Haber Detayı
21 Eylül 2019 - Cumartesi 13:38 Bu haber 2937 kez okundu
 
Kuvvetli Sarımsak Büyüsü ile Bağlama
Sarımsak büyüsü kuvveti büyük olan bir büyü olduğu için kısa zaman içerisinde etkisini kişi üzerinde gösterir ve tesir süresi de oldukça uzundur. Fakat her büyünün belli bir etki süresi vardır ve bu süre sona erdiğinde ise kişiler normal hayatlarına geri döneceklerdir.
BAĞLAMA BÜYÜSÜ Haberi
Kuvvetli Sarımsak Büyüsü ile Bağlama

Bağlama büyüleri kısa sürede kişiler üzerinde etkilerini gösterir ve istediğiniz amaca ulaşmanızı sağlar. Bu büyü yöntemi insanların sevdikleri insan ile mutlu bir birliktelik yaşamak için tercih ettikleri bir yöntemdir. Rahatlıkla bu büyü yöntemini kullanarak sevdiğiniz insana kavuşabilirsiniz ve onunla birlikte olabilirsiniz. Kuvvetli sarımsak büyüsü ile bağlama yaptığınızda kişi artık tamamen kendi kararları dışında büyünün etkisi ile hareket edeceği için kısa zamanda size aşık olacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişiye kısa sürede kavuşabilirsiniz. Fakat bu tarz güçlü büyülerin tehlikeleri de olabilmektedir. Bu yüzden kişi kendi başına hiçbir şekilde büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalıdır. Mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Aksi taktirde olumsuzluklar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Özellikle büyülerin yapımında genel olarak üç harfliler kullanıldığı için siz büyü yöntemini uygulamaya kalktığınızda musallat olma gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden medyuma giderek büyüyü yaptırmak sizin için çok daha iyi olacaktır.

Kuvvetli Sarımsak Büyüsü ile Bağlama Nasıl Yapılır

Kuvvetli sarımsak büyüsü yapımı için medyuma gittiğinizde sarımsaklar üzerine büyülü sözcükler okunur ve bu sarımsaklar güzelce dövülür. Daha sonra kokmaması için bir tas su içerisine konulur ve bir gece gene büyülü sözcükler okunarak bekletilir. Daha sonra bu büyülü sarımsaklar bir bez içine alınarak güzelce sarılır. Bu bezin mutlaka kişinin evinde bir yere fark edilmeyecek şekilde saklanması gerekmektedir. Eğer bu büyülü bez açılır ise ya da kaybolur ise büyü etkisini kişi üzerinden kaybedecektir. Bu yüzden büyünün çok iyi bir şekilde saklanması gerekmektedir. Kuvvetli sarımsak büyüsü ile bağlama yapıldıktan sonra kişi artık kendi özgür iradesi ile hareket edemez hale gelir. Bu yüzden kısa zaman içerisinde size karşı hisler beslemeye başlayacaktır. Özellikle büyü yapımında üç harfliler kullanıldığı için bu varlıklar sürekli olarak kişiye sizin hakkınızda olumlu vesveseler verirler. Bu vesveseler sayesinde artık kişi gece gündüz demen sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır. Bu sayede kısa zamanda kişi size gelerek duygularını açar ve sizinle birlikte olmak isteyecektir. Bu büyü ile amacınıza ulaşarak sevdiğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz.

Kuvvetli Sarımsak Büyüsü ile Bağlama Tesir Etme Süresi Nedir

Sarımsak büyüsü kuvveti büyük olan bir büyü olduğu için kısa zaman içerisinde etkisini kişi üzerinde gösterir ve tesir süresi de oldukça uzundur. Fakat her büyünün belli bir etki süresi vardır ve bu süre sona erdiğinde ise kişiler normal hayatlarına geri döneceklerdir. Bu yüzden mutlaka belli aralıklar ile büyülerin tesir sürelerinin kontrol edilmesi gerekmektedir. Büyüler yeniletildiği sürece etkilerini kişiler üzerinde göstermeye devam edeceklerdir. Kuvvetli sarımsak büyüsü ile bağlama tesir süresinin yeniletilmesi için kişiler mutlaka gene medyuma gitmelilerdir. Aksi taktirde büyüyü kendiniz yenilemeye kalktığınızda yanlış bir şey yaparsanız bu kez büyü tesiri tersine dönerek sizi etkilemeye başlayacaktır. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyüyü  yeniletmelisiniz. Büyü yeniletildikten sonra artık gene aynı tesir gücü ile kişi üzerinde etkisini göstermeye devam edecektir. Büyünün mutlaka tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altından çıkar ve sizi terk edecektir. Büyünün tesir süresinin bitmeye başladığını kişinin size karşı olan hareketlerinden ve davranışlarından rahatlıkla anlayabilirsiniz. Kişi büyünün etkisi bitmeye başladığında size karşı soğuk davranacak ve giderek sizden uzaklaşacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız.

Kuvvetli Sarımsak Büyüsü Nasıl Bozulur

Bu büyünün bozulma işlemi oldukça zordur. Mutlaka medyumun üç harfliler ile iletişime geçmesi gerekmektedir. Bu yüzden hiçbir şekilde büyüyü siz bozmaya çalışmamalısınız. Aksi taktirde üç harfliler size musallat olabilirler. Bu yüzden medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Büyü ancak üç harfliler ister ise bozulacaktır. Büyü bozulduktan sonra kişi yavaş yavaş eski haline geri döner ve büyünün etkisi tamamen geçtiğinde sizi sevmediğini anlayacağı için terk edecektir.

Büyü Yapmak ve Yaptırmak Günah mıdır?

Dinimize göre büyü yöntemini kullanmak en büyük günahlardan biridir. Kişiler hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanarak amaçlarına ulaşmaya çalışmamalıdırlar. Aksi taktirde bu kişiler dinimize göre bu dünya da ya da öldükten sonra mutlaka cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bizler bu yüzden büyü ve bunun gibi yöntemleri kullanmayı tercih etmiyoruz. Sizlere de bu yöntemleri kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmamalısınız. Bu yöntemi kullandığınızda Allah’ın yazdığı kadere karşı çıkmış olursunuz ve bu yüzden de mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Büyü insanların iradelerini kapattığı için aslında karşınızdaki kişi sizi gerçek duyguları ile sevmez. Bu yüzden de büyünün tesiri bittiğinde artık kişi sizi terk edecektir. Kişinin gerçekten sizi sevmesi ve yanınızda kalması için doğal yollar ile sevdiğiniz kişiyi etkilemeye çalışmalısınız. Bu şekilde sevdiğiniz insan gerçek duygular ile yanınızda olacaktır.

Sarımsak Büyüsüne Ek Bağlayıcı Büyüler

Büyülerin gücünü arttırmak için ekstra olarak bağlayıcı büyüleri tercih edebilirsiniz. Bu büyüler ana büyünün gücünün daha da artmasını ve kişi üzerinde daha etkili olmasını sağlar. Bu şekilde sürekli olarak büyüyü de yeniletmenize gerek kalmaz. Fakat bu yan büyülerin ana büyü ile bağlantılı olması aynı amaç ile uygulanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü etkisini kişi üzerinde gösterecek ve ana büyünün tesiri de güçlenmiş olacaktır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kuvvetli, Sarımsak, Büyüsü, ile, Bağlama, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı