Haber Detayı
11 Mayıs 2020 - Pazartesi 20:16 Bu haber 2032 kez okundu
 
Kocamı Sevgilisinden Nasıl Ayırırım
Kocamı sevgilisinden nasıl ayırırım diyen varsa bu soğutma celbini rahatlıkla kullanabilirler. Gerçekten çok işe yarayan bir yöntem ben sonucunu kısa zamanda aldım. Bu işlemi uyguladıktan sonra kocam bir de bana daha bağlı biri olmaya başladı.
AYIRMA BÜYÜSÜ Haberi
Kocamı Sevgilisinden Nasıl Ayırırım

Kocamın bir süre önce beni aldattığını öğrendim ve o kadından ayrılması için medyuma giderek celb işlemi yaptırdım. Medyum kocam sevgilisinden soğusun diye soğutma celbi yaptı. Birkaç hafta geçtikten sonra gerçekten eşim sevgilisiyle olan tüm irtibatını kesti ve benden de af diledi. Bu celbi yaptırdıktan sonra gerçekten eşim ilk günkü gibi bana aşık davranmaya başladı. Celb günah olmadığı için bu yöntemi tercih ettim ama soğutma büyüsü de işe yarıyormuş. Kocamı sevgilisinden nasıl ayırırım diyen varsa bu soğutma celbini rahatlıkla kullanabilirler. Gerçekten çok işe yarayan bir yöntem ben sonucunu kısa zamanda aldım. Bu işlemi uyguladıktan sonra kocam bir de bana daha bağlı biri olmaya başladı.

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Soğutma büyüsü evli çiftlerin, sevgililerin ayrılması için kullanır. Bu büyü yöntemi kişinin karşı taraftan tamamen soğumasını ve bir daha ona karşı bir şey hissetmemesi için yapılır. Güçlü ayrılık büyüleri arasında yer aldığı için en kısa zamanda etkisini gösterir. Bunun için başarılı bir şekilde işlemin uygulanması şarttır. Hiçbir şekilde siz kendiniz bu yöntemi uygulamaya kalkmamalısınız. Mutlaka bir medyuma giderek yardım almalısınız. Bu şekilde kesin sonuç alırsınız. Kocamı sevgilisinden nasıl ayırırım diyen kişiler soğutma büyüsünü kullanarak rahatlıkla amaçlarına ulaşabilirler. Soğutma büyüsü yapımı için medyuma gittiğiniz de medyum bir kağıt üzerine soğutma büyüsünü yazar. Daha sonra gökyüzünde dolunay olan bir gece bu kağıdı rulo haline getirerek toprağa gömmeni gerekmektedir. Bu şekilde kağıdı toprağa gömdükten 40 gün sonra işlem etkisini kişi üzerinde göstermeye başlar. Kişi büyünün etkisine girdikten sonra mutlaka sonuç alırsınız.

Soğutma Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkisi Nedir?

Soğutma büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık tamamen karşı tarafa karşı olan ilgisini kaybeder. Bu büyü çok güçlü olduğu için artık kişi ondan nefret edecek ve bir daha yüzünü bile görmek istemeyecektir. Bu şekilde çiftlerin kısa zamanda ayrılmasını sağlayabilirsiniz. Soğutma büyüsü ile evli çiftlerin bile ayrılmasını sağlarsınız. Sürekli olarak artık çift birbiri ile kavga etmeye başlar ve kavgalar sonucunda da  birbirlerinden ayrılacaklardır. Bir daha da bir araya gelmezler çünkü birbirlerinden nefret edecek boyuta gelirler. Kocamı sevgilisinden nasıl ayırırım diyen kişiler bu soğutma büyüsünü kullandıklarında 40 günün sonunda mutlaka amaçlarına ulaşırlar.

Soğutma Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Soğutma büyüsü yapıldıktan sonra amacınıza ulaşırsınız fakat bu yöntem kesinlikle günahtır. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini size tavsiye etmiyoruz. Büyü yöntemini hiçbir şekilde kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyü yerine mutlaka doğal yolları kullanarak sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlamalısınız ya da karşı taraftan soğumasını sağlamalısınız. Büyü yöntemini kullandığınız da mutlaka öldükten sonra cezalandırılırsınız. Bu yüzden biz büyü yöntemini kullanmayı hiçbir zaman tercih etmedik. Size de büyü yöntemini kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Büyüden uzak durmalısınız.

Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Soğutma büyüsü güçlü büyüler arasında yer alır ve bozma işlemi de zordur. Bu yüzden inanlar kendileri büyü bozma işlemini üstlenmemeliler mutlaka medyuma giderek işlem yaptırmalılar. Medyuma gittiğiniz de büyünün bozulması için gömülü olan büyülü kağıdı da yanınızda götürmelisiniz. Bu büyülü kağıt üzerindeki büyü bozulur ve kişi de artık eskisi gibi normal bir şekilde yaşamaya devam eder. Bu şekilde kişi büyü ile ilgili de herhangi bir şey hatırlamaz.

Soğutma Büyüsü Yaptırmak Tehlikeli midir?

Büyü yöntemleri genel olarak uygulanırken şeytani güçlerden medyum yardım alır ve bu şekilde kişi üzerinde bir etki oluşturur. Bu şeytani güçler kontrol altından çıktıklarında size ve karşı tarafa musallat olabilirler. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız. Büyü yöntemini uygularken bu gibi durumlarla karşılaşmamak için mutlaka kendinizi koruma altına almalısınız. Medyuma gittiğiniz de kendinize bir koruma tılsımı yazdırabilirsiniz. Bu tılsımı sürekli olarak üzerinizde taşırsanız eğer etkileri sürmeye devam edecek ve sizi büyünün, şeytani güçlerin olumsuz etkilerinden koruyacaktır. Bu şekilde kendinizi koruma altına alabilirsiniz. Mutlaka bu koruma tılsımını yaptırırken büyüden önce yaptırmaya dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde tılsımın herhangi bir etkisi kalmayacaktır. Soğutma büyüsü yapımından hemen önce koruma tılsımını yaptırdığınızda büyü süresi boyunca herhangi bir tehlike ve sıkıntı ile karşılaşmazsınız.

Soğutma Celbi Yaptırmak

Soğutma celbi çok sık tercih edilen büyünün alternatifi bir yöntemdir. Büyüden tek farkı bu yöntemin uygulanması biraz daha farklıdır. Herhangi bir şekilde günah değildir ve bir tehlikesi de yoktur. Bu yüzden rahatlıkla bu yöntemi kullanabilirsiniz. Bu yöntem bir kez uygulandıktan sonra yeniletilmesine de gerek yoktur. Bu yüzden de çok fazla tercih edilen bir yöntemdir. Özellikle dualar ile yapılan bir yöntem olduğu için kişiler kendileri bu yöntemi yapabilecekleri düşünebilirler fakat gene uygulama için medyuma gitmelisiniz. Medyuma gittiğiniz de ancak kesin sonuç alabilirsiniz. İşlem 2 hafta ya da üç ay içerisinde etkisini gösterir. Bu yüzden biraz beklemeniz gerekecektir. Fakat mutlaka kesin sonuç alırsınız. Kocamı sevgilisinden nasıl ayırırım denildiğinde bu şekilde soğutma celbini de kullanarak eşinizin sevgilisinden ayrılmasını sağlayabilirsiniz. Bu celb yönteminin bir diğer güzel yanı ise ömür boyu kişi üzerinde etkili olmasıdır. Eşiniz sevgilisinden ayrıldıktan sonra bir daha asla ona geri dönmez ve siz mutlu birlikteliğinize kaldığınız yerden devam edersiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kocamı, Sevgilisinden, Nasıl, Ayırırım, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı