İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Kurşun Büyüsü
Kurşun Büyüsü
Sicim Büyüsü
Sicim Büyüsü
Haber Detayı
26 Temmuz 2019 - Cuma 21:58 Bu haber 2605 kez okundu
 
Papaz Büyüsü
Büyüler tesiri güçlü mistik bir yoldur. Bu yöntem çok eski çağlardan bu yana inanlar tarafından farklı sebepler ile kullanılmıştır. Halen de günümüzde kullanılan bir yöntemdir. İnsanlar bu yöntemi kullanarak rahatlıkla istedikleri kişinin hayatını kontrol edebilirler ve davranışlarının değişmesini sağlayabilirler. Bu şekilde kişiler amaçları ne ise kısa zaman içerisinde bu amaçlarına ulaşacaklardır. Genellikle büyüler aşk için çok sık kullanılmaktadır.
PAPAZ BÜYÜSÜ Haberi
Papaz Büyüsü

Büyüler tesiri güçlü mistik bir yoldur. Bu yöntem çok eski çağlardan bu yana inanlar tarafından farklı sebepler ile kullanılmıştır. Halen de günümüzde kullanılan bir yöntemdir. İnsanlar bu yöntemi kullanarak rahatlıkla istedikleri kişinin hayatını kontrol edebilirler ve davranışlarının değişmesini sağlayabilirler. Bu şekilde kişiler amaçları ne ise kısa zaman içerisinde bu amaçlarına ulaşacaklardır. Genellikle büyüler aşk için çok sık kullanılmaktadır. Aşk büyülerinin gücü oldukça büyüktür. Hatta kara büyülerin çoğu bu büyülerden oluşmaktadır. Aşk büyülerinin gücü çok büyük olduğu için tesir süresi de büyüktür ve diğer büyülere göre çok daha uzun süreli olarak kişiler üzerinde tesir etmektedir. Papaz büyüsü de bu amaç ile uygulanan bir büyü yöntemidir. Papaz büyüsünü kullanarak rahatlıkla çiftleri birbirlerinden ayırabilir ve daha sonra sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Papaz büyüsü gücü büyük büyülerden biri olduğu için kısa zaman içerisinde kişi üzerinde etkilerini gösterir ve bu yüzden de kısa zaman da kişi sevdiği kişiden uzaklaşacak ve ayrılma kararı alacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz insana ulaşabilirsiniz. Büyünün gücü çok büyük olduğu için mutlaka medyuma gidilerek yapılması gerekmektedir. Büyü yöntemi uygulanırken kişiler kesinlikle kendileri bir şey yapmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özellikleri kişileri saracaktır. Bu yüzden mutlaka medyuma gidilerek büyünün olumsuz özelliklerinden kişi korunmalıdır.

Papaz Büyüsü Günah Mıdır?

Papaz büyüsü aşk için uygulanan bir büyü olduğu için kişi hissetmediği halde size karşı duygular hissediyormuş gibi davranmaya başlayacaktır. Bunun sebebi kişinin büyü etkisi altında olmasıdır. Bu yüzden kişinin hareketlerini ve duygularını etkileyen bir yöntem olduğu için dinimizce büyü yapmak ve yaptırmak en büyük günahlardan biridir.  Papaz büyüsü gibi tüm büyüleri yapmak günahtır. Kişiler ne amaçla olursa olsun kesinlikle büyü yöntemini kullanmamalıdırlar. Doğal yollarla amaçlarına ulaşmayı denemelilerdir. Ayrıca büyülerin yapımı sırasında üç harfliler de kullanıldığı için kişilere musallat olma gibi durumlarla da karşılaşabilmektedir. Tüm bunlardan uzak durmak için kişiler büyü yöntemini tercih etmemelidirler. Bizlerde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Papaz Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkileri

Papaz büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık farklı bir insan gibi hareket etmeye başlayacaktır. Kişi üzerindeki bu davranış değişikliği çevresi tarafından hemen fark edilse de kişi kendisi büyünün etkisi altında olduğu için bunun farkına varamayacaktır. Bu yüzden de hareketlerini kontrol edemez hale gelir ne yaptığını bilemez.  Papaz büyüsü üç harfliler kullanılarak yapılan bir büyü türü olduğu için bu varlıklar sürekli olarak kişiye vesvese vereceklerdir. Kişi bu vesveseler karşısında hareket edeceği için kısa zaman içerisinde hayatındaki kişiden soğuyacak ona karşı bir şey hissetmemeye başlayacaktır. Bu yüzden kişi kısa zamanda sevdiği insan ile sürekli olarak sebepsiz yere kavgalar etmeye başlar ve bu kavgalar sonucunda ayrılacaklardır. Kişi sevdiği insandan ayrıldıktan sonra papaz büyüsüne ek olarak aşk büyüsü yaptırarak sevdiğiniz kişinin size karşı duygular beslemesini ve sizinle birlikte olmasını sağlayabilirsiniz. Papaz büyüsü güçlü etkilere sahip olduğu için ilerleyen safhalarda kişi artık tamamen büyünün etkisi altına gireceği için büyü nasıl isterse o şekilde davranacaktır. Bu büyü ile kısa zamanda evli çiftleri ve sevgilileri birbirlerinden ayırabilirsiniz. Bu şekilde amacınıza ulaşacaksınızdır.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Papaz büyüsünün yapımı için medyuma gittiğinizde bir kağıt parçası üzerine bu büyü yazılır ve bu kağıt bir muska halinde katlanır. Bu muskanın mutlaka kişilerin evinde bir yere kimsenin bulamayacağı bir şekilde saklanması gerekmektedir. Bu büyülü muska kişiye ne kadar yakın olur ise büyünü tesiri de o kadar çabuk etki etmeye başlayacaktır. Büyü tesirini bu şekilde kişi üzerinde ya da kişiler üzerinde gösterecektir. Bu büyülü muska herhangi bir şekilde açılır ya da kaybolur ise kişi üzerindeki büyü etkileri kısa zaman içerirsinde kaybolacaktır. Bu yüzden mutlaka büyülü muskanın çok iyi bir şekilde saklanması gerekir. Papaz büyüsü bu şekilde uygulanmaktadır.

Papaz Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etki Etme Süresi

Papaz büyüsü  yapıldıktan sonra tesir süresi diğer büyülere göre çok daha uzun süreli olarak kişiler üzerine tesir etmektedir. Fakat bu büyünün de belli bir tesir etme süresi vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde ise kişi tamamen büyünün etkisi altından çıkacak ve ona göre hareket etmeye başlayacaktır. Kişi büyünün etkisi altından çıktığı için normal hayatına kaldığı yerden devam eder, yani sevdiği kişiye geri dönecektir. Bu yüzden mutlaka büyülerin belli bir süre sonra mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Bu şekilde ancak büyünün kişiler üzerindeki etkilerinin devam etmesini sağlayabilirsiniz. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altından anında çıkacaktır. Papaz büyüsü yeniletilmesi için mutlaka gene kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişiler kesinlikle büyü yöntemini yenilemek için kendileri herhangi bir şey yapmamalıdırlar. Aksi taktirde kişiler büyünün olumsuz etkilerinden etkilenecektir. Hatta kişilere üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla da karşılaşılabilmektedir.  Bu büyünün yeniletilme süresini kişinin davranışlarından anlayabilirsiniz. Kişi artık normal hareket etmeye başlamış ise büyünün tesir süresi kısa süre içerisinde bitecek demektir. Bu durumda mutlaka büyüyü yeniletmelisiniz. Büyüler yeniletildiklerinde kişiler üzerindeki etkileri süreklilik kazanır ve kişi büyünün etkisinden çıkmayacağı için amacınıza ulaşmış olacaksınızdır. Mutlaka büyülerin tesir sürelerine dikkat edilmelidir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Papaz, Büyüsü,
Yorumlar
Haber Yazılımı