İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Kabak Büyüsü
Kabak Büyüsü
Cazibe Büyüsü
Cazibe Büyüsü
Haber Detayı
14 Kasım 2019 - Perşembe 12:32 Bu haber 10116 kez okundu
 
Kuvvetli Taş Büyüsü
Kuvvetli Taş Büyüsü bozulması için medyuma gittiğiniz de üç harflilerin yardımı ile büyü bozulacaktır. Büyü bozulduktan sonra kişi gene eskisi gibi hayatını yaşamaya devam edecektir. Sizi kısa zamanda unutacaktır. Bu şekilde taş Büyüsü bozulur ve etkileri sona erer.
TAŞ BÜYÜSÜ Haberi
Kuvvetli Taş Büyüsü

Büyü yöntemi uygulandıktan sonra kısa zamanda amacınıza ulaşmanızı sağlar. Bu şekilde büyü yöntemini kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişiyi kontrol edebilirsiniz. Her büyünün yapılış amacı bir irin en farklıdır. Fakat insanlar genel olarak aşk büyüklerini daha çok tercih ederler. Aşk büyülerinin yapımı da bu yüzden çok fazla ve farklıdır. Kuvvetli Taş Büyüsü de bu aşk büyüklerinden biridir. Taş Büyüsü kuvveti büyüktür ve tesir süresi de oldukça uzun sürmektedir. Bu yüzden çok fazla tercih edilen büyüler den biridir. Bu büyü yöntemini kullandığınız da kısa sürede sevdiğiniz kişi size aşık olacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişiye kavuşabilirsiniz. Fakat büyü yöntemini ne kadar kuvvetli olsa da tehlikeleri de vardır. Bu yüzden bu büyü yöntemini uygularken çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Aksi taktirde büyü sizi etkilemeye başlar ve bu kez siz de kendi kontrolünü ü kaybedeceksinizdir. Bu yüzden medyuma giderek büyü yöntemini uygulamak sizin in çok daha iyi olacaktır. Medyum sizi büyünün tehlikelerinden korur ve sizin büyüden etkilenmenizi engeller. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır.

Kuvvetli Taş Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyünün uygulanması için medyum büyük bir taş kullanır. Bu taş üzerine büyülü sözcükler 3 gece boyunca okunur. Daha sonra büyü yapılacak olan kişinin de ismi okunarak büyü tamamlanır. Bu taşı üç harfliler büyü yapılan kişinin evine saklarlar. Bu şekilde büyü kişi üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Kuvvetli Taş Büyüsü yapıldıktan sonra artık kişi kendini yorgun ve bitkin hissetmeye başlayacaktır. Bunun sebebi büyü kişinin enerjisini çekmeye başlar. Kişi tamamen savunmasız olduğunda artık iradesiz bir şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de büyü nasıl isterse kişi o şekilde hareket etmeye başlar. Kişi büyünün etkisi ile artık sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır. Bu düşünceler büyünün etkisi ile her geçen gün daha da artacaktır ve kişi kısa zamanda size gelerek duygularını açar. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu bir birlikteliğe başlayabilirsiniz. Bu büyü yöntemi ile sizi hiç sevmeyen bir kişinin bile sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Fakat büyünün tesir süresi oldukça önemlidir. Büyünün tesir süresi bittiğinde kişi de artık büyünün etkisi altından çıkacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün belli bir süre sonra yeniletilmesi gerekecektir.

Kuvvetli Taş Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Büyülerin tesir süreleri oldukça önemlidir. Büyünün tesir süresi ne kadar uzun sürer ise büyü o kadar güçlü bir şekilde kişi üzerinde etki edecektir. Kuvvetli Taş Büyüsü Tesir Süresi çok önemlidir. Bu büyünün tesir süresi sona erdiğinde kişi artık sizi sevmeyecek ve sizden ayrılacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresine önem vermelisiniz ve bu süre sona ermeden mutlaka büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Taş Büyüsü Tesir Süresi devam etmesi için büyünün mutlaka yeniden yapılması gerekmektedir. Büyü gene aynı medyuma gidilerek yeniletilmelidir. Siz asla kendiniz büyü yöntemini yenilemeye çalışmamalısınız. Aksi taktirde büyünün olumsuzlukları sizi sarmaya başlayacaktır. Medyum büyü yöntemini yenildiğinde gene aynı şekilde kişi üzerinde tesir etmeye devam edecektir. Kişi de gene sizi sevmeye devam edecektir. Bu yüzden Büyülerin tesir süreleri çok önemlidir. Tesir süresi sona ermeden önce mutlaka büyüyü yeniletmeniz gerekmektedir. Bunun için de kişinin size karşı olan davranışlarını inceleyebilirsiniz. Kişi size karşı soğuk davranmaya başladığında büyünün etkisi sona eriyor demektir. Bu yüzden hemen büyüyü yeniletmeniz gerekmektedir.

Kuvvetli Taş Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bu büyünün bozulması için kişilerin mutlaka medyuma gitmesi gerekmektedir. Hiç bir şekilde si, büyü yöntemini bozmaya kalkmamalısınız, Aksi bir durumda büyünün olumsuz tüm özellikleri sizi sarmaya başlayacaktır. Bu yüzden zarar görmemek için mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Kuvvetli Taş Büyüsü bozulması için medyuma gittiğiniz de üç harflilerin yardımı ile büyü bozulacaktır. Büyü bozulduktan sonra kişi gene eskisi gibi hayatını yaşamaya devam edecektir. Sizi kısa zamanda unutacaktır. Bu şekilde taş Büyüsü bozulur ve etkileri sona erer.

Kuvvetli Taş Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Dinimizde göre büyü ve bunun gibi yöntemleri uygulamak günahtır. Hiç bir şekilde kişiler büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde dinimize göre kişiler cezalandırılacaklardır. Büyü yöntemini uygulamak yerine mutlaka başka yollar ile sevdiğiniz kişinin kalbini kazanmaya çalışmalısınız. Aksi taktirde çok büyük günaha girmiş olursunuz. Büyü yönteminin yerine sevdiğiniz kişiyi gerçekten etkilemeye çalışmalısınız. Sevdiğiniz kişinin gerçekten kalbini kazandığınız da sevdiğiniz kişi de sizi gerçekten sevecektir. Ayrıca bu şekilde kişi de hayatınızdan çıkmayacaktır. Fakat büyü geçici bir yöntemdir. Büyü ile gerçekten kişi sizi sevmediği için tesir süresi sona erince de kişi sizi terk edecektir. Bu yüzden doğal yolları tercih etmeniz sizin için çok daha iyi olacaktır.

Kuvvetli Taş Büyüsü Tehlikeli midir?

Büyü yöntemi çok tehlikeli bir yöntemdir. Büyülerin yapımında üç harfliler kullanıldığı için büyü yöntemi çok daha tehlikeli olabilmektedir. Bu varlıklar özellikle insanlarla uğraşmayı sevdikleri için size musallat olabilirler. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Kendinizi büyünün olumsuzluklarından korumak için bir koruma muskası yazdırabilirsiniz. Bu muska sizi koruyacaktır. Büyüden de etkilenmeyeceksinizdir. Aksi taktirde büyü sizi de sarmaya başlar ve tüm olumsuzlukların yaşamaya başlayacaksınızdır. Bu yüzden mutlaka büyüden uzak durmalısınız.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kuvvetli, Taş, Büyüsü,
Yorumlar
Haber Yazılımı