İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Voodoo Büyüsü
Voodoo Büyüsü
Evlilik Büyüsü
Evlilik Büyüsü
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Sicim Büyüsü
Sicim Büyüsü
Kaşık Büyüsü
Kaşık Büyüsü
Haber Detayı
24 Temmuz 2019 - Çarşamba 20:56 Bu haber 1309 kez okundu
 
Kuru Üzüm Büyüsü
Büyüler farklı materyaller kullanılarak yapılan insanları kontrol altına almaya yarayan bir yöntemdir. Her büyü yönteminin uygulanması için farklı materyaller kullanılmaktadır. Büyülerin çok daha kolay bir şekilde kişiler üzerinde etki etmesi için genellikle yiyecekler üzerine ya da kişilerin eşyaları üzerine uygulanmaları sağlanır. Bu şekilde büyü çok daha hızlı bir şekilde kişinin üzerinde tesir eder ve etkileri de daha çabuk görülecektir.
KURU ÜZÜM BÜYÜSÜ Haberi
Kuru Üzüm Büyüsü

Büyüler farklı materyaller kullanılarak yapılan insanları kontrol altına almaya yarayan bir yöntemdir. Her büyü yönteminin uygulanması için farklı materyaller kullanılmaktadır. Büyülerin çok daha kolay bir şekilde kişiler üzerinde etki etmesi için genellikle yiyecekler üzerine ya da kişilerin eşyaları üzerine uygulanmaları sağlanır. Bu şekilde büyü çok daha hızlı bir şekilde kişinin üzerinde tesir eder ve etkileri de daha çabuk görülecektir. Kuru üzüm büyüsü de bu büyülerden biridir ve kişi üzerinde tesirini çok çabuk gösterir. Bu yüzden de çok sık tercih edilen bir büyü yöntemidir. Bu kuru üzüm büyüsü aşk için uygulanan büyülerden biridir. Kişiler sevdikleri adama ya da kadına ulaşamadıklarında bu büyü yöntemini kullanarak sevdiklerine kavuşmaktadırlar. Bu büyü yönteminin gücü çok büyük olduğu için kısa zamanda amacınıza ulaşacaksınızdır. Sadece büyünün yapım işlemlerine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Kişiler kesinlikle büyünün yapımı için kendileri herhangi bir şey yapmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özelliklerini kişiler üzerlerine çekeceklerdir. Ayrıca büyülerin yapımında mistik güçlerden yardım alındığı için kişiler büyü yapımında yanlış bir şey yaparlar ise bu güçlerin musallat olması gibi durumlarla da karşılaşabilirler. Bu yüzden kişiler büyünün yapım işlemleri için mutlaka medyuma gitmelilerdir. Bu şekilde büyülerin olumsuz etkilerinden kendilerini koruyabilirler.

Kuru Üzüm Büyüsü Yapmak Günah Mıdır

Dinimizde büyülere yer verilmiş ve bahsedilmiştir. Fakat dinimizce bir insanın iradesini kontrol altına alarak onun davranışlarını değiştirmek ve hayatını etkilemek en büyük günahlardan biridir. Bu yüzden dinimizce büyü yapmak ve yaptırmak yasaklanmıştır. Kişiler kesinlikle ne amaçla olursa olsun büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelidirler. Aksi taktirde bu yöntemi kullanmayı tercih ettiğinizce dinimizce mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Bu yüzden bizlerde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de kesinlikle bu yöntemi tavsiye etmiyoruz. Bu yöntemi kullanmak yerine doğal yollar ile sevdiğiniz kişiye ulaşmalısınız.

Kuru Üzüm Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkileri

Kuru üzüm büyüsü yapıldıktan sonra kişi yavaş yavaş büyünün etkisi altına girecektir. Kısa sürede kişi büyünün etkisi ile sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır. Kişi rüyalarında bile sizi görecektir. Kişiye üç harfliler vesvese vermeye başlayacaklardır. Bu vesveseler sonucunda kişi artık daha fazla sizi düşünecektir ve bu düşünceler giderek artacağı için kısa zamanda size karşı duyguları olacaktır. Bu şekilde büyü kişi üzerinde etkisini gösterir. Kuru üzüm büyüsü yapıldıktan sonra kısa zamanda kişi size aşık olacak. Kişi bu büyü yüzünden artık özgür iradesini kullanamaz hale gelir. Bu yüzden de büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Büyünün gücü çok büyük olduğu için çok kısa bir zamanda tüm etkileri kişiyi saracaktır.

Kuru Üzüm Büyüsünün Tesir Etme Süresi

Her büyünün gücü ve tesir etme şekli farklıdır. Aşk büyüleri çok güçlü büyüler oldukları için tesir etme süreleri de oldukça uzundur. Fakat her büyünün belli bir tesir süresi vardır. Hiçbir büyünün tesir süresi sonsuza dek sürmez. Bu büyünün tesir süresi sona ermeden önce mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece kişiler üzerindeki tesiri devamlılık kazanacaktır. Aksi taktirde büyünün tüm gücü kişi üzerinden kalkar. Kişi de kısa zaman sonra büyünün etkisi altıdan çıkacağı için normal hayatına ve davranışlarına geri dönecektir  sizi de terk edecektir. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Büyünün yeniletilme işlemleri için de gene kişinin medyuma gitmesi gerekmektedir. Büyü yeniletme işlemlerinin kesinlikle kişi tarafından yapılmaması gerekmektedir. Eğer kişi kendisi büyüyü yenilemeye kalkar ise büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir. Bu yüzden büyünün yeniletilmesi için medyuma gitmelisiniz. Bu kuru üzüm büyüsü yapımında üç harfliler kullanıldığı için medyum gene üç harflileri kullanarak büyünün yeniletilmesini sağlayacaktır. Büyü yeniletildikten sonra  kişi gene sizi sevmeye devam edecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile mutlu birlikteliğinize devam edeceksinizdir.

Kuru Üzüm Büyüsünün Bozulması

Büyülerin gücüne göre yapılması ve bozulması kolay ya da zordur. Kuru üzüm büyüsü güçlü bir büyü olduğu için büyünün bozulması oldukça zordur. Bu büyünün bozulma işlemleri için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma giderek büyüyü bozdurduğunuzda medyum üç harflilerden yardım alacaktır. Bu yüzden kesinlikle büyüyü kendiniz bozmaya kalkmamalısınız. Kişiler büyüyü kendileri bozmaya kalktıklarında üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirler. Kuru üzüm büyüsü bozulduktan sonra kişi davranışlarında hemen bir değişiklik olmaz. Kişi yavaş yavaş büyünün etkisi altından çıkar ve eski hayatına geri döner.

Kuru Üzüm Büyüsüne Ek Büyüler

Büyülerin güçlerini ve tesir sürelerini arttırmak için pek çok farklı yöntem vardır. Bu yöntemlerden biri de ek bağlayıcı büyülerdir. Bağlayıcı büyüler sayesinde rahatlıkla büyünün tesir etme gücünü iki katına çıkarabilirsiniz. Bu büyüler sayesinde büyüyü sürekli olarak yenilemenize de gerek yoktur. Kuru üzüm büyüsü ana büyü olduğundan buna uygun bir ek bağlayıcı büyü yapılması gerekmektedir. Büyünün amacı aşk olduğu için bu büyüye ek bağlama büyüleri yapılabilir. Bağlama büyüleri sayesinde kişi size çok daha kısa süre içerisinde bağlanacak ve aşık olacaktır. Böylelikle kişi daha uzun süreli olarak sizin yanınızda kalacak sürekli olarak büyüyü yeniletme ihtiyacı da duymayacaksınızdır.  Bu şekilde ek büyüler tercih edilebilir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kuru, Üzüm, Büyüsü, ,
Yorumlar
Diğer Haberler
Haber Yazılımı