Haber Detayı
28 Mart 2020 - Cumartesi 21:33 Bu haber 1950 kez okundu
 
Sevdiğim Adam Beni Sevsin
Sevdiğim adam beni sevsin isteyen kişiler bu aşk celbini kullanabilirler. Aşk celbi ile de sevdiğiniz kişinin sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz kişi de size aşık olur ve mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz. Sadece celbin tesir süresine çok dikkat etmeniz gerekmektedir.
SEVGİ BÜYÜSÜ Haberi
Sevdiğim Adam Beni Sevsin

Uzun zamandır birine aşığım fakat duygularımı bir türlü ona açamadım derken bir gün cesaretimi topladım ve ona karşı olan duygularımı açtım ama o da bir başkasını sevdiğini söyledi ve beni reddetti. Yıkıldım tabi ama onu sevmekten vazgeçmedim. Hala ona karşı hislerim var ve içimden atamıyorum bu duyguları derken bir arkadaşıma derdimi açtım. O da bana bir medyum önerdi ve ona giderek celb yaptıralım dedi. O daha önce sevdiği kişi için bu celbi yaptırmış ve gerçekten hala birlikteler. Ben de denemekten zarar gelmez diye düşündüm ve medyuma gitmeyi kabul etti. Sevdiğim adam beni sevsin celbi yaptırdık. Bu celb sayesinde gerçekten adam beni sevmeye başladı ve bana aşık olduğunu hata yaptığını söyledi. Şimdi sevdiğim adamla birlikteyim ve güzel bir ilişkimiz var. Bu celb sayesinde sevdiğim kişiye kavuştum. Herkese de tavsiye ederim gerçekten işe yarıyormuş.

Aşk Büyüsü Yaptırmak

Aşk büyüsü geçmiş yıllardan bu yana insanların sürekli olarak tercih ettikleri yöntemlerden biridir. U yöntemi kullanarak herkes sevdiği kişiye ulaşabilir ve onunla mutlu bir birlikteliğe sahip olabilir. Fakat büyü yönteminin gücü çok büyüktür ve bazı tehlikeli yanları da vardır. Özellikle aşk büyüleri için medyumlar üç harflileri kullanırlar. Bu varlıklar insanlar ile uğraşmayı çok severler. Bu yüzden de size musallat olabilirler. Bu tarz büyüleri yaptırmadan önce kendinize bir koruma büyüsü yaptırabilirsiniz. Bu şekilde büyünün olumsuz etkilerinden ve üç harflilerin musallat olması gibi durumlardan kendinizi koruyabilirsiniz. Büyü yöntemini kullandıktan sonra kısa zaman sonuç alacaksınızdır. Aşk büyüsü karşı tarafın iradesini tamamen kapatır ve kişi artık büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de büyü yöntemini kullandıktan sonra kişi size aşık olacaktır. Özellikle üç harfliler kişiye sürekli olarak sizin hakkınız da olumlu vesveseler verirler. Bu vesveseler karşısın da kişi de artık sürekli olarak sizi düşünmeye başlar ve sizi yanında isteyecektir. Bu yüzden büyü etkisini gösterir göstermez kişi size gelerek duygularını açar ve sizinle birlikte olmak istediğini söyleyecektir. Sevdiğim adam beni sevsin isteyen kişiler kısa zaman içerisinde aşk büyüsü ile sevdiklerine kavuşabilirler. Aşk büyüsü yapıldıktan sonra mutlaka sevdiğiniz adam da sizi sevecek ve onunla mutlu bir birlikteliğiniz olacaktır.

Aşk Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Aşk büyüsü çok etkili bir büyü olmasına rağmen sadece belli bir süre ile kişi üzerinde etkilerini gösterir. Bu yüzden mutlaka bu tesir süresi bitmeden önce kişinin medyuma giderek işlemi en başından itibaren yeniletmesi gerekmektedir. Bu şekilde büyü yöntemini yenilediğiniz de gene etkileri kişi üzerinde görülmeye devam edecektir. Sevdiğim adam beni sevsin isteyen kişiler mutlaka medyuma giderek bu işlemi yeniletmelilerdir. Hiçbir şekilde siz kendiniz bu işlemi yenilemeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde pek çok olumsuz durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Aynı zamanda büyünün mutlaka tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesi şarttır. Aksi taktire kişi olup bitenin farkına varabilir ve bu yüzden de önlem alabilir. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka kısa zaman içerisinde medyuma giderek işlemin yaptırılmasını sağlamalısınız. Büyü yeniletildikten sonra gene aynı şekilde kişi üzerinde etkisini göstermeye başlar ve bu şekilde siz de sevdiğiniz insan ile birlikte mutlu bir şekilde yaşamaya devam edebilirsiniz.

Aşk Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

İnsanlar büyü yöntemini çok sık tercih etseler de dinimiz de bu yöntemin kullanılması kesinlikle yasaklanmıştır. Hiçbir şekilde insanlar büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelidirler. Aksi taktirde çok büyük şekilde cezalandırılacaksınızdır. Özellikle cehennem ile cezalandırılacak ve bu hayatta da mutlaka cehennem hayatı yaşayacaksınızdır. İşleriniz hiçbir şekilde yolunda gitme hatta üç harfliler bile musallat olabilir. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Bu yöntemi kullanmak yerine mutlaka doğal yolları tercih ederek amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Ayrıca büyü yöntemini kullandığınız da karşınızdaki kişi sizi gerçekten sevmez. Tam tersine büyü etkisi altında olduğu için sizi sevecektir. Bu yüzden büyünün etkisi bittiğinde de anında sizi terk edecektir. Böyle bir şeyin olmaması için çok dikkatli olmalı ve büyü gibi yöntemleri kullanmayı tercih etmemelisiniz. Mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Böylesi karşı taraf için de sizin için de çok daha iyi olacaktır.

Aşk Celbi Yaptırmak

Aşk celbi de insanların çok sık tercih ettikleri yöntemlerden biridir. Sevdiğim adam beni sevsin isteyen kişiler bu aşk celbini kullanabilirler. Aşk celbi ile de sevdiğiniz kişinin sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz kişi de size aşık olur ve mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz. Sadece celbin tesir süresine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Eğer celbin tesir süresi sona erer ise kısa zaman içerisinde hiçbir şekilde bir etkisi kalmayacak ve her şey gene eskisi gibi olacak sevdiğiniz kişi sizi terk edecektir. Bu yüzden celbin tesir süresine çok dikkat etmelisiniz ve mutlak belli bir süre sonra celbin yeniletilmesini sağlamalısınız. Celb yeniletildikten sonra gene aynı şekilde kişiler üzerinde etkileri sürmeye devam edecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile mutlu birlikteliğinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz ve amacınıza ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sevdiğim, Adam, Beni, Sevsin,
Yorumlar
Haber Yazılımı