Haber Detayı
27 Eylül 2019 - Cuma 19:25 Bu haber 3028 kez okundu
 
Kuvvetli Kilit Büyüsü ile Aşık Etme
Aşk büyüleri arasında yer alan kilit büyüsü çok etkili bir büyüdür. Bu büyünün yapımı için medyuma gittiğinizde medyum bir asma kilit üzerine büyülü sözcükleri söyler ve kişinin ismi de bu kilit üzerine yazılarak büyü tamamlanmış olacaktır. Büyü tamamlandıktan sonra mutlaka bu asma kilit bir su içerisine atılmalıdır.
KİLİT BÜYÜSÜ Haberi
Kuvvetli Kilit Büyüsü ile Aşık Etme

Büyüler yapılırken kullanılan materyaller büyünün gücünü ortaya serer. Özellikle bunun için büyünün yapım amacına uygun materyaller tercih edilmelidir. Kilit büyüsü çok güçlü bir bağlama, aşk büyüsüdür. Bu büyü yapıldıktan sonra rahatlıkla istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz ve kısa zaman içerisinde istediğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz. Kuvvetli kilit büyüsü ile aşık etme için mutlaka iyi bir medyuma gitmelisiniz. Büyünün gücü çok büyük olduğu için kısa süre içerisinde sizi de sarabilir ve etkisi altına aldığında siz bunun farkında bile olmayacaksınızdır. Bu yüzden büyü yöntemini siz uygulamaya kalkmamalı mutlaka medyuma giderek uygulatmayı tercih etmelisiniz. Bu şekilde büyüden siz zarar görmemiş olacaksınızdır. Kuvvetli kilit büyüsü gücü büyük bir büyü olduğu için yapıldıktan hemen sonra kişi kendi iradesini kontrol edemez hale gelir ve artık büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kısa zamanda size aşık olur. Bu büyü yöntemini kullanarak sizden nefret eden bir kişiyi bile rahatlıkla kendinize aşık edebilirsiniz.

Kuvvetli Kilit Büyüsü ile Aşık Etme Nasıl Uygulanır

Aşk büyüleri arasında yer alan kilit büyüsü çok etkili bir büyüdür. Bu büyünün yapımı için medyuma gittiğinizde medyum bir asma kilit üzerine büyülü sözcükleri söyler ve kişinin ismi de bu kilit üzerine yazılarak büyü tamamlanmış olacaktır. Büyü tamamlandıktan sonra mutlaka bu asma kilit bir su içerisine atılmalıdır. Bu şekilde büyü gücünü kişi üzerinde göstermeye başlar. Büyü çok kuvvetli olduğu için kişi birkaç gün içerisinde büyünün etkisi ile hareket etmeye başlar. Artık sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır. Gece gündüz demeden kişinin aklında siz olacaksınızdır. Bu yüzden en kısa süre içerisinde kişi size gelerek bu duygularını açığa çıkarır. Özellikle bu büyünün yapımında üç harfliler kullanıldığı için kişi üç harflilerin verdiği vesveselere göre de hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de çok kısa bir süre içerisinde büyü etkisini gösterir. Kuvvetli kilit büyüsü ile aşık etme kişinin iradesini tamamen ele geçirir. Artık kişi kendi özel hayatı ile ilgili kararları kendisi veremez duruma gelir. Büyü nasıl isterse kişi de o şekilde hareket edecektir. Bu yüzden de kısa zamanda size aşık olur. Fakat bu durum kişinin gerçek duyguları değildir. Siz gerçekten sevmez. Büyünün etkisi bittiğinde de kişi bu durumun farkına varacağı için sizi en kısa süre içerisinde terk edecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresine de çok önem vermelisiniz.

Kuvvetli Kilit Büyüsü ile Aşık Etme Tesir Süresi Nedir

Kilit büyüsü gücü büyük bir büyü olduğu için oldukça uzun bir süre boyunca kişi üzerinde etkisini sürdürür. Fakat belli bir süre geçtikten sonra artık yavaş yavaş kişi üzerindeki etkisi ortadan kalkmaya başlayacaktır. Bu yüzden mutlaka bu süre sonra ermeden önce büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün kişi üzerindeki etkilerinin devam etmesi ve kişinin size olan aşkının sürmesi sağlanacaktır. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altından çıkar ve en kısa sürede aklı başına geleceği için sizi tek edecektir. Bu yüzden büyünün yeniletilmesine çok önem vermelisiniz. Büyünün yeniletilme işlemleri için kişilerin tekrar medyuma giderek büyüyü en başından yeniden yaptırmaları gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü yenileniş olacak ve etkisini sürdürecektir. Kuvvetli kilit büyüsü ile aşık etme yeniletilme işlemlerini kesinlikle kendiniz yapmaya çalışmamalısınız. Aksi taktirde büyünün gücü sizi de etkilemeye başlayacaktır. Büyü tesiri yenilendikten sonra gene aynı şekilde kişi üzerinde etkisini sürdürmeye devam edecektir. Böylece sevdiğiniz kişi gene sizin yanınızda kalmaya devam edecektir.

Kuvvetli Kilit Büyüsü ile Aşık Etme Nasıl Bozulur

Bu büyünün bozulması oldukça zordur. Kuvvetli aşk büyülerinden biri olduğu için büyünün bozulması oldukça zaman alır. Bu yüzden kendiniz hiçbir şekilde büyü bozma işlemini gerçekleştirmeye kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma gidere büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Medyum üç harflileri kullanarak büyünün bozulmasını sağlayacaktır. Üç harfliler kişi üzerindeki büyü etkisinin ortadan kalkmasını sağlar. Bu sayede büyü bozulmuş olur ve kişi kısa süre içerisinde büyünün tesiri altından çıkarak hayatına kaldığı yerden normal bir şekilde yaşamaya devam edecektir. Kişi normal duygularına geri döndüğü için artık sizi sevmediğini anlar ve sizden en kısa süre içerisinde ayrılacaktır. Kişi büyü bozulduktan sonra üzerinde büyü olup olmadığının farkına varmaz. Her şey normalmiş gibi kaldığı yerden yaşamaya devam eder. Kuvvetli kilit büyüsü ile aşık etme bu şekilde bozulmaktadır.

Kuvvetli Kilit Büyüsü ile Aşık Etme Günah mıdır?

Kilit büyüsü kişinin kontrolünü tamamen iradesini ele aldığı için kişinin kaderi ve hayatı değişir. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanamaya kalkmamalısınız. Büyü yöntemi dinimize göre çok büyük günahtır. Bu yöntemi kullandığınızda çok büyük günaha girmiş olursunuz. Bu yöntemi kullanan kişiler mutlaka cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bizler bu yöntemi sizlere kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Biz de bu yöntemi kullanmıyoruz. Böyle bir yöntem kullanmak yerine mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Bu şekilde günaha da girmiş olmayacaksınızdır. Aynı zamanda sevdiğiniz kişi de gerçekten sizin yanınızda olacaktır. Bu şekilde gerçek aşkı yaşamış olursunuz ve büyü tesiri bittikten sonra da kişi sizi terk etmeyecek birlikte olmaya devam edeceksinizdir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kuvvetli, Kilit, Büyüsü, ile, Aşık, Etme, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı