Haber Detayı
19 Ekim 2019 - Cumartesi 17:24 Bu haber 1908 kez okundu
 
Papaz Büyüsü ile Soğukluk
Papaz büyüsü ile soğukluk bozulduktan sonra kişiler eskisi gibi birbirlerini sevecekler ve tekrar bir araya geleceklerdir. Bu şekilde büyünün bozulmasını sağlayabilirsiniz.
PAPAZ BÜYÜSÜ Haberi
Papaz Büyüsü ile Soğukluk

Büyülerin genel olarak yapılma amaçları aynıdır. Kişiler günlük hayatlarında sevdikleri kişiye ulaşamadıklarında büyü yöntemini kullanmayı tercih ederler. Büyü yöntemi kişinin iradesini kapatır ve mantıklı bir şekilde hareket etmesini engeller. Bu yüzden kişi gerçek hisleri ile hareket edemez ve kendi hayatı ile ilgili kararları alamaz konuma gelir. Bu yüzden de büyü nasıl isterse kısa süre içerisinde o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Büyünün gücü çok büyük olduğu için çok kısa bir süre içerisinde istediğiniz amaca ulaşacaksınızdır. Genelde kişiler sevdiklerine kavuşmak için aşk büyülerini kullansalar da ayrılık büyüleri de çok sık kullanılmaktadır. Özellikle sevdiği kişi bir başkası ile birlikte ise kişi onları ayırmak için soğutma büyülerini kullanmaktadır. Papaz büyüsü ile soğukluk eski ve kuvvetli bir büyüdür. Bu büyüyü kullandığınızda karşınızdaki kişiler çok mutlu ve aşık bile olsalar kısa sürede birbirilerinden soğuyacaklardır. Bu şekilde kısa zamanda amacınıza ulaşarak sevenleri birbirinden ayırabilirsiniz. Bu büyünün gücü oldukça büyüktür. Bu yüzden de yapılırken çok dikkatli olunması gerekmektedir. Eğer herhangi bir şekilde siz büyüyü yaparken yanlış bir işlemde bulunursanız büyü sizi olumsuz yönde etkilemeye başlayacaktır. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Özellikle büyünün en büyük tehlikesi üç harflilerdir. Bu varlıklar insanlar ile uğraşmayı çok sevdikleri için kısa zamanda size musallat olacaklardır. Bu yüzden de pek çok olumsuz durum ile karşı karşıya kalacaksınızdır. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyüyü yaptırmayı tercih etmelisiniz.

Papaz Büyüsü ile Soğukluk Nasıl Yapılır

Bu büyü için geçmişten bu yana sürekli olarak aynı yöntem kullanılmaktadır. Papaz büyüsü güçlü bir muska yazma yöntemidir. Bunun için medyum bir kağıt parçası üzerine soğutma büyüsünü ve ayrılmasını istediğiniz çiftin ismini yazar. Bu şekilde büyü yazıldıktan sonra kağıt muska şeklinde katlanır. Muska katlandıktan sonra mutlaka ayrılmasını istediğiniz çiftin evinde bir yere kimsenin bulamayacağı şekilde saklanması gerekmektedir. Eğer büyü bulunur ise ve muska açılır ise büyünün hiçbir şekilde bir etkisi kalmayacaktır. Bu yüzden de kişiler büyünün etkisi altından çıkacaktır. Bu yüzden muskanın çok iyi bir şekilde saklanmasına önem göstermelisiniz. Papaz büyüsü ile soğukluk bu şekilde yapıldıktan sonra kişiler kısa zamanda büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlarlar. Kişiler büyünün etkisi ile artık birbirlerine karşı soğuk davranışlar sergilemeye başlayacaklardır. Birbirileri ile sürekli olarak sebepsiz yere kavga etmeye başlarlar. Bu yüzden de birbirlerinden nefret edecek konuma gelerek ayrılma kararı alırlar. Bu soğutma büyüsü gücü çok büyük olduğu için çok iyi bir şekilde kişiler üzerinde etkisini gösterir. Kısa süre içerisinde büyünün sonuçlarını alacaksınızdır. Bu büyü ile birbirini çok seven evli çiftlerin bile arasına soğukluk sokarak ayrılmalarını sağlayabilirsiniz. Fakat büyü yapımı sırasında çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Aksi taktirde problemler ile karşılaşabilirsiniz, büyü sizi de sarmaya başlayabilir.

Papaz Büyüsü ile Soğukluk Tesir Süresi Nedir

Büyülerin tesir süreleri çok önemlidir. Bir büyü kişi üzerinde ne kadar uzun süreli olarak tesir eder ise kişi büyünün etkisi altında o kadar çok duracaktır. Eğer büyünün tesir süresi sona erer ise kişi büyünün etkisi altından çıkacaktır ve normal hayatını yaşamaya geri dönecektir. Bu yüzden mutlaka tesir süresinin belli bir zaman sonra yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece kişi üzerindeki etkisi devamlılık kazanacaktır. Aksi taktirde büyü etkisini kaybeder. Büyünün yeniletilmesi için de mutlaka kişinin medyuma gitmesi gerekmektedir. Hiçbir şekilde kişi kendi başına büyü yöntemini yenilemeye kalkmamalıdır. Kişi kendisini büyüyü yenilemeye kalktığında bu kez yanlış bir uygulamada bulunur ise büyüden kendisi etkilenmeye başlayacaktır. Bu yüzden mutlaka medyum giderek gene aynı şekilde bir muska yazılmasını sağlamalısınız. Bu yeni muska ile de eski muskanın yerini mutlaka değiştirmelisiniz. Ancak bu şekilde büyü etkisini kişi üzerinde göstermeye devam edecektir. Papaz büyüsü ile soğukluk tesir süresi bu şekilde yeniletildiğinde kişiler gene eskisi gibi büyünün etkisi ile hareket etmeye başlarlar. Gene birbirleri ile kavga etmeye başlayacaklardır ve ayrılacaklardır.

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur

Bu büyünün bozulması çok zahmetlidir. Özellikle üç harfliler ile birlikte yapılan bir büyü olduğu için pek çok tehlikesi vardır. Bu yüzden hiçbir şekilde büyüyü kendiniz bozmaya çalışmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Medyum büyüyü bozmak için öncelikle muskayı açmalıdır. Bu muska açıldıktan sonra üzerine büyülü sözcükler okunur ve üç harfliler ile tekrar iletişime geçilir. Bu varlıkların gücü kullanılarak ancak büyü bozulacaktır. Büyü etkisi onlar isterlerse kişiler üzerinden kalkacaktır. Papaz büyüsü ile soğukluk bozulduktan sonra kişiler eskisi gibi birbirlerini sevecekler ve tekrar bir araya geleceklerdir. Bu şekilde büyünün bozulmasını sağlayabilirsiniz.

Papaz Büyüsü ile Ayrılık Günah mıdır?

Papaz büyüsü ya da diğer büyüleri kullanmak kesinlikle dinimize göre çok büyük günahtır. Büyü yöntemine dinimizde yer verilir fakat insanlar bu yöntemi kullanmayı kesinlikle tercih etmemelidirler. Aksi taktirde dinimize göre bu yöntemi kullanan kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Ya bu dünya da ya da öldükten sonra mutlaka cehennemi yaşayacaklardır. Bizler bu yüzden bu büyü yöntemini kullanmanızı sizlere tavsiye etmiyoruz ve bizler de bu yöntemi kullanmayı kesinlikle tercih etmiyoruz. Bu yöntemden uzak durmalısınız.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Papaz, Büyüsü, ile, Soğukluk, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı