İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Kabak Büyüsü
Kabak Büyüsü
Cazibe Büyüsü
Cazibe Büyüsü
Haber Detayı
25 Ekim 2019 - Cuma 11:44 Bu haber 7775 kez okundu
 
Sarımsak Büyüsü ile Bağlama
Sarımsak büyüsü ile bağlama için mutlaka gene medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyuma gitmeden kesinlikle kendi başınıza büyü yöntemini yenilemeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyü sizi sarmaya başlayacaktır ve olumsuz yönde etkileneceksinizdir. Bu yüzden mutlaka gene medyuma gitmeniz gerekmektedir.
Sarımsak Büyüsü Haberi
Sarımsak Büyüsü ile Bağlama

Büyü yöntemi çok eski kabilelerin bile uyguladığı mistik bir yöntemdir. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla bir insanı kendinize aşık edebilirsiniz. Aşk büyüleri bu yüzden çok fazla tercih edilen büyü yöntemlerinden biridir. Çok fazla sayıda aşk büyüsü vardır. Bu büyüler yapılış şekillerine göre birbirlerinden ayrılırlar ve güçleri de birbirinden farklıdır. Güçlü aşk büyülerinden biri olan sarımsak büyüsü ile bağlama yapıldıktan sonra karşınızda kimse duramaz ve size aşık olacaktır. Bu yöntemi uyguladığınız da kişi artık kendi duyguları ve düşünceleri ile hareket edemez hale gelir. İradesini kullanamayacağı için büyünün etkisi altında kalacaktır. Bu yüzden de kısa zaman içerisinde kişi size aşık olacaktır. Fakat bu büyünün gücü çok büyük olduğu için tehlikeli de olabilmektedir. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamanız gerekmektedir. Büyü ancak bu şekilde size zarar vermez. Kendiniz büyü yöntemini uygulamaya kalktığınız da ise pek çok farklı olumsuz durum ile karşı karşıya kalacaksınızdır. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamanız gerekmektedir.

Sarımsak Büyüsü ile Bağlama Nasıl Yapılır

Sarımsak büyüsü çok güçlü bir büyüdür. Bu yüzden mutlaka medyuma gidilmesi gerekir. Medyuma gittiğiniz de bir adet sarımsak üzerine büyülü bağlama sözcükleri söylenir. Medyum bu işlem sırasında üç harflilerden de yardım alacaktır. Bu şekilde ancak büyü tamamlanmış olur. Büyü tamamlandıktan sonra büyü yapılan kişiye bu sarımsağın mutlaka yedirilmesi gerekmektedir. Kişi sarımsağı yedikten birkaç gün içerisinde büyünün tesiri altına girecektir ve kısa zaman içerisinde hareketlerinde değişiklikler meydana gelir. sarımsak büyüsü ile bağlama büyüsü kişinin mantıklı bir şekilde hareket etmesini önler. Kişi artık iradesi ile hareket edemez, tamamen büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kısa zaman da kişi size karşı duygular hissetmeye başlar. Bu yüzde de size aşık olacak ve hep sizin yanınızda olmak isteyecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişiye büyü yöntemi ile ulaşabilirsiniz. Büyünün gücü çok büyük olduğu için çok kısa süre içerisinde etkisini gösterir.

Sarımsak Büyüsü ile Bağlama Tesir Süresi Nedir

Büyülerin tesir süreleri güçleri ile doğru orantılıdır.  Sarımsak büyüsü çok güçlü bir büyü olduğu için uzun süreli olarak kişi üzerinde etkisini gösterir. Fakat her büyünün bir tesir süresi vardır ve bu süre ne kadar uzun sürerse sürsün mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyülerin tesir süreleri bittiğinde kişiler belli bir zamandan sonra gene eskisi gibi normal hayatlarını yaşamaya devam edeceklerdir. Bu yüzden büyüler mutlaka yeniletilmelilerdir. Sarımsak büyüsü ile bağlama için mutlaka gene medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyuma gitmeden kesinlikle kendi başınıza büyü yöntemini yenilemeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyü sizi sarmaya başlayacaktır ve olumsuz yönde etkileneceksinizdir. Bu yüzden mutlaka gene medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyum büyüyü gene aynı şekilde uygular ve büyünün yenilenmesini sağlar. Büyü yöntemi yenilendikten sonra gene kişi üzerinde etkileri sürmeye devam edecektir. Kişi gene büyünün etkisi altına girerek hareket edeceği için gene sizi sevmeye başlayacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün yeniletilmesine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece varlığını devam ettirecektir. Büyü etkisi sürdüğü için de kişi sizi sevmeye devam eder. Büyünün tesir süresinin bitip bitmediğini kişinin size olan davranışlarından rahatlıkla anlayabilirsiniz. Eğer kişi size karşı olumsuz ve soğuk davranmaya başladı ise büyünün etkisi kısa sürede geçecek demektir. Bu yüzden mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekir. Ayrıca büyünün tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmesine de çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece kişi de sizi sevecektir, büyü tesiri biter ise kişi olup bitenin farkına varır ve üzerinde büyü olduğun anlayacaktır.

Sarımsak Büyüsü ile Bağama Nasıl Bozulur

Güçlü büyülerin bozulması oldukça zordur. Bu yüzden çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Hatta kendiniz hiçbir şekilde büyü yöntemini bozmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Aksi taktirde büyünün olumsuz özellikleri sizi sarmaya başlayacak ve büyünün yapımında kullanılan üç harfliler de size musallat olacaklardır. Bu yüzden büyü yöntemini bozmaya çalışmamalısınız. Medyum büyünün bozulması için gene üç harflileri kullanacaktır.  Ancak bu varlıklar isterler ise büyünün etkileri kişilerin üzerinden kalkacaktır. Kişi büyünün etkisi altından çıktıktan belli bir süre sonra ancak kendini toparlayacak ve hayatı normale dönecektir. Bu şekilde büyünün etkileri tamamen geçtiğinde kişi de sizi sevmediğini fark edecek ve sizden ayrılma kararı alacaktır.

Sarımsak Büyüsü ile Bağlama Günah mıdır?

Sarımsak büyüsü gibi büyüler ile kişileri tesiriniz altına almak dinimizce çok büyük günahtır. Büyü kısa zaman içerisinde insanların hayatını değiştirir. Bu yüzden de kişi istemediği şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Böyle bir yöntemi kullandığınız da dinimize göre çok büyük bir günaha girmiş olursunuz ve mutlaka cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Böyle bir durum ile karşılaşmamak için büyü yönteminden uzak durmayı seçmeli ve tamamen doğal yollar ile amacınıza ulaşmayı denemelisiniz. Eğer doğal yollar ile sevdiğiniz kişiyi etkiler iseniz kişi sizi gerçekten sevecek ve gerçekten yanınızda olacaktır. Fakat büyü yöntemini uyguladığınızda kişi sadece büyünün tesiri geçene kadar yanınız da olur. Yani büyü yöntemi geçici bir yöntemdir. Bu yüzden günaha girmemeli ve sevdiğiniz insanı gerçekten etkilemelisiniz. Böylesi sizin için daha iyi olacaktır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sarımsak, Büyüsü, ile, Bağlama, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı