Haber Detayı
17 Mayıs 2020 - Pazar 13:25 Bu haber 1974 kez okundu
 
Nişanlımı Kendime Nasıl Bağlarım?
Çoğu zaman erkeğin nişanlısını aldatması gibi sorunlarla da ayrılıklar gerçekleşebiliyor. Bu nedenle hem ailelerin anlaşması, hem aldatma vakalarının önüne geçilmesi hem de herhangi bir nedenle nişanın bozulması gibi durumların önüne geçebilmek adına nişanlımı kendime nasıl bağlarım sorusuna hem erkek, hem de kadın arayış içerisine girmektedir.
BAĞLAMA BÜYÜSÜ Haberi
Nişanlımı Kendime Nasıl Bağlarım?

Bilindiği üzere insanlar düğün sürecinden hemen önce aile arası evliliğin yarısı olabilecek nişan merasimi gerçekleştirirler. Bu düğün öncesi hazırlıkları yapmak adına en önemli atılan adımlardan birisidir. Evlenecek olan kişiler bu süreçte beraber alışverişlerini yapabilirler eş, dost, akraba gibi insanların pek fazla dikkatini çekmezler. Düşünüldüğü zaman ortada söz yoksa, nişan yoksa bir kız bir erkekle gezip dolaşması kültürümüzde yanlış anlaşılan durumlardan birisi olabiliyor. Evlenme öncesi süreç hakkında kısa bir bilgi verdik sizlere… Ancak bazı nişanlı çiftler düğün öncesi hazırlık aşamasında gerek kendi aralarında anlaşamadıkları, gerekse ailelerin anlaşamadıkları durumlarda evlenmeden nişanı atabilmekte veya ayrılabilmektedirler. Kısmi olarak nişanlanma dönemi kişilerin birbirlerini tanıması için de yapılan bir süreçtir. Çoğu zaman erkeğin nişanlısını aldatması gibi sorunlarla da ayrılıklar gerçekleşebiliyor. Bu nedenle hem ailelerin anlaşması, hem aldatma vakalarının önüne geçilmesi hem de herhangi bir nedenle nişanın bozulması gibi durumların önüne geçebilmek adına nişanlımı kendime nasıl bağlarım sorusuna hem erkek, hem de kadın arayış içerisine girmektedir.

Bağlama Büyüsüyle Nişanlınızı Kendinize Bağlamak

Bağlama büyüleri, aşk büyülerinden sonra en çok tercih edilen büyülerden birisidir. Bu büyünün çeşitleri vardır. Göz bağlama büyüsü, cinsellik bağlama büyüsü eve bağlama büyüsü ve kendisi olan bağlama büyüsüdür. Bağlama büyüleri çok etkilidir ancak maalesef bu büyüyü gerçek anlamda icra edebilecek medyum sayısı oldukça azdır. Yanlış yapılan bir adımda büyü ters teperek ikili ilişkilere zarar verebilmektedir. Ayrıca bağlama büyüsü diğer büyüler gibi yapılması günah olan işlemlerden birisidir. Kuran-ı Kerim surelerindeki ayetlerde büyü yapılması kesin bir dille yasaklanmıştır. Ancak günümüzde birçok kişi içinden çıkamadığı sorunları büyü ile çözme yolunda inatçıdır. Büyü yaptırmak yerine size bir önerimizde olacak.

Bağlama Cebi ile Nişanlınızı Kendinize Bağlayın

Bağlama celbi aslında büyü kadar etkisi olan ama gerçekte büyü ile bir alakası olmayan çalışmalardan birisidir. Büyü yapan bir medyum celb işlemlerini asla icra edemez yani başarılı bir sonuç alamaz. Bizler bağlama büyüsü veya diğer büyüleri yapan bir medyum danışmanlık hizmeti sunmuyoruz. Bizler daha çok dua ile, tılsımlı sözcükler ile elde edilebilecek olan celb, hamaylı, tılsım, vefk gibi işlemleri yapmaktayız. Bağlama büyüsü yerine bağlama celbi ile nişanlınızı kendinize bağlayabilirsiniz. Peki, nişanlımı kendime nasıl bağlarım adı altında yaptıracak olduğunuz bağlama celbi hakkında kısa bir bilgi almaya ne dersiniz?

Bağlama Celbi Nedir, Nasıl Yapılır?

Bağlama celbi asla bir büyü değildir. Büyü ile celb arasında kıyaslama yaptığımız zaman ilk olarak büyü yaptırdığınız gibi celb yaptırdığınızda günaha girmemiş olursunuz. Büyü yapılırken mum, makas, bez bebek, bıçak, nohut, sarımsak gibi veya daha fazlası malzemeler kullanılarak yapılır. Gerçek anlamda ciddi risk oluşturan süreçlerdir. Cinler ve diğer ruhani varlıklar görevlendirilir. Ancak bağlama celbinde veya diğer celb işlemlerinde malzemeye ihtiyaç yoktur. Karışımlarla elde edilmez. Medyum kişi size dua eder. Bu duayı veya duaları kağıda yazar ve size gönderir. Size derki 7 gün yanınızda taşıyın vs. bu işlem bu kadardır. Bağlama celbi 15 ile 90 gün arasında etkisini göstermiş olur. Ancak büyülerde etkisini ne zaman göstereceği hatta gösterip göstermeyeceği hiç belli değildir.

Bağlama celbi yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu çalışmayı yaptırdıktan sonra nişanlınızın gözü sizden başkasını görmez. Size çok bağlanır. Sürekli sizin yanınızda olur, istediğiniz her şeyi yapar. Ailesi ve sizin aileniz hiçbir karışıklığa nede olmaz. Evlenene kadar her şey güllük gülistanlık ilerler. Evlendikten sonra da bağlama celbi etkisini göstermeye devam eder. Birbirinizi çok seven iki çift olursunuz. Büyülerden korunursunuz sizi ayırmak isteyenler başarılı olamazlar. Bu celb çalışması için bizi aramanız bilgi almanız yeterli olacaktır. Ayrıca büyü kadar pahalı olan bir çalışma değildir. İnternette bağlama celbi yaptıranlar diye araştırma yaptığınız zaman ne kadar etkili bir süreç olduğunu anlayabilirsiniz. Vergi levhamız mevcuttur. Daha önceki referanslarımızı sizlere sunabiliriz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Nişanlımı, Kendime, Nasıl, Bağlarım?,
Yorumlar
Haber Yazılımı