İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Kabak Büyüsü
Kabak Büyüsü
Cazibe Büyüsü
Cazibe Büyüsü
Haber Detayı
04 Mayıs 2020 - Pazartesi 18:27 Bu haber 3372 kez okundu
 
Nişanlım Benden Ayrıldı Nasıl Geri Döner
Bu şekilde sevdiğiniz kişinin de tekrar sizi sevmesini sağlamış olursunuz. Nişanlım benden ayrıldı nasıl geri döner diyen kişiler bu geri getirme celbini kullandıklarında sadece süresi için biraz beklemeniz gerekecek. Uygulama süresi 14 gün olup 90 gün sonra ancak etkileri görülür.
GERİ DÖNDÜRME BÜYÜSÜ Haberi
Nişanlım Benden Ayrıldı Nasıl Geri Döner

Sevdiği kişi tarafından terk edilenler kısa zamanda sevdiğinizin size geri dönmesi için büyü yöntemini kullanabilirsiniz. Büyü gücü büyük bir yöntem olduğu için kişinin iradesi ile hareket etmesini engeller. Bu yüzden kişi tamamen artık büyünün istediği gibi hareket etmeye başlar ve size geri döner. Geri getirme büyülerinin en kuvvetlisi saç büyüsüdür. Saç büyüsü uygulanması için dikkatli olunması şarttır. Büyü yanlışlıkla başak birinin saçı üzerine yapılır ise bu kez büyünün etkisi o kişi üzerinde görüleceği için istenmeyen sonuçlar ortaya çıkar. Bu yüzden büyünün yapımı için çok dikkatli olmalısınız. Mutlaka tecrübeli bir medyuma giderek işlemi gerçekleştirmelisiniz. Nişanlım benden ayrıldı nasıl geri döner diyenler saç büyüsünü uyguladıktan sonra kısa zamanda sonuç alırlar.

Saç Büyüsü ile Gideni Geri Getirme

Saç büyüsü yapımı için sevdiğiniz kişiye ait olan bir tel saça ihtiyaç vardır. Bu büyü  yapımı için medyum saç teli üzerine büyülü sözcükleri okumaya başlar. Daha sonra bu saç telini daha önceden okunmuş olan bir su içine atar ve 3 gece boyunca bu su içerisinde saç bekler. Bu süre içerisinde de siz de sürekli olarak dua etmeli ve niyetinizi açık bir şekilde belli etmelisiniz. Bazı kaynaklarda bu büyünün yapımı daha farklı anlatılmaktadır. Beyaz bir kağıt üzerine saç konulur ve daha sonra dualar okunarak saç da kağıtta yakılır şeklinde anlatılmaktadır. Fakat büyü yapılan nesne ya da saç hiçbir şekilde kaybolmamalıdır. Bu yüzden bu uygulama yöntemi yanlıştır. Bu büyülü saç 3 gün bekletildikten sonra su içerisinden alınır ve bir bez içerisine güzelce sarılır. Bu bezi medyum bir muska gibi sarmaya başlar. Büyülü nesnenin mutlaka kişiye yakın olması gerekir ki etkileri sürmeye devam etsin. Bu bezi bu yüzden mutlaka kişinin evine ya da bahçesine saklamalısınız. Bu şekilde büyünün etkileri kişi üzerinde görülmeye başlayacak. Nişanlım benden ayrıldı nasıl geri döner diyen kişiler bu saç büyüsünü mutlaka bu şekilde uygulamalılar. Aksi bir durumda sonuç alamazsınız.

Saç Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Saç büyüsü yapıldıktan sonra karşı taraf artık sürekli olarak sizinle ilgili hayaller görmeye başlar, sürekli sizin ismini sayıklar. Büyü tam anlamıyla kişi üzerinde 7 gün sonra görülmeye başlar. Bu yüzden 7 gün sonunda kişi büyüden etkilenecek ve size tekrar aşık olacak. Kişi özellikle sizi arar ya da size gelerek af diler. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin size tekrar aşık olmasını ve size geri dönmesini sağlarsınız. Nişanlım benden ayrıldı nasıl geri döner denildiğinde saç büyüsü doğru bir şekilde uygulanır ise sonuçları da olumlu olur. Sevdiğiniz kişi büyü yüzünden sizden başka bir şey düşünemez hale geleceği için kısa zaman da tekrar size geri dönmek ister. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile mutlu olabilirsiniz.

Saç Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Saç büyüsü tesir süresi de uzun sürer. Büyü en güçlü geri getirme büyüleri arasında yer aldığı için büyünün süresi 90 gün kadar sürmektedir. Bu süre bittiğinde ise kişi artık yavaş yavaş eski davranışlarına geri döneceği için gene kavgalar etmeye başlarsınız ve aranız açılmaya başlar. Bu yüzden kişi sizi tekrar terk eder. Mutlaka bu süre sona ermeden önce medyuma giderek büyünün gücünün yenilenmesi için tekrar büyüyü baştan yaptırmalısınız. Bu şekilde büyü gene etkilerini kişi üzerinde göstermeye devam eder. Nişanlım benden ayrıldı nasıl geri döner diyenler büyünün tesir süresine de dikkat ettikleri sürece herhangi bir sorunla karşılaşmazlar. Bu şekilde amacınıza ulaşabilirsiniz.

Saç Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Dinimizde insanlar büyünün kötülüğü hakkında uyarılmıştır. Fakat insanlar geçmişten günümüze kadar tüm bu uyarılara rağmen büyü yöntemini kullanmaya devam ederler. Büyünün gücü çok büyük olsa da mutlaka bir gün biter ve her şey gene eski haline geri döner. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız. Büyü yöntemini kullanan kişiler dinimize göre en büyük günahlardan birini işledikleri için cehennem ile cezalandırılırlar. Biz bu yüzden büyü yöntemini kullanmaktan uzak duruyoruz, sizlere de bu yöntemi asla tavsiye etmiyoruz. Büyüden kesinlikle uzak durmalısınız. Kendi iyiliğiniz için büyü yapmamalısınız. Nişanlım benden ayrıldı nasıl geri döner diyen kişi büyü yöntemini kullanmak yerine mutlaka doğal yollar ile sevdiği kişiye ulaşmaya çalışmalı.

Saç Büyüsü Bozdurmak

Saç büyüsü yapımı zor bir büyü olsa da medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlayabilirsiniz. Fakat yanınızda mutlaka büyüyü de götürmeniz gerekmektedir. Medyum bu büyü üzerine dualar okur ve şeytani güçlerden de yardım alarak büyünün bozulmasını sağlar. Bu şekilde büyü bozulduktan sonra kişi normal hayatına geri döner ve hiçbir şey yaşanmamış gibi her şey bir anda normale dönecektir. Kişi üzerinde büyü olup olmadığının farkına bile varmaz ve sizden de ayrılacaktır.

Geri Getirme Celbi ile Sevdiğine Kavuşmak 

Geri getirme celbi de kullanarak sevdiğiniz insanın size kısa zaman içerisinde geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Geri getirme celbi kuvvetli bir yöntemdir. Bu yöntem kullanıldıktan sonra karşı taraf anında size geri döner ve sizinle birlikte olmak isteyecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin de tekrar sizi sevmesini sağlamış olursunuz. Nişanlım benden ayrıldı nasıl geri döner diyen kişiler bu geri getirme celbini kullandıklarında sadece süresi için biraz beklemeniz gerekecek. Uygulama süresi 14 gün olup 90 gün sonra ancak etkileri görülür.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Nişanlım, Benden, Ayrıldı, Nasıl, Geri, Döner, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı