Haber Detayı
19 Eylül 2019 - Perşembe 14:27 Bu haber 1832 kez okundu
 
Kolay Sevgili Olma Büyüsü
İnsanlar sevdikleri kişiye doğal yollarla günlük hayatlarında ulaşamadıklarında büyü ve bunun gibi yöntemleri tercih etmektedirler. Büyü yöntemi çok güçlü bir yöntem olduğu için kişiyi anında tesiri altına alır ve kişi artık tamamen büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanarak rahatlıkla karşı tarafa istediğinizi yaptırabilirsiniz ve kişinin kontrolünü ele alabilirsiniz.
SEVGİ BÜYÜSÜ Haberi
Kolay Sevgili Olma Büyüsü

İnsanlar sevdikleri kişiye doğal yollarla günlük hayatlarında ulaşamadıklarında büyü ve bunun gibi yöntemleri tercih etmektedirler. Büyü yöntemi çok güçlü bir yöntem olduğu için kişiyi anında tesiri altına alır ve kişi artık tamamen büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanarak rahatlıkla karşı tarafa istediğinizi yaptırabilirsiniz ve kişinin kontrolünü ele alabilirsiniz. Özellikle büyü yöntemleri aşk in çok sık tercih edilmektedir. Bu yüzden de pek çok farklı aşk büyüsü çeşidi vardır hepsinin yapım şekilleri de birbirlerinden farklılık göstermektedir. Kolay Sevgili Olma Büyüsü aşk büyüleri arasında yer alır ve yapımı da oldukça kolaydır. Bu büyü kolay bir büyü olsa bile kendiniz büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız i. Genel olarak Büyüler uygulanırken bir yanlışlık yapılır ise büyünün sonuçları çok büyük olabilir. Siz fark etmeseniz de büyü bir anda sizi de etkilemeye başlar ve pek çok olumsuz durum ile karşı karşıya geleceksinizdir. Bu tarz olumsuzluklar ile karşılaşmamak için mutlaka medyuma giderek yardım almanız gerekmektedir. Medyum büyünün yapımı için üç harfliler ile iletişime geçer ve bu şekilde büyünün çok, daha etkili, kuvvetli olması sağlanır.

Kolay Sevgili Olma Büyüsü Nasıl Uygulanır

Aşk büyülerinin uygulanma şekilleri farklılık gösterir. Bu büyünün uygulanması için medyum genelde bir aşk muskası yazar. Bunun için bir kağıt parçası üzerine aşk sözcükleri yazılır ve daha sonra kişinin ismi de bu kağıda eklenerek üç harflilerin de yardımı ile muska kapatılır. Daha sonra bu aşk muskası İn mutlaka kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde muska kişiye yakın olur se etkileri görülmeye başlayacaktır. Muskanın hiç bir şekilde açılmaması gerekmektedir muska açılır ise hem kişi bu durumdan zarar görecektir hem de büyünün etkisi ortadan kalkacaktır. Bu yüzden muskanın çok iyi bir şekilde saklanması gerekmektedir. Kolay Sevgili Olma Büyüsü bu şekilde yapıldıktan kısa bir süre sonra kişi büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlar. Artık kişi hiç bir şekilde kendi iradesi ile hareket edemez duruma gelir. Bu yüzden kendi kararlarını kendisi alamaz. Böyle bir durumda da tamamen büyü nasıl istiyor ise o şekilde davranmaya başlayacaktır. Kısa zamanda büyünün etkisi ile kişi sizi düşünmeye başlayacaktır. Artık sadece sizinle ilgili hayaller kurar ve rüyalarında bile kişi sizi görür. Bu şekilde kısa zamanda size bağlanacak ve duygularını açacaktır. Bu kolay aşk büyüsü ile rahatlıkla istediğiniz kişinin size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Büyünün tesiri kısa sürede etki ettiği için amacınıza en kısa süre içerisinde ulaşacaksınızdır.

Kolay Sevgili Olma Büyüsü Tesir Süresi Ne Kadardır

Büyülerin yapım şekillerine göre tesir süreleri birbirlerinden farklılık gösterir. Bu büyünün Tesir süresi diğer aşk büyüleri ine göre biraz daha kısa sürmektedir. Bu yüzden sürekli olarak büyünün tesir süresine dikkat edilmeli ve büyü kontrol edilmelidir. Bu şekilde büyünün ne zaman yeniletilmesi gerektiğini anlayabilirsiniz. Eğer kişi size karşı soğuk davranışlar sergilemeye başladı ise büyünü gücü azalmış ve kişi üzerindeki etkisi bitmeye başlamış demektir. Bu yüzden mutlaka en kısa zamanda büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Büyünün yeniletilmesi için kişilerin mutlaka gene medyuma gitmeleri gerekmektedir. Siz hiç bir şekilde kendiniz büyü yöntemini yenilemeye kalkmamalısınız. Medyum büyünün yeniletilmesi in gene bir muska yazacaktır. Bu yeni muskayı mutlaka eski muska ile değiştirmeniz gerekmektedir. Bu şekilde kolay Sevgili Olma Büyüsü tekrar kişiler üzerinde etki etmeye devam edecektir. Kişi gene büyünün etkisi ile hareket etmeye başlar. Eğer büyü yeniletilmez ve tesir süresi de sona erer ise kişi büyünün etkisi altından çıkarak normal hayatını yaşamaya devam edeceği için kısa süre içerisinde sizi sevmediğini anlayarak terk edecektir. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka büyünün tesir süresine dikkat etmelisiniz. Ara ara mutlaka büyünün tesir süresini kontrol etmeniz şarttır. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin yanınızda kalmasını sağlayacaksınızdır.

Kolay Sevgili Olma Büyüsü Nasıl Bozulur

Büyü bozmak oldukça zor bir iştir. Herkes büyü bozulma işlemini gerçekleştiremez. Bu yüzden kişiler mutlaka medyuma giderek büyülerin bozulmasını sağlamalılardır. Büyünün bozulması için medyumlar üç harfliler ile iletişime geçerler. Ancak bu varlıklar isterlerse büyü gücünü kaybedecektir. Kolay Sevgili Olma Büyüsü bozulması için medyuma gittiğinizde mutlaka büyülü muskayı da yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Bu muska üç harfliler ile birlikte açılır ve büyünün kişi üzerinden kalkması sağlanır. Ancak bu şekilde büyü bozulacaktır. Büyü bozulduktan sonra artık kişi yavaş yavaş normal hayatına geri dönmeye başlar. Fakat kişi bir anda kendini toparlayamaz. Uzun bir süre boyunca büyünü  etkisi altında kaldığı için kişinin ilk olarak enerjisini toplaması gerekmektedir. Kişi kendini toparladıktan sonra artık sizi sevmediğini anlayacaktır ve sizi terk edecektir.

Kolay Sevgili Olma Büyüsü Günah mı

Büyülerin kullanılması dinimize göre çok büyük günahtır. Hiç bir Müslüman hiç bir şekilde büyü yöntemini kullanmamalıdır. Büyü ve bunun gibi yöntemleri kullanan kişiler mutlaka dinimize göre cezalandırılacaklardır. Bu yüzden bizler hiç bir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz. Sizde bu yöntemi kullanmamalısınız ve doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Bu şekilde günaha girmemiş olursunuz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kolay, Sevgili, Olma, Büyüsü,
Yorumlar
Haber Yazılımı