Haber Detayı
08 Mart 2020 - Pazar 21:20 Bu haber 2085 kez okundu
 
Sevdiğim Beni Sevsin İstiyorum
Kişinin size karşı olan davranışlarından da büyünün etkisinin bitip bitmeyeceğini kolaylıkla anlayabilirsiniz. Kişi eğer size karşı olumsuz davranmaya başladı ise büyünün etkileri sona erecek demektir. Bu durumda hemen büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız
SEVGİ BÜYÜSÜ Haberi
Sevdiğim Beni Sevsin İstiyorum

Uzun zamandır sevdiğimi biri vardı fakat o beni her zaman bir arkadaşı olarak gördü. En sonunda dayanamadım ve duygularımı ona açmaya karar verdim. Ama o beni sevmediğini söyledi. Artık onunla konuşmuyoruz bile ve bu durum beni kahretmeye başlamıştı. Derken bir arkadaşım bana bir medyum önerdi. Sevdiğim beni sevsin diye celb yaptırmaya karar verdim. Bu celbi yaptırdıktan birkaç gün sonra çocuk bana gelerek bana duygularını açtı. Artık sevdiğim adamla mutlu bir birlikteliğim var. Celb gerçekten de işe yaradı. Eğer celb yaptırmamış olsaydım sevdiğim adamla birlikte olamayacaktım. Şimdi ise sevdiğim adam yanımda ve çok mutluyuz. İyi ki bu celbi yaptırmışım gerçekten.

Aşk Büyüsü

Büyü yöntemini insanlar genelde sevdikleri insana kavuşabilmek için kullanırlar. Bu yüzden çok fazla sayıda aşk büyüsü vardır. Bu aşk büyüsünü kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Büyü yönteminin gücü çok büyük olduğu için kısa süre içerisinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Büyü yönteminin gücü büyük olduğu için kişiler mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalılardır. Hiçbir şekilde kendiniz büyü yöntemini kullanmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez büyüden siz olumsuz yönde etkilenmeye başlayacaksınızdır. Medyuma gittiğiniz de büyünün gücü sizi hiçbir şekilde etkilemez. Bu şekilde büyü yöntemini medyuma giderek yaptırmalısınız. Aşk büyüsü için medyuma gittiğiniz de mutlaka sevdiğiniz kişiye ait olan bir eşyayı ya da fotoğrafı da yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Büyü ancak bu şekilde yapılır. Bu eşyayı daha sonra kişinin evine tekrar fark ettirmeden geri koymanız gerekir. Bu şekilde büyü kişi üzerindeki etkilerini göstermeye devam edecektir. Büyü yöntemini kullandıktan sonra Sevdiğim beni sevsin isteyen kişi sevdiğine en kısa süre içerisinde kavuşacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesini sağlayabilirsiniz.

Aşk Büyüsü Etkileri

Aşk büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık kendi iradesi ile hareket edemez hale gelir. Kişi kısa zamanda büyünün etkisi altına girecek ve sadece büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Artık sürekli olarak kişi sizi düşünmeye başlar. Özellikle bu büyü yöntemi üç harfliler ile birlikte yapılan bir yöntem olduğu için sürekli olarak bu varlıklar size vesvese vereceklerdir. Bu yüzden de artık sürekli olarak kişi bu vesveselerden dolayı sizi düşünmeye başlar. Bu şekilde büyü etkisini gösterir ve kişi de size aşık olur. Sevdiğiniz kişiye bu şekilde aşk büyüsü ile kavuşabilirsiniz. Sadece büyünün tesir süresine dikkat etmeniz gerekmektedir. Büyüler ne kadar güçlü olurlarsa olsunlar belli bir tesir süreleri vardır. Bu tesir süresi bittiğinde ise kişi tamamen normal hayatına kaldığı yerden devam eder. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Aşk büyüsü yenileme işlemini hiçbir şekilde siz kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma gitmelisiniz.

Aşk Büyüsü Yenileme

Aşk büyüsü yenileme işlemi için kişilerin mutlaka medyuma gitmesi gerekmektedir. Medyuma gittiğiniz de büyü en başından itibaren yapılır. Bu şekilde büyü yeniletildikten sonra etkileri sürmeye devam edecektir. Kişi tekrardan size aşık olur. Kişinin size karşı olan davranışlarından da büyünün etkisinin bitip bitmeyeceğini kolaylıkla anlayabilirsiniz. Kişi eğer size karşı olumsuz davranmaya başladı ise büyünün etkileri sona erecek demektir. Bu durumda hemen büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Sevdiğim beni sevsin isteyen kişi mutlaka büyünün tesir süresine dikkat etmelidir. Ancak bu şekilde  büyünün devamlılığını sağlayabilirsiniz. Büyü devamlılığı sağlandığı sürece kişi de sizi sevecektir.

Aşk Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Aşk büyüsü ya da farklı bir büyü fark etmez bütün büyü yöntemleri günahtır. Hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Büyü yöntemini kullanmak yerine sevdiğiniz kişiyi doğal yollar ile elde etmeye çalışmak sizin için çok daha iyi olacaktır. Büyü yöntemini kullandığınız da mutlaka cehennem ile cezalandırılırsınız. Büyü Allah’a şirk koşmaktır. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyü yöntemi günah olduğu için sizlere hiçbir şekilde bu yöntemi kullanmanızı tavsiye etmiyoruz ve bizlerde hiçbir şekilde bu yöntemi kullanmayı tercih etmiyoruz.

Aşk Celbi

Celb yöntemi büyü gibi sonuç veren bir yöntemdir. Bu yöntem büyüye göre çok daha zararsızdır bunun sebebi celb tamamen dua ile yapılır bu yüzden zararı da yoktur. Bu yüzden celbi kullanmak bu yüzden çok daha iyi olacaktır sizin için. Aşk celbi yaptırmak için de kişilerin mutlaka medyuma giderek yaptırmanız gerekmektedir. Hiçbir şekilde medyuma gitmeden kendiniz celb işlemini yapmaya kalkmamalısınız. Medyuma gittiğiniz de celb uygulandıktan kısa bir süre sonra etkilerini karşı taraf üzerinde göreceksiniz. Kişi artık tamamen sizi sevecek ve sizinle birlikte olacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz.

Aşk Celbi Tesir Süresi

Aşk celbinin de belli bir tesir süresi vardır. Bu yüzden mutlaka celbin yeniletilmesini sağlamalısınız. Celb yeniletilmesi için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Medyuma gittiğiniz de tekrardan celb yeniletilir ve kişi üzerinde etki etmeye devam etmesini sağlarsınız. Aşk celbi yapıldıktan sonra kişinin davranışlarından rahatlıkla celbin süresinin bitip bitmediğini anlayabilirsiniz. Kişi size karşı soğuk davranıyor ise celbin süresi sona erecektir. Bu yüzden mutlaka celbin süresine dikkat etmelisiniz ve zamanı geldiğinde yeniletilmesini sağlamalısınız.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sevdiğim, Beni, Sevsin, İstiyorum,
Yorumlar
Haber Yazılımı