Haber Detayı
26 Ağustos 2019 - Pazartesi 21:11 Bu haber 4773 kez okundu
 
Kül Büyüsü ile Ayırma
Büyü yapıldıktan sonra istediğiniz amaca ulaşacaksınızdır fakat büyünün gücü çok etkili olduğu için sizi de belli bir süre sonra etkilemeye başlayacaktır. Özellikle bu tarz büyüler kişilerin enerjilerinden beslenmektedir. Bu yüzden zamanla sizin de enerjiniz büyüye geçecektir.
AYIRMA BÜYÜSÜ Haberi
Kül Büyüsü ile Ayırma

İnsanlar sevdikleri insanı bir başkası ile görmeye dayanamadıkları için ayırma büyülerini tercih etmektedirler. Büyü yöntemi kişinin kontrolünü ele almanızı sağladığı için kolaylıkla istediğiniz kişilerin birbirinden ayrılmalarını sağlayacaksınızdır. Ayrılık büyüleri güçlü büyüler olduğu için hiçbir şekilde kişiler bu büyüye karşı koyamazlar ve kısa sürede sonuç alarak sevdiğiniz insanın sevdiği kişiden ayrılmasını sağlayacaksınızdır. Ayrılık büyülerinden biri olan kül büyüsü aynı zamanda çok tehlikelidir. Bu büyü şeytani güçler çağrılarak yapılır. Bu yüzden kişilerin bu büyüyü yaptırırken çok dikkatli olmaları gerekmektedir. Kül büyüsü ile ayırma için kişiler medyuma gitmelilerdir. Bu büyünün yapımı için medyum şeytani güçler iletişime geçer ve onları çağırır. Siz böyle bir ayini gerçekleştiremeyeceğiniz için büyüyü yapmaya kalktığınızda başarısız olacaksınızdır. Sadece başarısız olmakla kalmazsınız aynı zamanda bu şeytani güçlerin size musallat olması gibi bir durumla da karşı karşıya kalacaksınızdır. Bu varlıklar size musallat olduklarında kolay kolay sizi bırakmazlar ve sizin enerjinizden beslenerek hayatınızın mahvolmasına sebep olurlar. Bu yüzden mutlaka bu büyü yönteminin yapımı için medyuma gitmeniz gerekmektedir. Aksi bir durumda olumsuz olayların sonuçlarına katlanmanız gerekmektedir.

Kül Büyüsü ile Ayırma Nasıl Yapılır

Kül büyüsü yapımı için kişiler medyuma gittiklerinde ayrılmasını istediğiniz kişilerin bir fotoğrafını götürmeniz gerekmektedir. Bu fotoğraf üzerine büyülü sözcükler okunur ve daha sonra fotoğraf yakılır. Fotoğrafın külleri bir bez içerisine sarılır ve bu bez muskaya sarılır. Muska işlemi tamamlandıktan sonra medyum şeytani güçlerle iletişime geçerek muskanın kişilerin evinde bir yere saklanmasını sağlar. Şeytani varlıklar bu muskayı güzelce kimsenin bulamayacağı bir yere saklarlar. Daha sonra bu muska kişiler üzerinde etkilerini göstermeye başlayacaktır. Büyü etkisini göstermeye başladıktan hemen sonra kişiler arasına soğukluk girer ve kısa zamanda amacınıza ulaşacaksınızdır. Kül büyüsü ile ayırma işlemleri tamamladıktan sonra büyünün tesir süresine de çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü büyünün tesir süresi sona erdiğinde artık kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için sevdiği insana geri dönecektir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için büyünün tesir süresine dikkat ederek belli bir süre sonra büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız.

Kül Büyüsü ile Ayırma Kişi Üzerindeki Etkileri

Kül büyüsü yapıldıktan sonra kişiler arasına bir soğukluk girer ve artık birbirlerine karşı oldukça olumsuz davranışlar sergilemeye başlarlar. Kişilerin ilk olarak aralarındaki muhabbet sona erecektir. Artık kişiler birbirleri ile paylaşacak bir şey bulamaz hale gelirler. Daha sonra kişiler en ufak şeylerde bile kavga etmeye başlarlar ve birbirlerinden iyice soğuyacaklardır. Kısa zamanda çift birbirinden nefret edecek hale gelir. Bu şekilde birbirlerinden ayrılma kararı alacaklardır. Bu durum tamamen kül büyüsünün etkisi yüzünden olacaktır. Kül büyüsü ile ayırma kişiler üzerindeki etkileri bu şekildedir.

Kül Büyüsü ile Ayırma Tesir Etme Süresi

Kül büyüsü yapımından sonra kişilerin üzerindeki etkilere göre büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Eğer büyünün tesir süresi geçmeye başlamış ise kişiler birbirlerine gene yakın ve olumlu bir şekilde davranmaya başlayacaklardır. Bu yüzden hemen büyünün yeniletilmesi ve kişilerin tekrar büyünün tesiri altına girmesi sağlanmalıdır. Bu şekilde büyünün kişiler üzerindeki etkisinin süreklilik kazanması sağlanmış olacaktır. Kül büyüsü ile ayırma yeniletilme işlemleri için kişiler kendileri herhangi bir işlem yapmaya kalkmamalıdırlar. Kişi kendisi büyüyü yenilemeye kalktığında pek çok olumsuzlukla karşılaşacağı gibi büyünün etkilerini de kendi üstüne çekecektir. Bu yüzden medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Büyünün yeniletilmesi için tüm işlemlerin en başından doğru ve düzgün bir şekilde uygulanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü tesirini gene kişiler üzerinde göstermeye devam eder.

Kül Büyüsü ile Ayırma Sonuçları

Büyü yapıldıktan sonra istediğiniz amaca ulaşacaksınızdır fakat büyünün gücü çok etkili olduğu için sizi de belli bir süre sonra etkilemeye başlayacaktır. Özellikle bu tarz büyüler kişilerin enerjilerinden beslenmektedir. Bu yüzden zamanla sizin de enerjiniz büyüye geçecektir. Bu yüzden de halsizlik ve sürekli olarak bir uyuma istediği olacaktır. Ayrıca şeytani güçlerin dikkatini çeker iseniz size musallat olacak ve size gözükmeye başlayacaklardır. Bu yüzden pek çok insan psikolojik sorunlar yaşamışlardır ve hatta delirme eşiğine kadar gelenler olmuştur. Bu durumdan kurtulmak için canlarına kıyan insanlarda vardır. Bu yüzden eğer bu tarz büyüleri yaptırmak istiyorsanız aynı zamanda kendinize de bir koruma muskası yaptırmalısınız. Kül büyüsü ile ayırma için medyuma gittiğinizde kendinize bu koruma muskasını yaptırabilirsiniz. Bu muska sizi büyünün olumsuz etkilerinden koruyacak ve aynı zamanda olası musallat olma durumlarını da engelleyecektir. Aksi taktirde savunması olduğunuz için büyü zamanla sizi de tesiri altına almaya başlayacaktır.

Kül Büyüsü ile Ayırma Günah mıdır?

Kül büyüsü ile ayırma gibi işlemler ile insanların hayatlarına müdahale etmek kesinlikle çok büyük günahtır. Dinimize göre büyü yapan kişiler cehenneme gideceklerdir. Kesinlikle bu yöntemi kullanmamlasınız.  Büyü ne amaçla yapılırsa yapılsın iyi bir niyet için bile kullanılıyor ise kişilerin hayatlarını yazılmış kaderlerini değiştirir. Bu yaratıcının yarattığını hiçe saymaktır. Bu yüzden dinimize göre büyü yöntemi haramdır ve Müslümanlara kesinlikle yasaklanmıştır. Büyü yöntemini kullanmak yerine farklı yöntemleri denemelisiniz. Doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Aksi taktirde cezalandırılacaksınızdır. Bizlerde kesinlikle bu yöntemi kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de asla tavsiye etmiyoruz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kül, Büyüsü, ile, Ayırma,
Yorumlar
Haber Yazılımı