İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Aşk Büyüsü
Aşk Büyüsü
Bağlama Büyüsü
Bağlama Büyüsü
Haber Detayı
09 Temmuz 2020 - Perşembe 09:30 Bu haber 1766 kez okundu
 
Sevdiğim Kişiyle Nasıl Birlikte Olurum
Sevdiğim biri vardı ama o bir türlü bana karşı bir şey hissetmedi. Onu etkileyebilmek için bir sürü hediye aldım, jestler yaptım ama olmadı. Maddi durumum da iyi olmasına rağmen hiçbir şekilde etkilenmedi. Sonra dedim herhâlde sevdiği biri var ama o da yoktu. Ben de dayanamadım medyuma gitmeye karar verdim. Sevdiğim kişiyle nasıl birlikte olurum diye medyuma gittiğim de bana bağlama celbi yapmayı önerdi. Ben de kabul ettim. Bağlama celbini yaptırdıktan sonra gerçekten sevdiğim kişi de bana karşı bir şeyler hissetmeye başladı ve kendisi bana geldi. Şimdi sevdiğim kişiyle birlikte ve mutluyuz. Ben bu celbi yaptırmış olmasaydım hala onun beni sevmesi için çabalıyor olacaktım ama celb sayesinde o bana geldi ve şimdi çok mutluyuz.
AŞK BÜYÜSÜ Haberi
Sevdiğim Kişiyle Nasıl Birlikte Olurum

Sevdiğim biri vardı ama o bir türlü bana karşı bir şey hissetmedi. Onu etkileyebilmek için bir sürü hediye aldım, jestler yaptım ama olmadı. Maddi durumum da iyi olmasına rağmen hiçbir şekilde etkilenmedi. Sonra dedim herhâlde sevdiği biri var ama o da yoktu. Ben de dayanamadım medyuma gitmeye karar verdim. Sevdiğim kişiyle nasıl birlikte olurum diye medyuma gittiğim de bana bağlama celbi yapmayı önerdi. Ben de kabul ettim. Bağlama celbini yaptırdıktan sonra gerçekten sevdiğim kişi de bana karşı bir şeyler hissetmeye başladı ve kendisi bana geldi. Şimdi sevdiğim kişiyle birlikte ve mutluyuz. Ben bu celbi yaptırmış olmasaydım hala onun beni sevmesi için çabalıyor olacaktım ama celb  sayesinde o bana geldi ve şimdi çok mutluyuz.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü yapımı ve etkisi ile güçlü bir büyüdür. Büyüler ne kadar güçlü olurlarsa olsunlar kesin bir sonuç verecek diye bir şey yoktur. Bu yüzden kesin bir sonuç almayı beklememelisiniz. Büyü işlemini gerçekleştirmek için mutlaka kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma gitmeden işlemleri kendiniz de yapmaya kalkmamalısınız. Bu durumda sizin için sıkıntılı olacaktır. Bu kez siz büyüden olumsuz yönde etkilenmeye başlarsınız. Sevdiğim kişiyle nasıl birlikte olurum diyenler bu şekilde bağlama büyüsü yaptırabilirler. Bağlama büyüsü yapımı çok farklı şekillerde olabilmektedir. Bunun için genelde düğüm büyüsü kullanılır. Bu düğüm büyüsü için medyum bir ip üzerine büyülü sözcükler söyler. Daha sonra bu büyülü sözcükler söylendikten sonra büyü yapılacak olan kişinin ismi söylenerek 41 tane düğüm atılır. Bu şekilde büyü tamamlanmış olur. Büyü tamamlandıktan sonra artık tamamen kişi büyünün etkisi ile hareket etmeye başlayacaktır. Sürekli olarak kişi sizinle alakalı şeyler düşünmeye başlar ve sürekli sizi yanında isteyecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişiyi rahatlıkla kendinize bağlayabilir ve onunla mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Bağlama büyüsü tesir süresi kuvvetli olan bir büyü yöntemidir. Bu büyü yöntemini uyguladıktan sonra uzun bir süre kişi büyünün etkisi ile hareket eder fakat belli bir zamandan sonra büyünün etkisi azalacak ve kişide yavaş yavaş normal hayatına geri dönecektir. Bu yüzden mutlaka bağlama büyüsünün belli bir zamandan sonra yeniletilmesi gerekir. Yenileme işlemini yaptıracağınız zaman zaten kişinin size karşı olan davranışlarından anlayabilirsiniz. Büyü etkisi azalınca kişi size soğuk davranmaya başlayacaktır. Bu yüzden büyünün hemen yeniletilmesini sağlamalısınız. Büyü yeniletilmesi için de kendiniz herhangi bir şey yapmamalısınız, medyumdan yardım almalısınız. Medyum büyüyü yeniledikten sonra kişi tekrar size aşık olacaktır. Sevdiğim kişiyle nasıl birlikte olurum diyenler mutlaka büyünün yeniletilmesine dikkat etmeliler.

Bağlama Büyüsü Yaptırmak Haram mıdır?

Bağlama büyüsü yaptırdığınız da karşınızdaki kişiyi kolaylıkla kendinize aşık edebilirsiniz fakat büyü işlemi bizim dinimizde çok büyük günahtır. Hiçbir şekilde büyü ve bunun gibi insanların istekleri dışında duygularını değiştirecek yöntemler kullanmamalısınız. Büyü yöntemi tamamen kişinin iradesini ele geçirir yani kişi sizi gerçek duygular ile sevmeyecektir. Bu yüzden de büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız. Büyü yöntemini kullanmak yerine başka yollar ile sevdiğiniz kişiyle birlikte olmaya çalışmalısınız. Sevdiğim kişiyle nasıl birlikte olurum diyen kişiler sevdiklerini doğal yollar ile etkilemeye çalışmalılardır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bağlama büyüsü yapımı ile zor bir büyü olduğu için bozulması için de mutlaka medyumdan yardım almalısınız. Kendiniz herhangi bir şekilde büyü yöntemini bozmaya kalkmamalısınız. Büyü yönteminin bozulması için düğümlü ipin tek tek çözülmesi gerekir. Bu sırada medyum büyülü sözcüklerin etkisini ortadan kaldırır ve kişinin kalbi artık özgür kalır. Kişi gene iradesi ile hareket etmeye başlayacaktır. Büyü yöntemini bu şekilde bozduktan sonra kişi artık iradesine kavuşacağı için sizi artık sevmediğini fark edecek ve terk edecektir. Sevdiğim kişiyle nasıl birlikte olurum diyenler bağlama büyüsü yaptırdıklarında büyü bu şekilde bozulur ve kişi normal hayatına geri döner. Kişi büyünün etkisinden kurtulduğunda büyü ile ilgili herhangi bir şey hatırlamayacaktır.

Bağlama Büyüsü Tehlikeli midir?

Bağlama büyüsü gibi güçlü büyülerin güçlü etkileri vardır. Bu büyü oldukça tehlikelidir. Bu yüzde hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı denememelisiniz. Bizler bu sebeple büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de hiçbir şekilde büyü yöntemini tavsiye etmiyoruz. Kesinlikle büyü yönteminden uzak durmalısınız. Büyü yöntemi genellikle kullanırken medyumlar üç harflilerden yardım alırlar. Üç harfliler insanlarla uğraşmayı severler ve genel olarak insanların enerjilerinden beslenirler. Bu yüzden bu varlıkların gücünden kendinizi korumanız gerekmektedir. Bağlama büyüsü yaptırmadan önce mutlaka kendinizi koruma altına almak için bir koruma büyüsü de kendinize yaptırmalısınız. Bu büyü sizi üç harflilerin etkisinden korur. Genelde medyum bir muska yazar ve bu şekilde muskayı sürekli olarak üzerinizde taşıdığınız sürece üç harflilerden kendinizi koruyabilirsiniz.

Bağlama Celbi Yaptırmak

Bağlama celbi de kullanabileceğiniz bir diğer yöntemdir. Cebl işlemi ile de kişiler amaçlarına ulaşabilirler. Bu işlem için medyuma gittiğiniz de on dört gün boyunca celb uygulanır ve dualar edilir. Medyum size de bir dua verecektir. Siz de on dört gün boyunca sürekli olarak duayı okumalısınız. Bu şekilde işlem on dört günün sonunda tamamlanmış olur. İşlem bittikten sonra celbin etkileri de kişinin iradesine göre değişkenlik gösterecektir. Belki birkaç ay belki daha kısa süre içerisinde kişi celbin etkisi altına girer.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sevdiğim, Kişiyle, Nasıl, Birlikte, Olurum, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı