Haber Detayı
09 Ağustos 2019 - Cuma 20:54 Bu haber 2327 kez okundu
 
Şeker Büyüsü
Şeker büyüsü çok güçlü bir aşk büyüsüdür. Özellikle bu büyünün yapımı esnasında medyumlar üç harfliler ve kabilelerini kullanırlar. Bu da büyünün çok daha güçlü bir hale gelmesini sağlamaktadır. Bu şekilde büyü çok daha büyük ve güçlü olacağı için kişi üzerinde daha hızlı bir şekilde tesir eder ve amacınıza çok daha kısa bir süre içerisinde ulaşacaksınızdır. Şeker büyüsü gücü farklı şekillerde de arttırılabilmektedir.
ŞEKER BÜYÜSÜ Haberi
Şeker Büyüsü

Büyülerin yapımında kullanılan malzemeler, büyünün gücünü arttırır ya da tesir süresini uzatmaktadır. Özellikle bazı materyaller büyünün çok daha etkili bir hale gelmesini sağlar. Bu şekilde kısa sürede amacınıza ulaşabilirsiniz. Büyüler genel olarak kişilerin aşk ve sevgi için tercih ettikleri yöntemlerden biridir. Bir kişi büyü yöntemini kullanarak sevdiği insanın kalbine girebilir ve onu kendisine bağlayabilir. Bu şekilde sevdiğiniz insan ile birlikte olabilirsiniz. Fakat aşk büyüleri çok kuvvetli olduğu için mutlaka yapımında dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu yüzden kişiler mutlaka büyünün yapımı için medyuma gitmeyi tercih etmelilerdir. Kendileri herhangi bir şekilde büyüyü evde yapmaya kalkmamalıdırlar. Kişiler evde büyüyü yaparken herhangi bir şekilde yanlış bir şey söyler ve ya yaparlarsa kısa zamanda büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerlerine çekeceklerdir. Bu yüzden de mutlaka büyünün olumsuz etkilerinden korunmak için medyuma gitmeniz gerekmektedir. Özellikle şeker büyüsü kuvveti büyük olduğu için kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız.

Şeker Büyüsü Gücü

Şeker büyüsü çok güçlü bir aşk büyüsüdür. Özellikle bu büyünün yapımı esnasında medyumlar üç harfliler ve kabilelerini kullanırlar. Bu da büyünün çok daha güçlü bir hale gelmesini sağlamaktadır. Bu şekilde büyü çok daha büyük ve güçlü olacağı için kişi üzerinde daha hızlı bir şekilde tesir eder ve amacınıza çok daha kısa bir süre içerisinde ulaşacaksınızdır. Şeker büyüsü gücü farklı şekillerde de arttırılabilmektedir. Bağlayıcı büyüler kullanılarak büyünün çok daha etkili bir hale gelmesi sağlanır. Bu bağlayıcı büyülerin mutlakla ana büyü ile uyumlu olması gerekmektedir. Aynı zamanda bu şekilde büyünün tesir süresini de uzatmış olursunuz. Bu bağlayıcı büyüler ana büyü aşk için ise bağlama büyüleri olarak kullanılabilmektedir.

Şeker Büyüsü Nasıl Yapılır

Şeker büyüsü yapımı için kişi medyuma gittiğinde, bir avuç şeker bir tas su içerisine atılır ve bu su içerisinde şeker eriyene kadar büyülü sözcükler söylenir. Aynı zamanda büyü yapılacak olan kişinin de ismi bu suya birkaç kez üflenir. Bu şekilde üç harflilerin de yardımı ile büyü tamamlanmış olacaktır. Büyü bittikten sonra bu şekerli okunmuş suyun mutlaka büyü yapılan kişiye içirilmesi gerekmektedir. Kişi bu suyu içtikten sonra artık tamamen büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Kişi artık kendi özgür iradesini kullanamaz hale gelir ve büyünün etkisi ile sürekli olarak sizinle ilgili düşüncelere  sahip olacaktır. Şeker büyüsü yapıldıktan sonra üç harfliler de sürekli olarak kişiye vesvese vermeye başlarlar. Kişi artık bu vesveselere göre size karşı duygular hissetmeye başlar. Bu duygular giderek yoğunlaşmaya başlayacaktır ve kişi size gelerek tüm bu duygularını dile getirecektir. Kısa sürede kişi şeker büyüsü ile size aşık olacaktır. Bu büyü ile istediğiniz şekilde istediğiniz kişiyi rahatlıkla kendinize aşık edebilirsiniz.

Şeker Büyüsünün Tesir Süresi

Şeker büyüsü tesir süresi belli bir süredir. Bu süre sona erdiğinde ise kişi artık büyünün etkisi altından çıkmaya başlar. Büyünün tesiri bittiğinde kişi tamamen kendi özel hayatına ger döneceği için sizi sevmediği fark edecek ve sizi kısa süre içerisinde terk edecektir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için mutlaka büyünün yeniletilmesini sağlamanız gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece kişi üzerindeki tesirini sürdürmeye devam edecektir. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altından çıkar. Bu şeker büyüsü yeniletilmesi için mutlaka kişilerin gene aynı medyuma gitmesi gerekmektedir. Büyü gene aynı şekilde tekrardan yapılmalıdır. Bu şekilde büyü yeniletildikten sonra tesir süresi de  yenilenmiş olacak ve kişi büyünün etkisi ile sizi sevmeye devam edecektir. Bu hususta tek dikkat etmeniz gereken şey büyünün tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesidir. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için olup bitenin farkına varacaktır.

Şeker Büyüsünün Tesir Süresi Nasıl Anlaşılır

Şeker büyüsünün süresinin bitip bitmediğini anlamak için kişinin davranışlarını kontrol etmeniz gerekmektedir. Kişi eğer size karşı soğuk davranışlar sergiliyor ise büyünün etkisi yavaş yavaş geçmeye başlamış demektir. Bu yüzden de mutlaka büyüyü yeniletmelisiniz. Yani kişi normal davranışlarına geri dönmeye başlamış ise büyünün tesir süresi bitiyor demektir.

Dinimizde Şeker Büyüsü

Dinimizde büyülerden bahsedilmektedir. Büyü kişilerin hareketlerini ve duygularını değiştirdiği için dinimize göre büyü yapmak ve yaptırmak kesinlikle  en büyük günahlardan biridir. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız. Büyüyü ne amaçla kullanırsanız kullananın mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Bu yüzden bizler büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz.  Büyü yerine doğal yollar ile sevdiğiniz kişiye ulaşmaya çalışmak sizin için çok daha iyi olacaktır.

Şeker Büyüsü Kolay Bozulur mu?

Şeker büyüsü gibi güçlü aşk büyülerinin yapılması da bozulması da oldukça zordur. Özellikle bu büyünün bozulması için kişiler kendileri herhangi bir şekilde bir şey yapmamalıdırlar. Aksi taktirde kişiler kendi üzerlerine büyünün olumsuz özelliklerini çekeceklerdir. Ayrıca üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden mutlaka büyünün bozulması için kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi medyuma giderek büyüyü bozdurduğunda büyünün olumsuz özelliklerinden kendini korumuş olacaktır. Büyü bozulduktan sonra kişi artık yavaş yavaş kendi davranışlarına geri dönecektir. Kişi normal hayatına döndüğünde üzerinde büyünün etkileri bir süre daha devam etse de hemen toparlanacaktır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şeker, Büyüsü,
Yorumlar
Diğer Haberler
Haber Yazılımı