İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Voodoo Büyüsü
Voodoo Büyüsü
Evlilik Büyüsü
Evlilik Büyüsü
Haber Detayı
08 Temmuz 2019 - Pazartesi 22:30 Bu haber 2436 kez okundu
 
Nohut Büyüsü
İnsanların iradesi dışında hareket etmesini sağlayacak olan tek duygu aslında aşktır. İnsanın mantığını elinden alarak kişilerin iradesi dışında sadece duyguları ön plana alarak hareket etmesini sağlar. Tabi ki bu durum her insanda farklılık gösterse de çoğu kişide durum maalesef ki bu şekildedir.
NOHUT BÜYÜSÜ Haberi
Nohut Büyüsü

İnsanların iradesi dışında hareket etmesini sağlayacak olan tek duygu aslında aşktır. İnsanın mantığını elinden alarak kişilerin iradesi dışında sadece duyguları ön plana alarak hareket etmesini sağlar. Tabi ki bu durum her insanda farklılık gösterse de çoğu kişide durum maalesef ki bu şekildedir. Aşk bazı kişilerde karşılıklı ve sorunsuz ilerlediği gibi bazı kişilerde karşılıksız şekilde ilerleyebilir. Bu tek taraflı aşk yaşayan kişiler genellikle sevdikleri kişileri elde etmek için pek çok farklı yol tercih etse de en kritik ve aslında en çok tercih edilen yollardan birisi kendi emekleri sonuç vermiyor ise aşk büyülerdir. Aşk büyüleri aslında geçmiş zamanlara göre daha seyrek şekilde tercih edilse de büyü çeşitleri arasında yine de en çok aratılan ve en çok gözlemlenen tercihler arasında yer almaktadır. Aşk büyüleri de kendi aralarında farklı şekillerde yapılmakta olup, kişilerin durumlarına, isteklerine ve taleplerine göre yapılış şekli değişmektedir. Aşk büyüleri arasında yer alan ve aslında en çok tercih edilen büyü çeşitti ise nohut büyüsüdür. Nohut büyüsü etkili aşk büyüleri arasında yer alırken nasıl yapılır, etkileri nelerdir, nasıl bozulur gibi pek çok merak edilen soruları bu yazımızda sizlere detaylı şekilde aktaracağız.

Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır?

Nohut büyüsü aslında genel anlamda 41 adet nohut büyüsü ya da nohut şişirme büyüsü gibi şekillerde araştırılabilir. Nohut büyüleri yapılışı aslında birkaç şekilde olurken biz aralarından en zararsız ve kolaylıkla yapılabilen büyüyü sizlere bu yazımızda aktaracağız. Nohut büyüsü için ihtiyaç olan malzemeler;

  • 41 adet nohut
  • Bir tane kaşık
  • Bir tane metal tabak
  • Bir adet bez mendil
  • 20 cm boyunda ip

Yukarıda ki malzemeleri temin ettikten sonra büyüyü yapmak için öncelikle evde yalnız olmayı tercih etmelisiniz. Daha sonra ise kıbleye dönerek içten bir şekilde ” Tüm ulvi varlıklar; benim sesimi duyun, bana kulak verin. Sevdiğimin gönlünü bana akıtın, benden başkasıyla olamasın, bana gelsin ” bu cümleyi 3 kere tekrar edin. Bu işlemin ardından yine kıbleye dönük şekilde önünüzde metal tabağı alın ve içerisine 41 adet nohudu koyun. Daha sonra bu nohut dolu tabağı sol elinize alın ve sağ elinizi kalbinize koyun. Bunun ardından sevdiğiniz kişiyi hissetmeye çalışın. Kafanızda güzel anıları canlandırın ve birlikte olduğunuzu hayal edin. Bu niyetinizi gösterecektir. Daha sonra ise medyum tarafından verilen tılsımlı sözcükleri tekrar etmeniz gerekmektedir. 1 kez tekrar etmeniz yeterli olurken, öte yandan metal tabak içerisinde olan nohutları hiçbir şekilde eliniz ya da vücudunuzun herhangi bir yeri değmeden metal kaşık yardımı ile mendilin içerisine koyun. Daha sonra ise nohut dolu mendilin ağzını büzerek nohutları düşürmeden ip ile sıkıca bağlayın. Son olarak ise nohut dolu bağlı olan mendili sevdiğiniz kişinin evinin yakınlarına bir yere toprağı eşeleyerek gömüyorsunuz.

Nohut Büyüsü Etkileri

Nohut büyüsü doğru şekilde yapılması durumunda aslında oldukça etkili bir büyü olup, yapımından kısa süre içerisinde yanıt vermektedir. Yukarıda sizlere nohut büyüsü hakkında nasıl yapılır bilgilerini verdik. Fakat bu bilgilerin dışında bir medyumdan yardım alarak bu büyüyü yapmanızı tavsiye ederiz. Aksi halde yanlış yapılan bir hata büyük sonuçlara neden olabilir. Bunun için doğru şekilde yapmak önemli bir durumdur. Nohut büyüsü etkileri kendisini yavaş yavaş göstererek sevdiğinize kavuşmanızı sağlar. Fakat bu büyü ak büyüler arasında yer almasından dolayı evli olan kişilere etki etmemektedir.

Nohut Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Nohut büyüsü belli zamanlara bağlı olarak yapılmasında hemen sonra etkisini göstermektedir. Burada önemli olan büyüyü doğru şekilde uygulamaktır.

Aşk Vefki

Büyüler kesinlikle İslam dini açısından günah olup ak yada kara büyü fark etmeksizin kesinlikle yapılması yasaklıdır. Öyle ki bununla ilgili olarak yapılan açıklamalarda yapan ya da yaptıran ya da buna ortak olan kişilerin kesinlikle cehennemlik olacağı bildirilmektedir. Bunun için büyü yerine tamamen dualardan oluşan aşk vefki tercih etmenizi önermekteyiz. Aşk vefki büyü değildir ve tamamen dualar ile alanında uzman medyumlar tarafından yapılmaktadır. Aşk vefki sevdiğiniz kişinin rüyasında sizi görmesi ile başlamaktadır. Kesinlikle aşk vefki yaptırmak için bizlere ulaşmalı ve detaylı bilgileri almalısınız.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Nohut, Büyüsü,
Yorumlar
Haber Yazılımı