Haber Detayı
07 Eylül 2019 - Cumartesi 20:47 Bu haber 661 kez okundu
 
Kocayı Eve Bağlamak İçin Kurşun Büyüsü
Kocayı eve bağlama büyüsü için eşinize ait olan özel bir eşyaya ihtiyaç vardır. Bu eşya üzerine şeytani varlıklarında yardımı ile tılsımlı kurşun büyü sözcükleri okunur ve büyü tamamlanmış olur. Bu büyülü eşyayı mutlaka kişi eşiyle yattığı yatağın altına saklamalıdır.
- Haberi
Kocayı Eve Bağlamak İçin Kurşun Büyüsü

Kadınlar genelde kocalarını eve bağlayamadıklarında, eşleri onları sürekli olarak aldattıklarında büyü yöntemlerini tercih etmektedirler. Büyü yöntemi kişinin iradesini kontrol altına almanızı sağlayacak bir yöntem olduğu için kısa zamanda kişinin hareketlerini kontrol edebilirsiniz ve onun hayatına müdahale edebilirsiniz. Bazı büyülerin gücü oldukça büyük olduğu için kişinin duygularına da rahatlıkla müdahale edebilirsiniz. Kocayı eve bağlamak için kurşun büyüsü oldukça etkili bir yöntemdir. Genelde bu yöntemin tesir süresi kısa ve etkisi büyük olduğu için çok fazla tercih etmektedirler. Büyü gücünü tamamen şeytani varlıklardan almaktadır. Onların yardımı ile büyü tamamlandığı için çok kısa bir zaman içerisinde amacınıza ulaşacaksınızdır. Evi terk eden, ya da gözü dışarda olan kocanızın sadece sizi sevmesini ve gözünün sizden başka birini görmemesini bu şekilde sağlayabilirsiniz. Büyünün yapım işlemleri zor olduğu için mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Aksi taktirde büyünün gücünü hiçe sayarak siz büyüyü yapmaya kalkarsanız, bu kez olumsuz olaylar ile karşı karşıya geleceksinizdir. Özellikle bu şeytani varlıklar insanlarla oynamaktan çok hoşlandıkları için sizi çember altına alırlar ve sizin üzerinize musallat olurlar. Bu yüzden büyünün yapım aşamaları için medyuma gitmeniz sizin için çok daha iyi olacaktır.

Kocayı Eve Bağlamak İçin Kurşun Büyüsü Nasıl Yapılır

Kocayı eve bağlama büyüsü için eşinize ait olan özel bir eşyaya ihtiyaç vardır. Bu eşya üzerine şeytani varlıklarında yardımı ile tılsımlı kurşun büyü sözcükleri okunur ve büyü tamamlanmış olur. Bu büyülü eşyayı mutlaka kişi eşiyle yattığı yatağın altına saklamalıdır. Ancak bu şekilde büyü kişi üzerindeki etkisini göstermeye başlayacaktır ve evine geri dönecek, size daha bağlı biri olacaktır. Büyü nu şekilde tamamlandıktan kısa bir süre sonra etkileri yavaş yavaş kişiyi sarmaya başlar. Kişi büyünün etkisi ile artık size çok daha ilgili bir şekilde davranmaya başlayacaktır. Kişi size anki yeniden aşık olmuş gibidir.  Gözü sizden bir başkasını görmeyecek, diğer kadınlara karşı hiçbir şekilde ilgisi kalmayacaktır. Sürekli olarak kocanız size ilgili davranır ve romantik bir adama dönüşecektir. Kocayı eve bağlamak için kurşun büyüsü bu şekilde kişiler üzerinde tesirini göstermeye başlar. Fakat büyünün tesir süresi çok önemlidir. Eğer büyünün tesir süresi sona erer ise kişi size karşı kısa zamanda gene eskisi gibi davranmaya başlayacaktır ve evinizden uzaklaşacaktır. Bu yüzden büyünün tesir süresine çok önem vermelisiniz, ve bu tesir süresi bitmeden önce mutlaka büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Aksi taktirde büyünün hiçbir etkisi kalmayacaktır.

Kocayı Eve Bağlamak İçin Kurşun Büyüsü Tesir Etme Süresi

Kocayı eve bağlama büyüsü tesiri büyük büyülerden biridir. Bu büyünün gücü tükenmeye başladığında eşiniz gene size karşı soğuk davranışlar sergilemeye başlayacaktır. Bu yüzden kısa sürede eşiniz büyünün etkisinin bitmesi ile sizden uzaklaşır. Bu tarz davranışlar ile karşılaştığınızda mutlaka medyuma gidip büyünün tekrar yeniletilesini sağlamalısınız. Medyum gene kurşun büyüsünü yapar ve tesirin yeniletilmesini sağlar. Büyünün tesiri yeniletildiği için tüm etkileri ilk günkü gibi kişi üzerinde etki etmeye devam edecektir. Kişi de büyünün etkisi altından çıkmadığı için olup bitenin farkına varamaz ve gene aynı şekilde size davranmaya devam eder. Büyünün tesir süresinin bitmeden önce yeniletilmesine çok önem vermelisiniz. Kocayı eve bağlamak için kurşun büyüsü bu şekilde yeniletilmektedir.

Kocayı Eve Bağlamak İçin Kurşun Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Kocayı eve bağlama büyüsü gibi kişiyi tesir altına alacak yöntemleri kullanmak kesinlikle dinimize göre çok büyük günahtır. Kesinlikle bu tarz yöntemleri kullanmayı tercih etmemelisiniz. Eşinizle konuşarak ya da onu ikna ederek eve dönmesini, gene sizi seven biri olmasını sağlayabilirsiniz. Fakat büyü yöntemini kullandığınızda istediğiniz amaca ulaşanız bile bu geçici bir durum olacaktır ve büyü yöntemi ile uğraştığınız için evininize hiçbir şekilde bereketi kalmayacaktır. Bu yüzden büyü yönteminden kesinlikle uzak durmalısınız. Ayrıca büyü yöntemini hangi amaçla kullanırsanız kullanın dinimize göre mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Büyü yöntemini kullanan kişiler cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bu yöntemi kullanmanızı sizlere tavsiye etmiyoruz ve bizler de kesinlikle bu yöntemi kullanmayı tercih etmiyoruz. Kocayı eve bağlamak için kurşun büyüsü yerine kocanız ile konuşmayı denemek sizin için daha iyi olacaktır.

Bu Büyüyü Uygulamak Tehlikeli midir?

Büyü yönteminin hangi çeşidini  uygularsanız uygulayın, hepsinin tehlikesini göreceksinizdir. Büyüler genel olarak üç harfliler kullanılarak yapıldığı için çoğu durumda büyü yaptıran kişilere üç harflilerin musallat olduğu görülmüştür. Bu tarz durumların dışında belli bir süre sonra büyü sizi de içine çekmeye başlar ve bu kez sizin de enerjinizi tüketecektir. Yani bu yöntemi kullandığınızda sadece karşı taraf değil siz de olumsuz yönde büyüden etkilenmeye başlarsınız. Bu yüzden Kocayı eve bağlamak için kurşun büyüsü ve diğer tüm büyü yöntemlerini uygulamaktan uzak durmalısınız. Aksi taktirde sizde büyünün tüm olumsuzlukları ile karşı karşıya kalacaksınızdır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kocayı, Eve, Bağlamak, İçin, Kurşun, Büyüsü,
Yorumlar
Haber Yazılımı