İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Kabak Büyüsü
Kabak Büyüsü
Kilit Büyüsü
Kilit Büyüsü
Haber Detayı
16 Temmuz 2019 - Salı 22:32 Bu haber 2767 kez okundu
 
Sabun Büyüsü
Büyüler çok eski yıllardan bu yana insanların birbirlerini etkilemek için kullandıkları doğa üstü güçlerle birlikte uygulanan bir yöntemdir. Bu yöntemin gücü o kadar büyüktür ki istediğiniz insanı rahatlıkla kontrol altına alabilirsiniz ve kişinin hayatına müdahale edebilirsiniz. Dinimizde de büyülere yer verilmiştir. Fakat dinimize göre bir insanın hayatını ya da kaderini büyü yöntemi ile değiştirmek en büyük günahlardan biridir.
SABUN BÜYÜSÜ Haberi
Sabun Büyüsü

Büyüler çok eski yıllardan bu yana insanların birbirlerini etkilemek için kullandıkları doğa üstü güçlerle birlikte uygulanan bir yöntemdir. Bu yöntemin gücü o kadar büyüktür ki istediğiniz insanı rahatlıkla kontrol altına alabilirsiniz ve kişinin hayatına müdahale edebilirsiniz. Dinimizde de büyülere yer verilmiştir. Fakat dinimize göre bir insanın hayatını ya da kaderini büyü yöntemi ile değiştirmek en büyük günahlardan biridir. Bu yüzden büyü yöntemini kullanan kişiler ve yapan kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yöntemi kullanmak yerine amacınıza doğal yollarla ulaşmayı denemelisiniz. Aksi taktirde cezalandırılacaksınızdır. Böyle bir durumla karşılaşmamak için bizlerde büyü yönteminin kullanmıyoruz ve sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Sabun büyüsü çok güçlü bir ayırma büyüsüdür ve kara büyüler arasında yer almaktadır. Bu büyü çok güçlü olduğu  için çok fazla tercih edilir fakat yapımı oldukça zordur. Bu yüzden kişiler kitaplardan ya da internetten okudukları bilgilere göre büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özelliklerini kişi üzerine çekecektir. Ayrıca büyülerin yapımı esnasında üç harflilerden de yardım alındığı için kişiye üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla da karşılaşılabilmektedir. Bu yüzden sabun büyüsü yaptırmak için mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz. Sabun büyüsü yapıldıktan sonra istediğiniz çiftin birbirinden soğumasını ve kolaylıkla ayrılmasını sağlayabilirsiniz. Bu büyü o kadar güçlüdür ki çok kısa sürede kişiler üzerinde etkilerini göstermeye başlar ve amacınıza ulaşmanızı sağlar.

Sabun Büyüsünün Yapım Şekli ve Kişiler Üzerindeki Etkileri

Sabun büyüsünün yapımı için medyuma gittiğinizde bir sabun üzerine iğneler batırılarak kişilerin de ismi okunarak büyülü sözcükler söylenir. Büyü üç harflilerin yardımı ile tamamen tamamlanır. Bu büyü çok eski bir büyü olduğu için çok etkilidir. Bu üzerine iğneler batırılmış olan sabunun mutlaka çiftin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Fakat bu büyülü sabunun hiçbir şekilde kişiler tarafından bulunmaması ve evin dışına çıkmaması gerekmektedir. Aksi taktirde büyü kişiler üzerindeki etkisini kısa süre içerisinde kaybedecektir. Bu yüzden bu büyülü sabunun çok iyi bir şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Sabun büyüsü bu şekilde tamamlanmış olur. Sabun büyüsü yapıldıktan sonra kişilerin davranışlarında çok büyük farklılıklar meydana gelecektir. Artık kişiler mantıklı bir şekilde hareket edemez hale gelirler ve sürekli olarak iradeleri dışında düşünecekler, büyünün etkisi ile hareket edeceklerdir. Kişiler kısa süre içerisinde sürekli olarak birbirileri ile kavga eder hale gelirler. Bu yüzden de birbirlerinden soğuyacaklardır. Özellikle üç harfliler ile yapılan bir büyü olduğu için kişiler sürekli olarak onların verdiği vesveselerden dolayı sebepsiz yere birbirleri ile tartışmaya başlayacaklardır. Büyü bu şekilde kişileri tesiri altına alır. Kısa süre içerisinde artık kişiler tamamen ayrılma durumuna gelirler. Hatta bazı durumlarda üç harfliler kişilerin kılıklarına girerek onları ayırmaya çalışmaktadır. Bu büyünün tesir süresi sürdüğü sürece kişiler üzerindeki etkileri de görülmeye devam edecektir. Aksi taktirde büyünün etkisi geçtiğinde artık kişiler normal hayatlarına ve duygularına geri dönecekleri için kısa sürede tekrar birleşecekler barışacaklardır. Bu yüzden mutlaka büyülerin tesir sürelerine çok dikkat edilmesi gerekmektedir.

Sabun Büyüsünün Kişi Üzerindeki Tesir Süresi

Her büyünün belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde ise kişiler artık tamamen büyünün etkisinden kurtulurlar ve hayatlarına kaldıkları yerden devam ederler. Bu yüzden büyünün belli aralıklar ile yeniletilmesi oldukça önemlidir. Büyünün yeniletilme işlemleri için kişilerin tekrar aynı medyuma giderek büyüyü yen

İden yaptırmaları gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü tekrar eski etkisini kişi üzerinde göstermeye devam edecektir. Büyülerin tesir süresini yenilemek için kesinlikle kendiniz bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde üç harflilerin saldırılarına uğrayabilirsiniz. Sabun büyüsü yeniletildikten sonra kişiler gene büyünün etkisi ile hareket etmeye başlarlar. Bu şekilde kişilerin birbirlerinden ayrı kalmaları sağlanır. Sabun büyüsünün gücü çok büyük olduğu için diğer büyülere göre daha az aralıklar ile yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün yeniletilme süresinin geldiği kişinin hareketlerinden kolaylıkla anlayabilirsiniz. Kişiler birbirlerine karşı artık olumlu davranamaya başladıkları ise büyünün tesir süresi sona ermeye başlamış demektir. Böyle bir durumda mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Ayrıca büyülerin tesir sürelerinin uzaması için farklı yöntemleri de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bağlayıcı büyüler büyülerin tesir süresini uzatmaktadır. Y a da muskaya büyü yazma yöntemini de kullanabilirsiniz.

Büyünün Muskaya Yazılması

Büyüler muskaya yazıldıklarında çok daha kuvvetli bir hal alırlar. Bu yüzden de bu yöntem çok sık tercih edilmektedir. Ayrıca bu yöntem büyülerin tesir sürelerinin de uzamasını sağlamaktadır. Sabun büyüsü muskaya yazılması için mutlaka gene medyumuma gitmeniz gerekmektedir. Bir kağıt parçası içine sabun büyüsü yazılır ve kişilerin de isimleri yazılarak bu kağıt parçası muska şeklinde katlanır. Daha sonra bu muskanın mutlaka kişilerin evinde bir yer saklanması gerekmektedir. Sabun büyüsü muskaya yazıldıktan sonra mutlaka iyi bir şekilde muhafaza edildiğine dikkat edilmelidir. Ancak bu şekilde büyünün kişi üzerindeki etkiler sürecektir. Büyü muskaya yazıldıktan sonra tesir süresi de uzayacaktır ve çiftler birbirlerinden ayrı kalacaklar kısa süre içerisinde de ayrılma kararı alacaklardır. Fakat bu süreçte ,hiç bir şekilde muskanın başına bir şey gelmemesi gerekmektedir. Hiçbir şekilde büyünün etkisinin geçmemesi için büyünün kişilerin evinden dışarı çıkmaması ve hiçbir şekilde muskanın açılmaması gerekmektedir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sabun, Büyüsü,
Yorumlar
Diğer Haberler
Haber Yazılımı