Haber Detayı
20 Temmuz 2019 - Cumartesi 21:08 Bu haber 3742 kez okundu
 
Muska Büyüsü
Büyülerin yapım şekilleri amaçlarına göre farklılık gösterir. Her büyünün yapımında farklı materyaller kullanılmaktadır. Özellikle muska yöntemi çok sık kullanılmaktadır ve bu yöntem uygulandığında da daha kısa süreler içerisinde kişiler üzerinde büyünün tesiri görülmektedir.
MUSKA BÜYÜSÜ Haberi
Muska Büyüsü

Büyülerin yapım şekilleri amaçlarına göre farklılık gösterir. Her büyünün yapımında farklı materyaller kullanılmaktadır. Özellikle muska yöntemi çok sık kullanılmaktadır ve bu yöntem uygulandığında da daha kısa süreler içerisinde kişiler üzerinde büyünün tesiri görülmektedir. Muska büyüsü oldukça güçlü bir yöntemdir. Bu büyü yöntemi uygulandığında diğer büyülere nazaran çok daha uzun süreli olarak etkileri kişiler üzerinde görülmektedir. Bu yüzden de çok sık tercih edilmektedir. İnsanlar genellikle büyü yöntemini sevdikleri kişiye kavuşabilmek için ya da sevenleri birbirlerinden ayırmak için çok sık tercih etmektedirler. Muska büyüsü ise genellikle kişilerin aşk için tercih ettiği bir yöntemdir. BU yüzden de sık sık kullanılmaktadır. Bu yöntemin kullanımı sırasında medyumlar üç harflilerden yardım alırlar. Bu şekilde büyünün gücü çok daha etkili olmaktadır. Bu yüzden büyünün yapımı için kişilerin kesinlikle kendi başlarına herhangi bir şey yapmamaları gerekmekledir. Kişi kendi başına büyü yöntemini uyguladığında yanlış bir şey yapar ise büyünün olumsuz enerjisini ve üç harflilerin dikkatini çekecektir. Bunun sonucunda kişi kötü olaylar ile karşı karşıya kalacaktır. Bu yüzden mutlaka muskaya büyü yazma yöntemi için kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Aksi taktir de kişi büyüden kendisi de etkilenir.

Dinimizde Büyü Yapmak

Dinimizde büyü yönteminden bahsedilmektedir. Fakat bu yöntem kesinlikle uygulanmamalıdır. Dinimize göre büyü yöntemi uygulayarak kişileri kontrol altına almak kesinlikle en büyük günahlardan biridir. Kişi karşı tarafı hiçbir şekilde yönetemez ve onun hayatını etkileyemez. Bu yüzden büyü yapan ve ya yaptıran kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Böyle bir durumla karşılaşmamak için muska büyüsü yaptırmamalı doğal yöntemlerle sevdiğiniz kişiye ulaşmaya çalışmalısınız. Bizlerde bu yüzden büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de kesinlikle önermiyoruz.

Muska Büyüsü Yapım Şekli

Muska büyüsü yapımı için medyuma gittiğinizde bir kağıt parçası üzerine büyü sözcükler yazılır ve kişinin de ismi bu kağıda yazılarak büyülü kağıt muska halinde üç harflilerin yardımı ile kapatılır. Bu şekilde büyü tamamlanmış olacaktır. Büyü bittikten sonra mutlaka bu muskanın kişilerin evinde bir yere güzelce saklanması gerekmektedir. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altına girmeyecektir. Bu yüzden de büyünün kaybolmadığından ve açılmadığından emin olmalısınız. Eğer büyü açılır ise büyüyü açan kişilere de üç harflilerin musallat olması gibi olumsuz durumlar görülebilmektedir. Bu yüzden muska büyüsü çok iyi bir şekilde kişinin evinde saklanmalıdır. Muska büyüsü çok güçlü etkilere sahip olduğu için kısa zamanda kişi büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Bu şekilde sizde amacınıza ulaşacaksınızdır.

Muska Büyüsünün Kişi Üzerindeki Tesir Etkisi

Muska büyüsü yapıldıktan sonra kişi yavaş yavaş büyünün etkisi altına girmeye başlayacaktır. Artık kişi üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır ve sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır. Kişi gece gündüz demeden sizi düşündüğü için kısa süre de size karşı duygular hissetmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kişi kısa süre içerisinde size aşık olacaktır. Kişi artık büyünün etkisi altında kaldığı için size karşı gerçek duyguları ile yaklaşamaz. Yani kişi sizi sever ama bu duyguları gerçek olmayacak tamamen büyünün getirdiği hisler olacaktır. Bu yüzden büyünün tesir süresi sona erdiğinde de kişi artık büyünün etkisi altından çıkmış olur. Muska büyüsü tesir süresi bu yüzden çok önemlidir.

Muska Büyüsü Tesir Süresi

Her büyünün belli bir gücü vardır ve büyülerin tesir süreleri de bu güç ile doğru orantılı bir şekilde ilerlemektedir. Muska büyüsü güçlü büyüler arasında yer aldığı için tesir süresi de diğer aşk büyülerine nazaran çok daha hızlı bir şekilde yayılır ve daha uzun sürecektir. Bu yüzden bu büyünün yeniletilme işlemlerini sık sık yapmanıza gerek yoktur. Fakat her büyünün belli bir tesir süresi vardır ve bu tesir süresi bittiğinde ise kişi tamamen büyünün etkisi altından çıkacak ve kendi normal davranışlarına geri dönecektir. Muska büyüsü tesir  süresinin kontrol edilmesi ve bu süre sona ermeden önce yeniletilmesi çok önemlidir. Eğer kişi tesir süresi bittiğinde büyünün yeniletilmesini sağlar ise karşı taraf büyünün etkisi altında olduğunu anlayacaktır. Bu yüzden büyülerin tesir sürelerinin mutlaka sona ermeden önce yeniletilmesi gerekmektedir.

Büyünün yeniletilme işlemleri için kişilerin  tekrar aynı medyuma giderek bir yeni büyü yazdırmaları gerekir. Bu yeni muskayı eski muska ile yer değiştirmelisiniz. Ancak bu şekilde yeni büyünün tesiri kişi üzerinde devamlılık sağlayacaktır.

Muska Büyüsünün Bozulması

Muska büyüsünün bozulması için kişiler mutlaka medyuma gitmelilerdir. Kişi kesinlikle kendi başına büyüyü bozmaya kalkmamalıdır. Aksi taktirde kişi büyünün olumsuz etkilerini üstüne çeker ve üç harflilerin musallat olmasına sebep olacaktır. Muska büyüsü bozulması için medyumlar üç harfliler ile birlikte çalışırlar. Büyü bozulması için muskanın mutlaka akan bir su ya dualar okunarak bırakılması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü bozulmuş olacaktır. Büyü bozulduktan sonra kişi hemen eski hayatına geri dönmez. Belli bir süre boyunca kişinin üzerinde büyünün etkileri az da olsa görülmeye devam edecektir. Kişi büyü bozulduktan birkaç hafta sonra anacak kendi hayatına geri dönecek ve olan biteni hatırlamadan normal davranışlarda bulunmaya devam edecektir. Bu şekilde büyünün  bozulmasını sağlayarak kişinin büyü etkisinden çıkmasına yardımcı olabilirsiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Muska, Büyüsü,
Yorumlar
Diğer Haberler
Haber Yazılımı