Haber Detayı
24 Temmuz 2019 - Çarşamba 20:52 Bu haber 521 kez okundu
 
Kurşun Büyüsü
Eski zamanlardan bu yana kullanılmakta olan bir yöntem olan büyü ile istediğiniz kişinin kontrolünü ele alabilir hayatının olumlu ya da olumsuz yönde değişmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde istediğiniz amaca ulaşabilirsiniz. Büyülerin yapım işlemleri için farklı materyaller tercih edilmektedir.
KURŞUN BÜYÜSÜ Haberi
Kurşun Büyüsü

Eski zamanlardan bu yana kullanılmakta olan bir yöntem olan büyü ile istediğiniz kişinin kontrolünü ele alabilir hayatının olumlu ya da olumsuz yönde değişmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde istediğiniz amaca ulaşabilirsiniz. Büyülerin yapım işlemleri için farklı materyaller tercih edilmektedir. Bu materyaller büyülerin yapımında kullanım şekillerine göre büyüyü farklı şekillerde etkilerler.  Kullanılan materyal büyünün güçlenmesini ve çok daha kısa süre içerisinde kişi üzerinde tesir etmesini sağlamaktadır. Kurşun büyüsü güçlü ve tesiri etkili büyüler arasında yer almaktadır. Bu büyünün yapılış amacı genellikle aşk içindir ve yapımında kurşun kullanılmaktadır. Büyü kısa zamanda amacınıza ulaşmanızı sağlar. Etkileri çok büyük olduğu için istediğiniz kişinin size aşık olmasını sağlayarak sevdiğiniz insan ile birlikte olabilirsiniz. Bu büyü güçlü tesiri olan bir büyü olduğundan dolayı kişiler kesinlikle büyüyü internetten ya da kitaplardan okudukları bilgilere göre yapmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde kişi büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için mutlaka kişilerin medyuma giderek büyü yaptırmaları gerekmektedir. Ancak bu şekilde kişi kendini büyünün olumsuz etkilerinden koruyacaktır.

Kurşun Büyüsü Nasıl Yapılır

Kurşun büyüsünü yapmak için medyum bir su içerisine kızgın kurşun atar. Bu kurşunların üzerine dualar ve büyülü sözcükler okunur. Daha sonra su içerisindeki kurşunlar şekil değiştirmeye başlayacaktır. Bu şekil değiştirmiş olan kurşun su içerisinden alınır ve büyü tamamlanır. Büyü tamamlandıktan sonra bu kurşunun mutlaka kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Ancak büyü kişinin evinde çok iyi bir şekilde saklanmalıdır ki hiçbir şekilde bulunmasın. Eğer büyü kişinin evinden dışarıya çıkar ise kısa zaman içerisinde büyünün etkisi de kişi üzerinden kalkacaktır. Bu yüzden mutlaka büyülü kurşunun çok iyi bir şekilde saklanması gerekmektedir. Kurşun büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık özgür iradesi ile hareket edemez hale gelir. Kişi tamamen büyünün etkisi ile davranacaktır. Kişideki bu davranış değişikliği de çevresi tarafından fark edilir ama kişi hiçbir şeyin farkında olmayacaktır.

Kurşun Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkisi Nedir

Kurşun büyüsü yapıldıktan sonra artık  kişi büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Kişi bambaşka biri gibi davranmaya başlar. Büyünün etkisi ile kişi artık gece gündüz demeden sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır.  Kişi artık bu düşüncelerin yoğunlaşması ile birlikte size karşı duygular beslemeye başlayacaktır. Bu şekilde kişi kısa sürede size aşık olur ve bu duygularını dile getirecektir.  Kurşun büyüsü yapıldıktan sonra istediğiniz kişinin size karşı duygular beslemesini sağlayabilirsiniz. Bu büyünün gücü çok büyük olduğu için kısa zamanda amacınıza ulaşacaksınızdır.  Bu büyü üç harfliler yardımı ile yapıldığı için bu varlıklar kişiye sürekli olarak vesvese vereceklerdir. Kişi de bu vesveseler sonucunda artık sizinle alakalı düşüncelere kapılır. Fakat büyünün tesir süresi sürdüğü müddetçe kişi size karşı hisler besleyecektir.  Büyü tesiri bittiğinde kişi normal hayatına ve hislerine geri döner bu yüzden de büyülerin tesir süreleri çok önemlidir.

Kurşun Büyüsünün Tesir Etme Süresi

Büyülerin tesir süreleri güçleri ile doğru orantılıdır. Bir büyü ne kadar güçlü ise o kadar tesir süresi uzun olacaktır. Bu yüzden tesir süresine çok önem verilmelidir. Bu tesir süresi bittiğinde kişi büyünün etkisi altından çıkacak ve sizi sevmeyecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmesi gerekmektedir. Büyülerin yeniletilmesi için gene aynı medyuma gidilerek aynı şekilde büyünün yapılması sağlanmalıdır. Bu şekilde büyünün gücü devam eder ve kişi de sizi sevmeye devam edecektir. Aksi taktirde kişi sizi terk edecektir. Kurşun büyüsü çok güçlü bir büyü olduğundan dolayı bu tesir süresi diğer aşk büyülerine nazaran çok daha uzun sürecektir. Fakat gene de büyünün yeniletilmesi tesir süresinin ara arta kontrol edilmesi gerekmektedir. Bu büyü yeniletildiği sürece kişi üzerindeki etkileri devamlılık kazanacaktır.

Büyünün Tesir Süresinin Bittiği Nasıl Anlaşılır

Büyülerin tesir süreleri sona ermeye başladığında kişiler yavaş yavaş büyünün etkisi altından çıkacakları için kısa zamanda davranışları normale dönmeye başlayacaktır. Bu yüzden mutlaka büyülerin belli bir süre sonra yeniletilmesi gerekir. Büyünün tesir süresi bitmesine yakın kişi size karşı soğuk davranışlarda bulunur ve sürekli olarak kavgalar etmeye başlayacaksınızdır. Bu şekilde kurşun büyüsü tesir süresi bitmesi anlaşılacaktır.

Kurşun Büyüsü Günah Mıdır

Dinimizde büyülere yer verilmiştir. Ne amaçla olursa olsun büyü yapmak ve yaptırmak en büyük günahlardan biridir. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmamalı ve büyüden uzak durmalısınız. Büyü ne amaçla yapılırsa yapılsın mutlaka kişiler cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmak yerine doğal yollar ile sevdiğinizi etkilemeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bizlerde büyü yapmıyoruz ve kesinlikle bu yöntemi sizlere tavsiye etmiyoruz.

Kurşun Büyüsü Tehlikeli Midir

Kurşun büyüsü gibi tüm büyülerin yapımında üç harflilerden yardım alınır, bu yüzden de büyüler oldukça tehlikelidir. Büyünün tehlikelerinden korunmanız için mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Kişiler kesinlikle kendi başlarına büyü yapmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde kişiler büyülerden daha kötü bir şekilde etkileneceklerdir. Kurşun büyüsü tehlikeli midir denildiğinde bu büyü güçlü bir büyü olduğu için çok tehlikelidir. Büyü sadece büyü yapılan kişiyi değil aynı zamanda büyü yaptıran kişiyi de zaman içerisinde yavaş yavaş olumsuz yönde etkilemeye başlayacaktır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kurşun, Büyüsü,
Yorumlar
Haber Yazılımı