Haber Detayı
29 Mayıs 2020 - Cuma 20:55 Bu haber 1036 kez okundu
 
Sevdiğimle Mutlu Olmayı Nasıl Başarırım?
Sevdiğimle mutlu olalım isteyen kişiler mutluluk büyüsü ya da yönlendirme büyüsünü kullanarak rahatlıkla amaçlarına ulaşabilirler. Bu büyü yöntemlerinden birini kullandıktan sonra sevdiğiniz kişinin size karşı olan davranışlarında büyük bir değişim olur. Artık kişi tamamen sizi mutlu edecek şekilde hareket etmeye başlar ve her şeyden önce sizi düşünecektir. Bu şekilde kötü giden ilişkilerinizi bile kurtarabilirsiniz
AŞK BÜYÜSÜ Haberi
Sevdiğimle Mutlu Olmayı Nasıl Başarırım?

İnsanlar sevdikleri ile mutlu olmak için farklı yöntemlere başvururlar. Büyü de bu yöntemlerden biridir. Fakat büyünün yapımına göre çok fazla çeşidi ve farklı etkileri vardır. Sevdiğimle mutlu olalım isteyen kişiler mutluluk büyüsü ya da yönlendirme büyüsünü kullanarak rahatlıkla amaçlarına ulaşabilirler. Bu büyü yöntemlerinden birini kullandıktan sonra sevdiğiniz kişinin size karşı olan davranışlarında büyük bir değişim olur. Artık kişi tamamen sizi mutlu edecek şekilde hareket etmeye başlar ve her şeyden önce sizi düşünecektir. Bu şekilde kötü giden ilişkilerinizi bile kurtarabilirsiniz. Mutluluk büyüsü genelde kolay gibi görünen bir büyü yöntemi olsa da mutlaka kişiler büyünün yapımı için medyuma gitmelilerdir. Aksi taktirde bu kez siz büyü yöntemini uygulamaya kalktığınız da olumsuz durumlarla karşı karşıya kalacaksınızdır. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyüyü yaptırmalısınız.

Mutluluk Büyüsü ile Kişiyi Yönlendirmek

Bu büyünün yapımı için farklı yöntemler olsa da genelde kalıcı bir sonuç için en çok muska yöntemi kullanılır. Bunun içi medyuma gittiğiniz de bir mutluluk muskası hazırlanır. Daha sonra bu muskayı mutlaka sevdiğiniz kişinin evine saklamalısınız. Bu şekilde muska etkisini göstermeye başlar ve sevdiğiniz kişinin hareketleri değişmeye başlar. Artık kişinin davranışları tamamen büyünün istediği gibi olacağı için size karşı oldukça iyi davranmaya başlar. Artık sevgiliniz ile hiç kavga etmezseniz sürekli aranız iyi olacaktır. Kişi sizi mutlu etmek için elinden gelen her şeyi yapar. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu olabilirsiniz. Büyü gücü çok büyük olsa da bazı durumlarda etkisini kaybedebilmektedir. Bu yüzden dikkatli olmalısınız. Eğer kişi çok güçlü bir iradeye sahip ise büyüden sonuç alamayabilirsiniz de. Sevdiğimle mutlu olalım isteyen kişiler bu şekilde mutluluk büyüsünü yaptırabilirler.

Mutluluk Büyüsünün Tesir Süresi Nedir?

Mutluluk büyüsü gücü bitmeye yakın mutlaka bir yenileme yaptırmalısınız. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altından çıkar ve  bu yüzden de artık büyünün etkisi kalmayacağı için size karşı gene eskisi gibi davranmaya devam edecektir. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka dikkatli olmalısınız ve büyünün yenilenmesini sağlamalısınız. Büyünün yenilenmesi için medyuma gitmelisiniz. Medyuma gitmeden kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez büyüden siz olumsuz yönde etkilenemeye başlarsınız. Büyü yenileme işlemi çok önemlidir. Genelde kişi büyünün bitmesine yakın bu durumu hareketleri ile zaten belli eder. Bu yüzden kişinin hareketlerini de kontrol ederek büyünün bitip bitmeyeceğini anlayabilirsiniz. Kişi eğer size karşı olumsuz bir şekilde davranıyor ise büyünün etkisi sona erecek demektir. Bu durumda anında büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Büyü yeniletildikten sonra etkisi de gene aynı şekilde kişi üzerinde sürmeye devam eder.

Mutluluk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Mutluluk büyüsü bozulması zor bir büyüdür. Direk muska üzerine yapılan bir büyü türü olduğu için mutlaka bu muskanın açılması ve içindeki büyünün etkisiz hale getirilmesi gerekir. Fakat siz kendiniz muskayı açamaya kalktığınızda olumsuz durumlarla karşılaşırsınız. Bu yüzden kendiniz büyü bozmak için herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Bu şekilde ancak siz zarar görmeden sonuç alabilirsiniz. Büyünün bozulması sonucunda ise kişi artık size karşı eskiden nasıl davranıyor ise o şekilde davranmaya devam eder .Herhangi bir şekilde sizin ona büyü yaptırdığınızı anlamaz büyü ile ilgili de herhangi bir şey hatırlamayacaktır.

Mutluluk Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Büyü türlerinden hangisini ne amaçla seçerseniz seçin mutlaka günaha girmiş olursunuz. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı denememelisiniz. Büyüden kesinlikle uzak durmalısınız. Büyü yöntemini kullandığınız da mutlaka cezalandırılırsınız. Cehennem ile cezalandırılacağınız için bu yöntemi kesinlikle size tavsiye etmiyoruz. Hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmamalı uzak durmalısınız. Büyü yöntemini kullanmak yerine eğer ilişkiniz de bir sorun varsa bunu partneriniz ile karşılıklı konuşarak çözmeye çalışmalısınız. Büyü tamamen geçici bir yöntem olduğu için belli bir süre sonra zaten gene her şey eskisi gibi olacaktır. Bu yüzden de kendinize kalıcı çözümler bulmalısınız. Sevdiğimle mutlu olalım isteyen kişiler bu amaçlarına büyü dışında ulaşamaya çalışmalılar. Biz de büyü yöntemini hiçbir şekilde kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlerin de kullanmasını kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Büyüden ne olursa olsun amacınız iyi bile olsa uzak durmalısınız.

Mutluluk Celbi Yaptırmak

Mutluluk celbi ile de kişiler amaçlarına ulaşabilirsiniz. Mutluluk celbi yaptırdığınız da karşınızdaki kişinin davranışları gene büyü de olduğu gibi değişmeye başlar. Bu yöntemi kullanarak da rahatlıkla amacınıza ulaşabilirsiniz. Fakat celb yöntemi büyüye göre farklıdır. Büyü günahtır ve tehlikeli yanları vardır. Fakat celb öyle değildir. Celb yöntemi günah değildir yaptıran kişiye herhangi bir tehlikesi de yoktur. Bu yüzden insanlar genelde büyü yerine celb yöntemini daha çok kullanmayı tercih ederler. Celb yönteminin yapımı on dört gün boyunca sürmektedir. Aynı zamanda bu süreç bittikten sonra da belli bir süre beklemeniz gerekir. Sonuç almak kesin değildir fakat karşıdaki kişinin iradesine göre bu durum değişecektir. Daha iyi bir sonuç alabilmek için celb yöntemini kendiniz yapmamalı mutlaka tecrübesi olan bir medyum seçerek ona yaptırmalısınız. Bu şekilde sonuç alma oranınız daha da artacaktır. Sevdiğimle mutlu olalım isteyen kişiler bu şekilde mutluluk celbini de kullanabilirler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sevdiğimle, Mutlu, Olmayı, Nasıl, Başarırım?,
Yorumlar
Haber Yazılımı