir zarar görmeden bağlama celbi yaptırabilirsiniz. Bağlama celbinin herhangi bir zararı yoktur. Kocanıza bağlama celbi yaptırdığınız zaman ne siz ne kocanız hiç bir zarar görmezsiniz. Aynı zaman da bağlama celbinin günah olmadığında bilinmektedir. Bu sebeple günümüzde hala yapımı devam etmektedir.
BAĞLAMA BÜYÜSÜ Haberi
Kocam Evine Bağlı Olsun

Evli çiftlerin günümüzde en çok karşılattığı sorunlardan bir tanesi olan eşlerin birbirlerinden uzak ve özellikle erkeklerin evden bağımsız, bireysel davranmasıdır. Eğer sizde kocam evine bağlı olsun diyorsanız bu yazıyı okumalısınız. bu sorun sadece geçmişten günümüze kadar gelmektedir. bu sorun yüzünden ne yazık ki boşanmalar artmıştır. Boşanmaların asıl sebebi ise ne yazık ki evliliğe hazır olmayan çiftlerin bir anık heves ile evlenmeleridir. Özellikle erken yaşta evlenen erkeklerde bu görülmektedir. Gece hayatına doymak bilmeyen fakat evlenmiş olan erkekler ne yazık ki evlerine bağlı  değildirler. Evlilik kesinlikle iyice düşünülmeli ve yeteri olgunla gelindiği zaman karar verilmesi gereken önemli bir husustur. Bazı evli çiftlerin ise aralarında hiç bir şey olmasa dahi erkeklerin kahvehane kültürü gibi olayları vardır. Kahvehaneden gelmek bilmeyen erkekler ailelerine yeteri kadar vakit ayıramadığı bilinmektedir. Geçtiğimiz yıllarda kimi kişiler bu olaylara büyü ile son vermek istemişlerdir. Ne yazık ki bu olay çok uzun sürmemiş aynı zamanda tehlikeli olayların yaşandığı bilinmektedir. Bazı kişiler ise eşlerini eve bağlamak için bağlama celbi yaptırmışlar ve herhangi bir tehlike yaşamadıkları bilinmektedir. Evli çirlerin kocam evine bağlı olsun diyerekten karabiber büyüsü yaptırdığı gözlemlenmektedir.

 

Karabiber Büyüsü Nasıl Yapılır?

Karabiber büyüsü günümüzde hala yapılmakta olan bir büyü çeşididir. Karabiber büyüsü halk arasında bağlama büyüsü olarak ta bilinmektedir. Bu karabiber yani bağlama büyüsünü genel olarak evli çiftler kocam evine bağlı olsun diyerekten yaptırıldıkları bilinmektedir. Bağlamam büyüsü yaptırmaya karar vermiş iseniz kesimlikle yardım almalı ve tek başınıza hareket etmemelisiniz. Bağlamam büyüsü kesinlikle tehlikeli büyüler arasında yer almaktadır. Bu sebeple yapımında yardım almanız gerekli ve önemlidir. Karabiber büyüsünün yapımı zor ve aynı zaman karışıktır. Fakat buna rağmen maliyeti düşük olan büyüler arasında yer almaktadır. Eğer sizde karabiber yani bağlama büyüsü yaptıracaksanız kesinlikle daha önceden karabiber büyü yapmış kişilerden ve alanında uzman medyumlardan yarım alınız. Karabiber büyüsü kısa zamanda tesir gösteren bir büyüdür. Sizde karabiber büyüsü yaptırmayı düşünüyor iseniz öncelikle bunu kimsenin bilmemesi özellikle eşinizin asla haberi olmaması gerekir. Zira eşinizin bu durumdan haberi olursa yapılan karabiber büyüsü tutmaz. Sadece kırk bir adet karabiber tohumu ile yapılan karabiber büyüsü maliyeti düşük ve yapımı kolay olsa bile ne yazık ki bozulması zordur. Bozulması zor olduğu gibi hem yapımında ve hem bozulma sırasında yardım alınması gerekir. Bozulma sırası da dahi tehlikeli sayılabilecek bir kaç durum vardır.

 

Karabiber Büyüsü Nasıl Bozulur?

Eğer karabiber yani bağlama büyüsü yaptırmış iseniz bu büyünün bir bozulma seçeneği mevcuttur. Fakat yapımında dahi yardım alının bu karabiber yani bağlama büyüsünün bozulmasında da yardım alınması gerekmektedir. Karabiber büyüsünün bozulmasını istiyorsanız kesin olarak daha önceden herhangi bir büyü yapmış veya bozmuş kişilerden, karabiber büyüsü hakkında bilgiye sahip kişilerden ve alanında uzmanlaşmış medyumlardan yardım almanız gerekmektedir. Karabiber büyüsünü kocam evine bağlı olsun diyerek yaptırmış iseniz bu durum da ne yazık ki fazla süremeyecek kendi kendine tesiri geçecektir. Bağlama büyüsü olarak da bilinen karabiber büyüsünün asıl amacı kısa süreli olan ilişkilerin kuvvetlenmesi amacıyla yapılır. Fakat o ilişkilerin dahi uzun süreli olmadığı gözlemlenmektedir. Aynı zaman da ne yazık ki büyü yapmak gerçekten günahtır. Sizde büyü yaptırdıysanız günaha girdiniz demektir. İslam’da büyülere yer verilse dahi yapımının ve yaptırmanın haram kılındığı bilinmektedir. Büyüler hangi amaç ve hangi niyet ile yaptırılsın ne yazık ki günahtır. Eğer sizin de çevrenizde büyü yaptırmak isten veya bu konulara merak duyan kişiler var ise onları uyarınız.

 

Bağlama Celbi Nasıl Yapılır?

Kocanız için büyü yaptırmak yerine bağlama celbi yaptırabilirsiniz. Eğer sizde kocam evine bağlı olsun diyorsanız içiniz rahat bir şekilde hiç bir zarar görmeden bağlama celbi yaptırabilirsiniz. Bağlama celbinin herhangi bir zararı yoktur. Kocanıza bağlama celbi yaptırdığınız zaman ne siz ne kocanız hiç bir zarar görmezsiniz. Aynı zaman da bağlama celbinin günah olmadığında bilinmektedir. Bu sebeple günümüzde hala yapımı devam etmektedir. Günümüzde yapının devam etmesinin bir diğer sebebi ise gerçekten olumlu sonuçlar almaktadır. Bağlama celbi karabiber büyüsüne göre yani bağlama büyüsüne göre hem daha kısa zamanda tesir etkisi gösterir hem de uzun zamanlara dahi geçse etkisinden hiç bir şey kaybetmez. Bağlama celbi yapımının tek kötü yanı ise kişiler bu bağlama celbini tek başlarına yapamazlar, mutlaka yapımında yardım almaları gerekmektedir. Yapımı büyülere nazaran daha kolaydır. En büyük özelliği ise ne yapımında ne de yapıldıktan sonra herhangi bir şekilde tehlikeli bir olay ile karşı karşıya kalmazsınız. Bağlama celbi yapılan eş kesin olarak evine bağlı bir koca olur. Bu durumun aksi gözlenmemiş olup bağlama celbi yaptıran herkesin gayet mutlu olduğu bilinmektedir. Kocanıza herhangi biri büyü yaptırmak istese dahi artık o büyü bir işe yaramayacaktır. Bağlama celbi başta olmak üzere diğer celpler ile birlikte koruma etkisi de  vardır. Bağlama celbi yapılan kişilere kötü niyetle yapılmış hiç bir büyü tutmamaktadır. İçiniz rahat bir şekilde bağlama celbi yaptırabilirsiniz. Fakat tekrar hatırlatmakta fayda var bağlama celbi yaptırırken kesinlikle temiz olunmalı aynı zamanda alanında uzman medyumlardan yardım almanız gerekmektedir. Bağlama celbinin herhangi bir bozulma seçeneği bulunmamaktadır. Bu sebeple herhangi bir celbi yaparken veya yaptırırken mutlaka iki kez düşünmeniz gerekmektedir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kocam, Evine, Bağlı, Olsun,
Yorumlar
Haber Yazılımı