İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Voodoo Büyüsü
Voodoo Büyüsü
Evlilik Büyüsü
Evlilik Büyüsü
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Büyünün Etkileri
Büyünün Etkileri
Nohut Büyüsü
Nohut Büyüsü
Haber Detayı
09 Temmuz 2019 - Salı 23:54 Bu haber 2307 kez okundu
 
Kuvvetli Bağlama ve Evlenme Büyüsü
Büyülerin kuvvetleri yapılış şekillerine göre birbirlerinden farklılık göstermektedir. Bu yüzden büyülerin yapım şekli çok önemlidir ve mutlaka doğru tesirli sözcüklerin söylenmesi gerekmektedir. Bu yüzden mutlaka bu tarz kuvveti büyük olan büyülerin medyuma gidilerek yaptırılması gerekmektedir.
BAĞLAMA BÜYÜSÜ Haberi
Kuvvetli Bağlama ve Evlenme Büyüsü

Büyülerin kuvvetleri yapılış şekillerine göre birbirlerinden farklılık göstermektedir. Bu yüzden büyülerin yapım şekli çok önemlidir ve mutlaka doğru tesirli sözcüklerin söylenmesi gerekmektedir. Bu yüzden mutlaka bu tarz kuvveti büyük olan büyülerin medyuma gidilerek yaptırılması gerekmektedir. Kişi kendisi büyü yöntemini uygulamaya kalktığında büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün doğru bir şekilde medyum tarafından uygulanması gerekmektedir. Kuvveti en etkili bağlama büyüsü yapıldıktan sonra istediğiniz kişinin size bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu saye de sevdiğiniz kişi de artık size karşı duygular beslemeye başlayacaktır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Bağlama büyüsü için medyuma gittiğinizde kişi üzerine bir bağlama muskası yazılır. Bu bağlama muskası yazıldıktan sonra mutlaka kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altına girmez. Ayrıca bu büyünün çok iyi bir şekilde muhafaza edilmesi de şarttır. Kişi büyünün etkisi altına girdiği andan itibaren artık size karşı duygular hissetmeye başlar. Bu şekilde istediğiniz kişinin duygularını kontrol altına alabilirsiniz. Kuvveti en etkili bağlama büyüsü yapıldıktan sonra mutlaka büyünün tesir süresine dikkat etmek gerekmektedir. Tesir süresi sona eren büyü kişi üzerinde etki etmez ve bu yüzden de kişi eski davranışlarına ve hayatına geri dönecektir.

Büyünün Kişi Üzerindeki Etki Kuvveti

Büyülerin belli bir tesir kuvveti vardır. Bu tesir kuvveti bittiğinde mutlaka büyülerin yeniletilmesi gerekmektedir. Bu yüzden de mutlaka gene aynı medyuma gidilerek kişinin üzerine bir muska daha yazılması gerekmektedir. Bu şekilde büyü yeniletildiğinde kişinin size karşı davranışları devam edecektir. Kuvveti en etkili bağlama büyüsü yeniletilme işlemlerinden sonra mutlaka eski muska ile yeni muska yer değiştirmelidir. Aksi taktirde büyünün herhangi bir etkisi olmayacaktır. Büyünün yeniletilme işlemleri tamamlandıktan sonra kişi sizi sevmeye devam edecektir. Kişinin size daha bağlı olmasını istiyorsanız ek bağlayıcı büyüler de yaptırabilirsiniz. Bu bağlayıcı büyüler büyünün genel olarak yapılış amacına göre uyumlu olmalıdır. Aksi taktirde bağlayıcı büyülerin de herhangi bir etkisi kalmayacaktır. Bu yüzden bağlayıcı büyüleri de yaparken dikkat etmelisinizdir.

Kuvvetli Evlilik Büyüsü

Büyüler genel olarak insanların sevdikleri fakat bir türlü ulaşamadıkları kişilere ulaşabilmek için yapılan mistik yöntemlerden biridir. Bu yöntem genel de aşk için kullanıldığı için aşk büyülerinin ipek çok farklı çeşidi ve yapılış şekli vardır. Bu büyülerin gücü çok büyük olduğu için mutlaka yapım işlemlerine çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Kişi kesinlikle büyünün yapımı için internetten okuduğu bilgelere bakarak kendileri büyü yapmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde büyü yönteminin tüm kötü özelliklerini kişi üzerine çekecektir.  Kuvvetli evlilik büyüsü yapımı için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Bu büyüyü yaptırdığınızda kısa süre içerisinde kişi üzerine etki edecektir. Bu yüzden de çok sık tercih edilen bir büyüdür.

Kuvvetli Evlilik Büyüsünün Yapım Şekli

Bu büyünün yapımı için kişiler medyuma gittiklerinde medyum evlilik muskası yazarlar. Bu muska üç harfliler ile birlikte yazılır bu yüzden de gücü çok büyüktür. Bu büyülü muskanın mutlaka kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Büyü kişinin evinde durduğu sürece etkili olacaktır. Aksi taktirde büyülü muskaya herhangi bir şekilde bir şey olur ise büyünün tüm etkileri kişi üzerinden kalkacak ve kişi de eski hayatına geri dönecektir. Kuvvetli evlilik büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık özgür iradesi ile hareket edemez hale gelir. Artık kişi size karşı duygular beslemeye başlayacaktır. Sürekli olarak kişiye üç harfliler vesvese verirler ve kişi de bu vesveselere kayıtsız kalamaz. Kişi bu düşüncelere daha fazla dayanamaz hale gelir ve kişi kısa süre içerisinde sizinle birlikte olup evlenmek isteyecektir.

Kuvvetli Evlilik Büyüsünün Tesir Süresi

Büyülerin gücü ile tesiri doğru orantılıdır. Büyünün gücü çok büyük olsa bile mutlaka bir gün yeniletilmesi gerekmektedir. Büyülerin yeniletilmesi için mutlaka gene kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Aksi taktirde kişi kendisi büyüyü yenilemeye çalıştığında üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla karışılacaktır. Bu yüzden mutlaka medyuma gidilmelidir. Kuvvetli evlilik büyüsü yeniletildikten sonra kişi sizi sevmeye devam edecektir. Büyünün tesiri bu şekilde uzatılacaktır. Aksi bir durumda büyünün tesiri kişi üzerinden kalkar ve kişi de sizi terk edecektir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kuvvetli, Bağlama, ve, Evlenme, Büyüsü,
Yorumlar
Haber Yazılımı