İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Aşk Büyüsü
Aşk Büyüsü
Bağlama Büyüsü
Bağlama Büyüsü
Haber Detayı
20 Haziran 2020 - Cumartesi 21:01 Bu haber 1808 kez okundu
 
Kocamı Kadınlardan Nasıl Uzak Tutarım
Kocanızı bir kadından uzak tutmak, soğutmak, aralarını bozmak için yapılabilecek ilmi çalışmalar arasında büyüler vardır. Ancak büyüler tehlikeli ve günahtır. Bir başka işlem ise büyülerden belki daha da etkili olan celb işlemleridir. Bu celb işlemi sayesinde kocanızı kendinize bağlayabilirsiniz. Sizi asla aldatmaz veya aldatmak istemez. Aldattığı birisi varsa hemen pişman olur ve bir daha aynı şeyi tekrarlamaz.
SOĞUTMA BÜYÜSÜ Haberi
Kocamı Kadınlardan Nasıl Uzak Tutarım

Hiç şüphesiz evli kadınların korkulu rüyası kendilerinin başka bir kadınla aldatılmaları olmaktadır. Hiçbir kadın kocasının kendisini aldatmasını istemez. Ancak günümüzde bu istemsiz durum hiç beklenmedik bir zamanda olabilmektedir. Gerek erkeğin içinde olması, gerek kadının kocası ile yeteri kadar ilgilenmemesi gibi sorunlardan kaynaklı olarak erkekler hanımlarını aldatabilmektedir. Bir başka sorun ise kadının kocası bir kere eşini aldattıktan sonra karısının kendisini affetmesi durumunda yine tekrarı yaşanabilir ihtimali üzerine kadınlar büyü yaptırmak istemektedirler. Bu sadece evli eşlerin ortak sorunlarından birisi değildir. Sevgili olan kişiler, nişanlı olan kişiler de aldatılma korkusu içindedirler. Peki, kocamı kadınlardan nasıl uzak tutarım sorusuna cevap olarak neler diyoruz yazımızın devamını okumanızı tavsiye ederiz.

Soğutma Büyüsüyle Kocanız ile Dostunun Arasını Soğutun

Bazı evli kadınlar kocalarının eline baktıkları için mi olsa gerek bilemiyoruz ancak kocalarının başka bir kadın ile muhabbetinin olması çoğu zaman karşılaşılan durumlardan birisidir. Kadının çok geç haberi olabildiğini var sayarsak başka bir yerde ev tutan koca hem o tarafa, hem bu tarafa baktığı düşünülebilir. Resmi olarak evli olduğu karısı kocasını kaybetmek istemeyebilir. Bu nedenle kocamı dostundan ayırmak istiyorum diyerek bir arayış, bir çare içerisine girmektedirler. Soğutma büyüsü oldukça işe yarayan bir işlemdir. Ancak şöyle bir sorun vardır ki soğutma büyüsünü çok eski zamanlarda başarılı bir şekilde icra eden medyumlar vardı. Fakat son zamanlarda özellikle de internetin yaygın olarak kullanılmasından sonra soğutma büyüsünü yapabilen medyum sayısı oldukça azdır. Doğru şekilde soğutma büyüsü yapabilecek medyumu bulmak için maddi, manevi bir kayıp içerisine girebilirsiniz. Ayrıca medyumun yanlış büyü işlemi yapmasından dolayı ruhsal bir sıkıntı içerisine girebilirsiniz. İlk etapda herhangi bir medyuma konuyu anlatırsınız medyum sizden para ister gönderirsiniz ama hem vaktiniz, hem paranız, hem de sinirleriniz yıpranır. Bu değişmeksizin böyledir. Çok basit bir şekilde soğutma büyüsü yaptıranların yorumları adı altında açılmış olan şikayetleri okumanız durumunda ne demek istediğimizi anlayabilirsiniz. İlk denemede doğru medyumu bulmak ise neredeyse imkansızdır. Biz büyü yapan bir medyumluk hizmeti vermiyoruz. Ancak soğutma büyüsü yerine soğutma celbi bizim çalışma alanlarımızdan birisidir. Oldukça etkili olan soğutma celbi asla bir büyü değildir. Günah olmadığı için gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Kocanızı kadınlardan soğutmak için soğutma celbi işlemini yaptırmak sadece 7 günde tamamlanabilen bir süreçtir.

Uzaklaştırma Büyüsü ile Kocanızı Kadınlardan Uzak Tutun

Uzaklaştırma büyüleri de istenilmeyen kişileri yanınızdan, etrafınızdan uzaklaştırmanız için yapılan işlemlerden birisidir. Ancak soğutma büyüsü gibi uzaklaştırma büyüsü de zor yapılan büyülerden birisidir. Kocanızın etrafında olan insanları sadece kadınlar değil alkole teşvik eden bir arkadaşı varsa, kumar oynuyorsa, kötü insanlarla bir araya geliyorsa veya herhangi bir kötü alışkanlığı varsa uzaklaştırma büyüsü sayesinde istediğinizi elde edebilirsiniz. Fakat uzaklaştırma büyüsünü de yapabilecek medyumu bulmak çok zordur.

Büyü Yaptırmanın Tehlikesi Varmı?

Dinimizde büyü yaptırmanın çok büyük günahlardan birisi olduğu kutsal kitabımızdaki ayetlerde anlatılmaktadır. Sadece islam dini için değil diğer tüm dinlerde büyülerin tehlikeli olduğu anlatılmaktadır. Büyülerin amacı ne olursa olsun şeytani cinler görevlendirilir. Tam olarak üç tane şeytani varlığın yönlendirilmesi sonucunda başarı elde edilmek istenir. Medyumlar bu varlıklarla sürekli olarak iletişim halinde olduğu için size de bu cinler musallat olabilir. Bu yüzden büyülerden uzak durmanızı öneriyoruz.

Büyü Yerine Başka Ne Yapılabilir?

Kocanızı bir kadından uzak tutmak, soğutmak, aralarını bozmak için yapılabilecek ilmi çalışmalar arasında büyüler vardır. Ancak büyüler tehlikeli ve günahtır. Bir başka işlem ise büyülerden belki daha da etkili olan celb işlemleridir. Bu celb işlemi sayesinde kocanızı kendinize bağlayabilirsiniz. Sizi asla aldatmaz veya aldatmak istemez. Aldattığı birisi varsa hemen pişman olur ve bir daha aynı şeyi tekrarlamaz. Büyü yapmıyoruz ancak uzaklaştırma celbi, soğutma celbi, bağlama celbi gibi çalışmalarımız mevcuttur. Bizimle iletişime geçerek daha kapsamlı bir bilgi alabilirsiniz. Çalışmalarımızdan yüzde doksan oranlarında bir başarı sağladığımızın altını çizmek isteriz. Hiçbir şekilde sizi kandırmak gibi bir niyet içerisinde değiliz. Kandıracak olsak zaten büyü yapıyoruz diyerek sizi aldatacak bilgiler veririz. Fakat biz celb işlemlerinde iddialı olan bir medyum danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kocamı, Kadınlardan, Nasıl, Uzak, Tutarım,
Yorumlar
Haber Yazılımı