Haber Detayı
27 Nisan 2020 - Pazartesi 20:26 Bu haber 1273 kez okundu
 
Sevdiğimi Kendime Nasıl Bağlayıp Evlenirim
Kısa bir süre sonra da kişi artık sizinle evlenmeye karar verir. Bu şekilde rahatlıkla sevdiğiniz kişinin de size bağlı biri olmasını sağlayabilirsiniz. Sevdiğimi kendime nasıl bağlayıp evlenirim diyen kişiler rahatlıkla bu yöntemi kullanarak amaçlarına ulaşabilirler. 24 saat içerisinde gerçekten kişi size gelerek sizi sevdiğini söyleyecektir. Bu şekilde sonuç alabilirsiniz.
EVLENME BÜYÜSÜ Haberi
Sevdiğimi Kendime Nasıl Bağlayıp Evlenirim

Sevdiği kişi ile mutlu olup evlenmek isteyen kişiler 24 saatte etkili olan bağlama büyüsünü kullanarak sevdiklerini kendilerine bağlayarak evlenebilirler. Bu büyü çok güçlü etkilere sahiptir. Kısa zaman da etkisini göstermesi ile de çok fazla tercih edilir. Sevdiğimi kendime nasıl bağlayıp evlenirim diyen kişiler bu 24 saatte etki eden bağlama büyüsünü kullanabilirler. Etkisi çok büyük olduğu için mutlaka bir medyumdan destek alarak işlemi uygulamanız gerekir. Kendiniz işlemi uygularken bir hata yaparsanız bu sefer her şey sarpa sarar ve siz büyüden olumsuz yönde etkilenmeye başlarsınız. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka medyumdan destek alarak işlemin gerçekleştirilmesini sağlamalısınız.

24 Saatte Etkili Bağlama Büyüsü

24 Saatte etkili olan bağlama büyüsü yapımı için medyuma gittiğinizde bu büyünün uygulanması için farklı bir yöntem kullanılır. Büyü yaptıracak olan kişinin medyum ile birlikte 3 dolunaylı geceyi görmesi gerekir. Bu 3 dolunaylı gecede büyü yapılacak olan kişinin size bağlanması için bir ip üzerine sürekli olarak düğümler atılır ve bu düğümler atılırken de büyü yapılacak olan kişinin ismi söylenir. Bu işlem gün ağarana kadar devam ettirilmelidir. Bu süreç bittikten sonra bu düğümlü ipliği mutlaka kişinin yattığı yastık içerisine saklamanız gerekir. Bu işlemi de tamamladıktan sonra 24 saat içerisinde kişinin size bağlandığını, gözünün sizden bir başkasını görmediğini göreceksiniz. Kısa bir süre sonra da kişi artık sizinle evlenmeye karar verir. Bu şekilde rahatlıkla sevdiğiniz kişinin de size bağlı biri olmasını sağlayabilirsiniz. Sevdiğimi kendime nasıl bağlayıp evlenirim diyen kişiler rahatlıkla bu yöntemi kullanarak amaçlarına ulaşabilirler. 24 saat içerisinde gerçekten kişi size gelerek sizi sevdiğini söyleyecektir. Bu şekilde sonuç alabilirsiniz.

24 Saatte Etkili Bağlama Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

24 saatte etkili olan bağlama büyüsü kısa zamanda etkisini gösterse de mutlaka bu etkinin devamlı olabilmesi için tekrar medyuma giderek yenileme işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Büyü kişi üzerindeki etkisini 14 hafta sürdürür. Bu süre sona ermeye başladığında ise kişi eski davranışlarına geri dönecek ve bu kez size bağlı olmayacak. Bu yüzden mutlaka bu tesir etme süresini dikkate alarak hareket etmelisiniz. Ancak bu şekilde etkilerin devamlılığını sağlayarak kişinin size bağlı olmasını sağlarsınız. Büyülerin tümü için bu tesir süresi geçerlidir. Büyü sürekli olarak kişi üzerinde etki etmez. Mutlaka bu yüzden büyünün belli bir zaman sonra yeniletilmesini sağlamalısınız. Yenileme işlemi için tekrar aynı medyuma giderseniz eğer büyü gene aynı şekilde etkisini göstermeye devam eder.

24 Saatte Etkili Bağlama Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Müslümanların büyü ile ilgili herhangi bir işlem yaptırmaları bizim dinimize göre yasaktır ve büyü haram kılınmıştır. Hiçbir şekilde insanlar büyü yöntemini kullanmamalılar. Büyü yaptığınız da Allah’a şirk koşmuş, onun yazdığı kaderi hiçe saymış olursunuz. İnsanların hayatlarını olumlu ya da olumsuz fark etmez değiştirmiş olursunuz. Bu yüzden ne sebeple olursa olsun büyü yaptıran kişi günaha girmiş olur. Bu günah sonucunda da kişi öldükten sonra ahirette cehennem ile cezalandırılır. Bu kesin ve net bir şekilde Kuran da geçmektedir. Bu yüzden size büyü yöntemini kullanarak amacınıza ulaşmak yerine kendi mutluluğunuz için doğal yolları denemenizi tavsiye ediyoruz. Biz büyü yöntemini kullanmıyoruz. Siz de bu yöntem yerine mutlaka günah olmayan başka çözümler bularak hareket etmelisiniz. Büyü ile karşı tarafı kendinize aşık ettiğinizde kişinin size karşı olan duyguları da asla gerçek olmayacaktır. Bu yüzden de bu yöntemi kullanmayı tercih etmemelisiniz.

24 Saatte Etkili Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyü yapımı ne kadar zor ise bozulması da o kadar zor ve zaman alıcıdır. Bu büyünün yapımı için medyum 3 dolunaylı geceyi bekler. Büyünün bozulması için de mutlaka 3 dolunaylı geceye ihtiyaç vardır. Bu yüzden büyünün bozulması biraz zaman alır. Büyü çok etkili olduğu için hemen etkisini gösterir fakat büyünün bozulmasında durum bu şekilde olmaz. Büyü bozulması için dolunaylı gecelerde dualar edilir. Büyü bozma işlemi tamamlandıktan sonra da bir hafta boyunca mutlaka beklemelisiniz. Ancak büyünün etkileri bu bir haftalık süre içerisinde kişi üzerinden tamamen geçecektir. Bu yüzden büyünün hemen bozulmasını beklemeyin. Büyü bozdurmak için gene aynı medyuma giderek işlem yaptırabilirsiniz.

Bağlama Celbi ile Sevdiği Kişiyle Evlenmek

Bağlama celbi tercih ederek de büyü ile aynı sonucu alabilirsiniz. Celb işleminin uygulanması için medyuma gittiğinizde size bir kağıtta yazılı olan birkaç dua verilecek. Bu duaları gerçekten niyetinizi temiz tutarak ve kalpten isteyerek okumalısınız. Celb niyet işidir. Tamamen dualar ile yapılan bir yöntemdir fakat niyetiniz temiz olmazsa bu işlem gerçekleşmez. Gerçekten karşı tarafın size bağlı olmasını yürekten istemelisiniz. Ne kadar güçlü isterseniz o kadar celb işlemi de kısa zaman da etkisini gösterir ve kesin sonuç alırsınız. Celb işlemi uygulanması için on dört gün gerekir. Medyumun size verdiği dualar 14 gün boyunca her gece okumalısınız. Bu süre bittikten sonra kısa zamanda sonuç alırsınız. Sevdiğimi kendime nasıl bağlayıp evlenirim merak eden kişiler bu şekilde celb yöntemini kullanarak da amaçlarına ulaşabilirler. Celb de güçlü ve yanıt veren bir yöntemdir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sevdiğimi, Kendime, Nasıl, Bağlayıp, Evlenirim,
Yorumlar
Haber Yazılımı