Haber Detayı
23 Kasım 2019 - Cumartesi 22:16 Bu haber 1122 kez okundu
 
Kuvvetli Bağlama Büyüsü
Kuvvetli Bağlama Büyüsü bozulması için medyuma gittiğinizde büyülü eşyayı da yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Bu eşya üzerinden büyü etkisi çıkarılır. Büyü etkisi geçmeye başladıktan Sonra kişi de yavaş yavaş normal hayatına geri dönecektir. Bu şekilde kişi tam anlamıyla normale döndüğünde hiç bir şekilde bir şey hatırlamayacaktır. Üzerinde büyü olup olmadığını da hiç bir şekilde anlamaz.
BAĞLAMA BÜYÜSÜ Haberi
Kuvvetli Bağlama Büyüsü

Bağlama büyülerinin gücü oldukça büyüktür. Bu büyüler uygulandıktan sonra karşı taraf tamamen büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlar ve amacınıza kısa zamanda bu büyü ile ulaşacaksınızdır. Bağlama büyülerini genellikle kişiler sevdikleri insana kavuşabilmek için Y da sevdiklerini kentlerine bağlamak için kullanmaktadırlar. Kuvvetli Bağlama Büyüsü gibi Büyülerin yapımında ayrıca üç harflilerden de yararlanıldığı için büyünün gücü çok, daha büyük olmaktadır. Bu yüzden diğer büyülere göre çok, daha kısa süre içerisinde etkisini gösterir ve uzun süreli olarak etkileri görülecektir. Bu tarz güçlü bir büyüyü kendiniz yapmaya kalktığınızda pek çok olumsuzluk ile karşı, karşıya kalacaksınızdır. Bu yüzden mutlaka büyüden etkilenmemek in mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Büyüden etkilenmeyeceksinizdir. Ayrıca büyü üç harfliler ile birlikte yapıldığı için bu varlıkların musallat olması gibi durumlarla da karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden medyuma gitmek sizin için daha iyi olacaktır.

Kuvvetli Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama Büyüsü yapımı için medyum büyü yapılacak kişilere ait olan eşyalara ihtiyaç vardır. Bu şekilde büyü çok, daha etkili bir hale gelir ve tesirini daha iyi gösterecektir. Büyü yapılacak olan kişinin eşyasını medyuma götürdüğünüzde bu eşya üzerine büyülü, sözcükler söylenir ve büyü üç harflilerin de yardımı ile tamamlanacaktır. Büyü tamamlandıktan sonra eşya tekrar kişinin evinde bir yere konulmalıdır. Büyü bu şekilde kişi üzerinde etkisini yavaş yavaş göstermeye başlar. Kuvvetli Bağlama Büyüsü etkisi ile kişi tamamen iradesi dışında hareket edecektir. İradesiz kalacağı için kişi tamamen büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Kişi artık sürekli olarak sizi düşünmeye başlar. Rüyalarında bile sizi görecektir. Daha sonra bu duyguların yoğunluğuna dayanamaz ve size olan duygularını açığa çıkaracaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin de kalbinin size bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Sadece büyünün tesir süresine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Büyünün tesiri çok önemlidir. Eğer bu tesir süresi sona erer ise kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için kısa zamanda sizi terk edecek ve sevmediğini anlayacaktır. Aynı zamanda kişi kendi üzerinde büyü olduğunu da anlayacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresine dikkat edilmelidir.

Kuvvetli Bağlama Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Büyülerin tesir süresi etki güçleri ile doğru orantılıdır. Bir büyü ne kadar güçlü ise kişi üzerinde tesir süresi de  o kadar uzun olacaktır. Bu yüzden büyünün tesir süresini sürekli olarak kontrol etmeniz gerekmektedir. Tesir süresi bitmeden önce mutlaka bu büyünün tesirinin yeniletilmesini sağlamanız gerekmektedir. Kuvvetli Bağlama Büyüsü Tesir Süresi yeniletilmesi için mutlaka medyuma giderek siz büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız, büyüyü siz yenilemeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerinize çekeceksinizdir. Bu şekilde büyü tesiri yeniletildikten Sonra etkileri gene aynı şekilde kişi üzerinde devam edecektir. Bu şekilde kişi sizin yanınızda olmaya devam edecektir. Büyünün tesirinin mutlaka kontrol edilmesi gerekmektedir. Kişinin size karşı olan davranışlarından rahatlıkla büyünün tesrinin bitip bitmeyeceğini göreceksinizdir. Kişi size karşı soğuk hareket etmeye başlamış ise büyünün gücü azalıyor demektir. Bu durumda hemen büyünün yeniden yapılmasını, sağlamanız gerekmektedir.

Kuvvetli Bağlama Büyüsü Günah mıdır?

Dinimizde göre büyü yöntemini ne amaçla uygularsanız uygulayın mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Hiç bir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Aksi taktirde cehennemle cezalandırılırsınız. Dinimize göre büyü yapan kişiler Allah’ı hiçe sayan ona şirk koşan kişilerdir. Bu yüzden büyü en büyük günahlardan biridir ve bu yöntemin kullanmaktan kesinlikle uzak durmalısınız. Doğal yollar ile sevdiğiniz kişiyi etkilemeye çalışmalısınız. Kişi bu şekilde kalıcı olarak hayatınızda olacaktır. Büyü yönteminde ise kişi tesir süresi boyunca hayatınızda olacaktır. Büyünün etkisi sona erdiğinde ise kişi sizi terk edecektir. Bu yüzden mutlaka doğal yollar ile sevdiğinize kavuşmaya çalışmak sizin için daha iyi olacaktır. Kuvvetli Bağlama Büyüsü yapmak yerine öncelikle sevdiğinize açılmalı ona jestler yaparak gönlünü kazanmaya çalışmalısınız. Bu şekilde kişi sizi gerçekten kalpten seveceği için gerçekten kişi sizin yanınızda kalacaktır. Bu şekilde siz de büyüden etkilenmemiş olacaksınızdır.

Kuvvetli Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyülerin bozulması oldukça zordur. Bu yüzden hiç bir şekilde büyüleri kendiniz bozmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Aksi taktirde büyü sizi olumsuz yönde etkilemeye başlar. Kuvvetli Bağlama Büyüsü bozulması için medyuma gittiğinizde büyülü eşyayı da yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Bu eşya üzerinden büyü etkisi çıkarılır. Büyü etkisi geçmeye başladıktan Sonra kişi de yavaş yavaş normal hayatına geri dönecektir. Bu şekilde kişi tam anlamıyla normale döndüğünde hiç bir şekilde bir şey hatırlamayacaktır. Üzerinde büyü olup olmadığını da hiç bir şekilde anlamaz.

Kuvvetli Bağlama Büyüsü Tehlikeli midir?

Büyülerin yapımı esnasında genel olarak üç harflilerden yardım alındığı için büyü yapmak, ve yaptırmak son derece tehlikelidir. Bu varlıklar insanlara musallat olmayı ve onlarla uğraşılarak enerjilerini kullanmayı severler. Bu yüzden büyü yapmadan önce mutlaka kendinizi korumaya almalısınızdır. Bunun için bir koruma muskası yazdırabilirsiniz. Bu koruma Büyüsü sizi büyünün tüm olumsuz etkilerinden koruyacaktır. Hiç bir şekilde büyüden zarar görmezsiniz. Fakat bu büyüyü sürekli olarak yanınızda taşımanız gerekmektedir. Aksi taktirde büyünün hiç bir şekilde koruma etkisi kalmayacaktır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kuvvetli, Bağlama, Büyüsü,
Yorumlar
Haber Yazılımı