Haber Detayı
11 Eylül 2019 - Çarşamba 12:08 Bu haber 3340 kez okundu
 
Sarımsak Büyüsü İle Kişileri Ayırmak
Bu büyü güçlü bir ayrılık Büyüsüdür. Fakat büyünün belli bir tesir etme süreci vardır. Bu süreci mutlaka takip etmeniz gerekmektedir. Eğer büyünün Tesir süresini takip etmezseniz büyünün gücü sona erdiğinde kişiler eskisi gibi mutlu birliktelikler ine geri döneceklerdir.
Sarımsak Büyüsü Haberi
Sarımsak Büyüsü İle Kişileri Ayırmak

Büyüler ya ayrılık için ya da sevenlerin bir araya gelmesi için tercih edilen bir yöntemdir. Bu yöntem çok eski zamanlardan bu yana insanların kullanmayı tercih ettiği doğa üstü güçler ile birlikte uygulanan bir yöntemdir. Büyü gücünü bu varlıklardan alır. Bu yüzden de çok kısa bir zaman içerisinde tüm etkisini kişi üzerinde göstererek kişinin büyünün tesiri altına girmesi sağlanır. Bu şekilde isterseniz sevdiğiniz kişiyi etkileyebilirsiniz isterseniz de sevenleri ayırabilirsiniz. Büyü yöntemi çok kuvvetli bir yöntem olduğu için bu yöntemi uygulayarak rahatlıkla Bir kişinin iradesine sahip olabilir, onun hayatının ilerleyişini değiştirebilirsiniz. Fakat bu yöntemin kullanılması sırasında çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Sarımsak Büyüsü ile kişileri ayırmak için mutlaka iyi bir hocaya ya da medyuma gitmelisiniz. Aksi taktirde büyüyü siz kendiniz yapmaya kalktığınızda büyüden olumsuz yönde etkilenebilirsiniz. Özellikle doğa üstü güçlerin musallat olması gibi durumlarla sık sık karşılaşılmaktadır. Böyle bir durum yaşamamak için medyuma gitmeniz sizin için çok daha iyi olacaktır.

Sarımsak Büyüsü ile Kişileri Ayırmak Nasıl Uygulanır

Bu büyünün uygulanması için medyum bir diş sarımsağı güzelce döver. Daha sonra bu sarımsak üzerine büyülü sözcükleri okumaya başlar. Doğa üstü varlıkların da yardımı ile büyü tamamlanmış olacaktır. Daha sonra bu büyülü sarımsağın mutlak büyüden etkikenilmesi istenilen kişilere yedirilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü etkisini kişiler üzerinde gösterecektir.

Bu büyünün uygulanması için medyum bir diş sarımsağı güzelce döver. Daha sonra bu sarımsak üzerine büyülü sözcükleri okumaya başlar. Doğa üstü varlıkların da yardımı ile büyü tamamlanmış olacaktır. Daha sonra bu büyülü sarımsağın mutlak büyüden etkilenmesi istenilen kişilere yedirilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü etkisini kişiler üzerinde gösterecektir. Kişiler bu sarımsağı yediklerinde büyünün etkisi altına gitmiş olurlar. Bu sayede artık sürekli olarak birbirlerine ile kavga edecek konuma geleceklerdir. Çift sürekli kavga ettiği için aralarında hiç bir şekilde bir bağ ve saygı kalmayacaktır. Bu yüzden kısa bir süre içerisinde kişiler birbirlerinden ayrılma kararı alacaklardır. Sarımsak Büyüsü ile Kişileri Ayırmak bu şekilde gerçekleştirilir. Büyü bittikten sonra kişiler mantıklı bir şekilde hareket edemeyecek konuma gelirler. Özellikle de doğa üstü varlıklar sürekli olarak kişilere vesvese verirler. Bu vesveseler kişilerin ayrılması içindir. Kişiler de bu vesveselere uyarak, hareket edecekleri için çok kısa bir süre içerisinde ayrılacaklardır.

Sarımsak Büyüsü ile Kişileri Ayırmak Günah mıdır

Büyü ve büyü gibi tüm yöntemlerin kullanılması dinimize göre yasaklanmıştır, haram kılınmıştır. Hiç bir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Aksi taktirde büyü yöntemini kullanan kişiler cehennem ile cezalandırılacaklardır. Aynı zamanda büyü yönteminin pek çok tehlikesi de vardır. Özellikle bu yöntemi kullanan kişilere doğa üstü güçler musallat olabilir. Bu yüzden de büyü yönteminden uzak, durmalısınız. Büyü yöntemi çok güçlü olduğu için tehlikeleri de büyük olmaktadır. Bizler kesinlikle büyü yöntemini kullanarak kişileri tesir altına almayı tercih etmiyoruz. Sizlere de bu yöntemi kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Sarımsak Büyüsü ile Kişileri Ayırmak yerine kendiniz mutlu olmayı denemelisiniz. İnsanların hayatlarına kendi amaçlarını için müdahale etmemelisiniz. Aksi taktirde günaha girmiş olursunuz, cehennem ile cezanızı çekeceksinizdir.

Sarımsak Büyüsü ile Kişileri Ayırmak Tesir Süresi Nedir

Bu büyü güçlü bir ayrılık Büyüsüdür. Fakat büyünün belli bir tesir etme süreci vardır. Bu süreci mutlaka takip etmeniz gerekmektedir. Eğer büyünün Tesir süresini takip etmezseniz büyünün gücü sona erdiğinde kişiler eskisi gibi mutlu birliktelikler ine geri döneceklerdir. Sizde amacınıza ulaşamayacaksınızdır. Bu yüzden mutlaka büyünün kişiler üzerinde etki etme süresini kontrol etmelisiniz ve bu süre sona ermeden önce mutlaka büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Büyünün yeniletilmesi için kişilerin mutlaka gene medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kendiniz büyü yöntemini yenilemeye kalkmamalısınız. Aksi, bir durumda siz bu kez büyünün tesiri altına gireceksinizdir. Büyü tesiri altına girmemek için gene aynı medyuma giderek büyünün aynı şekilde tekrar edilmesini sağlamalısınız. Bu şekilde büyü yeniletildiğinde gene kişiler üzerinde tesiri devam edecektir.

Büyünün tesir süresinin bittiğini kişilerin davranışlarından rahatlıkla anlayabilirsiniz. Kişiler birbirlerine karşı olumlu davranışlar sergilemeye başladılar ise büyünün gücü azalıyor demektir. Bu durumda hemen büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Aksi taktirde büyünün gücü sona erdiğinde kişiler gene birliktelikler ine kaldıkları yerden devam edeceklerdir. Sarımsak Büyüsü ile Kişileri Ayırmak istiyorsanız mutlaka büyünün tesir süresine dikkat etmelisiniz. Bu süre bitmeden ve kişiler üzerlerinde büyü olduğunu anlamadan önce mutlaka büyünün yeniden yapılmasını ve yeniden aynı güç ile kişiler üzerinde etki etmesini sağlamalısınız. Aksi taktirde büyünün hiç bir şekilde kişiler üzerinde bir etkisi kalmaz. Ayrıca bu yenileme aşamasına çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Siz büyüyü yenilemeye kalktığınızda büyü sizi içine çekebilir. Bu kez sizde farkında olmadan büyüden etkileneceksinizdir. Bu yüzden medyuma giderek profesyonel bir şekilde büyünün tekrardan kişiler üzerinde etkisini göstermesini sağlamalısınız.

Büyüden Nasıl Korunursunuz?

Büyü yönteminden kendiniz etkilenmek istemiyorsanız, kendinize bir koruyucu muska yazdırabilirsiniz. Bu muska sizi büyünün tüm olumsuz etkilerinden arındırılmış olacaktır. Koruma Büyüsü sizi aynı zamanda doğa üstü güçlerin etkisinden de korur. Fakat bu büyülü muskayı üzerinizden asla çıkartmamalısınız. Aksi taktirde büyünün hiç bir şekilde bir etkisi kalamayacak ve sizi korumayacaktır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sarımsak, Büyüsü, İle, Kişileri, Ayırmak,
Yorumlar
Haber Yazılımı