Haber Detayı
12 Aralık 2019 - Perşembe 20:34 Bu haber 848 kez okundu
 
Kurşun Büyüsü Nasıl Yapılır?
Kurşun Büyüsü yaptırmadan önce mutlaka kendinizi korumaya almalısınız. Bunun için medyuma gittiğinizde bir koruma muskası yaptırabilirsiniz. Bu koruma muskası sizi büyünün her türlü kötülüklerinden koruyacaktır. Hiç bir şekilde büyünün zararları sizi etkilemeyecektir. Sadece koruma muskasını sürekli olarak üzerinizde taşımanız gerekmektedir. Aksi taktirde muskayı kaybederseniz hiç bir şekilde büyünün tehlikelerinden kurtaramayacaksınızdır.
KURŞUN BÜYÜSÜ Haberi
Kurşun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyü yöntemini insanlar karşı tarafın duygu ve düşüncelerini kontrol etmek için uygulanmaktadır. Bir büyü yöntemini uygulayarak kişilerin duygularını etkileyebilirsiniz. Bu şekilde kişi kısa süre içerisinde size aşık olacaktır. Büyü yöntemini kullanarak sevdiğiniz kişiye kısa zamanda kavuşabilirsiniz. Büyü yöntemlerinden biri olan Kurşun Büyüsü de aşk için uygulanmaktadır. Aşk büyüsü ile rahatlıkla istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Kurşun Büyüsü aynı zamanda tehlikeli de bir büyüdür. Bu büyünün yapımını eğer kendiniz üstlenecekseniz mutlaka çok dikkatli olmalısınız. Büyünün yapımı için kendiniz mutlaka her şeyi doğru bir şekilde yapmalısın7z. Aksi taktirde büyü sizi sarmaya başlayacak ve bu kez siz büyüden olumsuz yönde etkileneceksinizdir. Böyle bir durumun yaşanmaması için mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyum büyüyü yaptığında hiç bir şekilde büyü olumsuz özellikleri sizi sarmaya başlamaz. Medyum sizi büyünün tüm olumsuz etkilerinden koruyacaktır.

Kurşun Büyüsü Yapımı

Kurşun Büyüsü Yapımı için medyum bir kurşunu eriterek üzerine büyülü sözcükler okur. Daha sonra bu kurşun su dolu bir tas içerisine atılır. Daha sonra bu suyun mutlaka büyü yapılan kişi tarafından ilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü etkisini kişi üzerinde gösterecektir. Büyü çok güçlü olduğu için kısa zaman içerisinde kişi üzerinde etkisini gösterecektir. Kurşun Büyüsü bu şekilde yapıldıktan sonra kişi büyünün etkisine girecek ve kısa süre içerisinde size aşık olacaktır. Bu şekilde büyü ile sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz.

Kurşun Büyüsünün Etkileri

Kurşun Büyüsü yapıldıktan sonra kişi kısa sürede sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır. Artık geceleri bile kişi rüyalarında sizi görecektir. Bu yüzden kişi en kısa sürede size aşık olacaktır. Özellikle büyü yapımında üç harfliler kullanıldığı için de bu varlıklar sürekli olarak kişilere vesvese vereceklerdir. Kişi de artık tamamen bu vesveselere göre hareket etmeye başlar. Kurşun büyüsü bu şekilde kişi üzerinde etkilerini göstermeye başlar. Büyü etkisi çok kuvvetli olduğu için amacınıza kısa süre içerisinde ulaşacaksınızdır.

Kurşun Büyüsü Tesir Süresi

Kurşun Büyüsü Tesir Süresi büyünün gücü ile doğru orantılıdır. Büyü gücü çok büyük olduğu için uzun süreli olarak etkileri sürecektir. Fakat mutlaka çok dikkatli olmalısınız. Büyünün tesiri bir gün sona erecek ve kişi büyünün etkisi altından çıkınca normal hayatını yaşamaya devam edecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresine önem verilmelidir. Büyünün mutlaka tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesi gerekmektedir. Kurşun Büyüsü yeniletilmesi için kişilerin medyuma gitmesi şarttır. Kişi kendisi büyü yöntemini yenilemeye kalmamalıdır. Mutlaka medyuma giderek yapılması gerekmektedir. Bu şekilde büyü yeniletildiğinde kişi gene büyünün etkisi altına girecek ve size aşık olacaktır. Büyünün tesir süresi ne kadar uzun olursa kişi o kadar süre sizin yanınızda olacaktır.

Kurşun Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kurşun Büyüsü bozulması oldukça zordur. Bu büyünün bozulması için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyum büyü yöntemini bozmak için  harflilerden yardım alır. Ancak bu varlıkların enerjisi ile büyü bozulacaktır. Büyü bozulduktan sonra ise kişi kısa süre içerisinde normal hayatına geri dönecektir. Aynı zamanda kişi büyünün etkisinden çıktıktan sonra hiç bir şekilde üzerinde büyü olup olmadığını da anlamayacaktır. Bu yüzden hiç bir şekilde kişi bir şey hatırlamaz ve normal hayatını yaşar. Büyü bozulması için kişiler kendileri bir şey yapmamalıdırlar. Aksi taktirde büyü bu kez sizi sarmaya başlar ve bu yüzden büyüden olumsuz yönde etkileneceksinizdir. Böyle bir durumun olmaması için mutlaka medyuma giderek büyüyü bozdurmalısınız.

Kurşun Büyüsü Tehlikeleri

Büyüler güçleri doğrultusunda tehlikelilerdir de. Büyü yöntemini kullandığınızda siz farkına varmasanız da belli bir süre sonra bu büyü sizi sarmaya başlayabilir. Büyü sizi sarmaya başladığında bu kez sizde büyü etkisinde hareket etmeye başlayacaksınızdır. Bunun yanı sıra büyü üç harfliler ile birlikte yapıldığı için bu varlıklar size musallat olabilirler ve kurtulmanız da çok zor olacaktır. Bu yüzden mutlaka büyü tehlikelerin dikkat etmelisiniz. Kurşun Büyüsü yaptırmadan önce mutlaka kendinizi korumaya almalısınız. Bunun için medyuma gittiğinizde bir koruma muskası yaptırabilirsiniz. Bu koruma muskası sizi büyünün her türlü kötülüklerinden koruyacaktır. Hiç bir şekilde büyünün zararları sizi etkilemeyecektir. Sadece koruma muskasını sürekli olarak üzerinizde taşımanız gerekmektedir. Aksi taktirde muskayı kaybederseniz hiç bir şekilde büyünün tehlikelerinden kurtaramayacaksınızdır. Bu yüzden muskayı çok iyi bir şekilde muhafaza etmeniz gerekmektedir. Bu şekilde kendinizi büyünün olumsuz etkilerinden korumuş olacaksınızdır.

Kurşun Büyüsü Günah mıdır?

Dinimizde büyü yöntemini ne amaçla uygularsanız uygulayın mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Büyü yöntemini kullanmak dinimizce en büyük günahlardan biridir. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız. Büyü yöntemini kullandığınızda tamamen Allah’a karşı çıkmış ve onun yazdığı kaderi hiçe saymış olursunuz. Bu yüzden de en büyük günahlardan birini işlemiş olacaksınızdır. Büyü yöntemini kullanmak yerine mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Kişiler doğal yollar ile sevdiklerini etkilemeye çalıştıklarında günaha girmemiş olacaklardır. Aynı zamanda kişi sizi gerçekten sevecek ve gerçekten sizin yanınızda olacaktır. Fakat büyü yöntemini kullandığınızda kişi sizi gerçekten sevmediği için kurşun büyüsü tesiri bittiğinde kişi de sizi terk edecektir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Bizler sizlere bu büyü yöntemini asla tavsiye etmiyoruz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kurşun, Büyüsü, Nasıl, Yapılır?,
Yorumlar
Diğer Haberler
Haber Yazılımı