Haber Detayı
03 Eylül 2019 - Salı 21:05 Bu haber 1195 kez okundu
 
Mıhlama Büyüsü ile Bağlılık
Mıhlama büyüsü gibi güçlü büyülerin yapımları ne kadar zor ise bozulması da o kadar zor olacaktır. Bu yüzden de kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Hiçbir şekilde büyünün bozulma işlemlerini kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde şeytani güçlerin dikkatini çekeceksinizdir. Böyle bir durula karşı karşıya kalmamak için mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız.
BAĞLAMA BÜYÜSÜ Haberi
Mıhlama Büyüsü ile Bağlılık

Mıhlama büyüsü, kişilerin kalbini kazanmak için yapılan büyü yöntemlerinden biridir. Bu yöntemi kullandığınızda karşınızdaki kişi tamamen kalbini size adar ve sadece sizi sevecektir. Kişinin gözü sizden başkasını göremez hale gelir ve hayatı siz olmuş olacaksınızdır. Bu şekilde sevdiğiniz kişiye normal şartlar altında ulaşamadıysanız, büyü ile rahatlıkla onun kalbini kazanabilir, ona sahip olabilirsiniz. Mıhlama büyüsü ile bağlılık en güçlü bağlama büyülerinden biridir, bu yüzden bu büyünün yapılması sırasında çok dikkatli olmanız ve herhangi bir şekilde yanlış bir şey yapmamanız gerekmektedir. Bu büyü yapımı için kişiler mutlaka çok iyi bir medyuma gitmelilerdir. Medyum büyüyü yapmalıdır, siz hiçbir şekilde büyünün yapımına müdahale etmemelisiniz. Aksi takdirde bu güçlü büyünün bütün gücünü üzerinize çekersiniz ve kısa sürede sizde büyüden etkilendiğiniz için farkında olmadan tesiri altına girerek hareket etmeye başlayacaksınızdır. Bu yüzden mutlaka büyü yapımı için iyi bir hoca ya da medyum tercih etmelisiniz. Onlar şeytani güçlerle iletişime geçerek büyünün çok daha güçlü ve etkili olmasını sağlarlar.

Mıhlama Büyüsü ile Bağlılık Nasıl Uygulanır?

Bu büyü tesiri çok kuvvetli olduğu için çok dikkatli bir şekilde uygulanmalıdır. Mıhlama büyüsü 21 adet çivi kullanılarak yapılmaktadır. Bu çivilerin her biri medyum tarafından tek tek okunur, bu şekilde çiviler kişinin de ismi okunarak bir tahta parçası üzerine çakılır. Bu çiviler kişinin kalbini temsil etmektedir. Bu işlemler ile kişinin kalbinin size mıhlanması sağlanmış olur. Büyü şeytani varlıkların da gücü ile tamamlanmış olur. Büyü bittikten sonra bu çivili tahtanın mutlaka büyü yapılan kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Kişinin hiçbir şekilde bu büyüyü bulmaması için çok iyi bir yere saklamanız gerekmektedir. Aksi taktirde büyünün hiçbir şekilde kişi üzerinde tesiri kalmayacaktır. Mıhlama büyüsü ile bağlılık yapıldıktan sonra kişinin davranışları bir anda değişmeye başlayacaktır. Kişi artık size karşı oldukça ılımlı olacaktır. Büyü etkisi ile kişi sabah akşam demeden sürekli olarak sizi düşünmeye başlar. Zamanla kişinin kalbinde yer edinmiş olacaksınızdır. Kişi kendi duyguları ile hareket edemediği için sadece sizi düşünür ve gözü sizden başka hiçbir şekilde karşı cinsi görmez. Bu mıhlama büyüsünün gücü bu kadar büyüktür. Büyü etkisini bu şekilde gösterdikten sonra sevdiğiniz kişiyle rahatlıkla birlikte olacaksınızdır.

Mıhlama Büyüsünün Kişi Üzerindeki Tesiri

Büyü uygulandıktan sonra kişi artık kendi duygularını kullanamaz hale gelir. Bu yüzden kişi tamamen size bağlı bir hale gelecektir. Kişi yaptığı hareketlerin idrakına varamaz. Bu yüzden de gerçek duygularını ile sizi sevmez. Kişi büyünün tesiri altında olduğu için sizi sevecektir. Bu yüzden bu büyü yöntemi tamamen geçici bir yöntemdir. Sevdiğiniz kişiye ulaşmak için bu yöntemi kullandığınızda büyünün etkisi bittiğinde sevdiğiniz kişi de gerçek duygularına geri döneceği için sizi terk edecektir. Bu yüzden büyülerin tesir süreleri çok önemlidir. Mutlaka bu süreye dikkat etmelisiniz. Büyünün tesir süresi bitmemesi ve kişi üzerinde sürekli olarak etki etmesi için yenilenmesini sağlamalısınız.

Mıhlama Büyüsünün Kişi Üzerindeki Tesir Süresi

Mıhlama büyüsü güçlü bir bağlılık büyüsü olduğu için uzun süreli olarak kişi üzerinde etki etse de süresi bittiğinde kişi üzerinde hiçbir şekilde bir etki gücü kalmayacaktır. Bu yüzden mutlaka belli bir süre geçtikten sonra mıhlama büyüsünü tekrar yaptırmalısınız. Mıhlama büyüsü ile bağlılık tekrar edilmesi için kişi gene medyuma gidip çivilerin olduğu tahtayı da yanında götürmelidir. Ancak bu çiviler tekrar sökülüp yeniden aynı şekilde büyülendiklerinde büyünün geçerliliği olacaktır. Büyü bu şekilde yenilenmiş olur. Büyü yenilendikten sonra kişi gene aynı şekilde size karşı ılımlı davranacaktır. Kişi yeniden size aşık olur ve gene yanınızda olmak isteyecektir. Bu şekilde kişinin sizi terk etmesini önlemiş olacaksınızdır. Bu yeniletme işlemi için de gene mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Hiçbir şekilde siz kendiniz büyünün yeniletilme işlemlerini gerçekleştirmeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünün tüm kötü yönlerini siz üzerinize çekeceksinizdir.

Mıhlama Büyüsünün Bozulması Zor mudur?

Mıhlama büyüsü gibi güçlü büyülerin yapımları ne kadar zor ise bozulması da o kadar zor olacaktır. Bu yüzden de kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Hiçbir şekilde büyünün bozulma işlemlerini kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde şeytani güçlerin dikkatini çekeceksinizdir. Böyle bir durula karşı karşıya kalmamak için mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Bu büyünün bozulması için medyuma aynı zamanda büyülü olan tahtayı da götürmeniz gerekmektedir.  Bu tahta üzerindeki çivilerin hepsi teker teker büyülü sözcükler okunarak çıkartılacaktır. Bu işlem yapılırken medyum şeytani güçlerden de yardım alacaktır. Ancak bu şekilde bu büyünün bozulması sağlanmış olur. Mıhlama büyüsü ile bağlılık bozulduktan sonra kişi zaman içerisinde eski hayatına ve hislerine geri dönecektir. Bu şekilde artık kişi sizi sevmediğini anlayarak sizi terk edecektir. Büyü bozulduktan sonra zamanla her şey eski haline geri dönecektir ve kişi normal hayatını yaşamaya devam eder. Büyü bozulma işlemleri zor olduğu için bazı durumlar da kişilere şeytani güçlerin musallat olması gibi durumlarla karşılaşılabilmektedir. Bu tarz bir durum yaşamamak için çok dikkatli olmalısınız ve bu işlem uygulanırken medyum ne derse onu yapmalısınız. Siz de medyum ile birlikte tılsımlı sözcükleri tekrar etmelisiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mıhlama, Büyüsü, ile, Bağlılık, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı