İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Asma Büyüsü
Asma Büyüsü
Tarak Büyüsü
Tarak Büyüsü
Haber Detayı
06 Ağustos 2019 - Salı 22:49 Bu haber 1593 kez okundu
 
Sevdiğin Kişiyle Evlenme Büyüsü
Birçok kişi sevdiğiyle evlenme konusunda zorluklarla karşılaşabilmektedir. Kimi zaman ailenin rızasının olmaması, kimi zaman mezhebi sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Sevdiğin kişiyle evlenme büyüsü adı altında detaylara göz atmanızda fayda olabilir.
EVLENME BÜYÜSÜ Haberi
Sevdiğin Kişiyle Evlenme Büyüsü

İnsan sevdiği kişiye her zaman ulaşamaz. Günlük hayatta sevdiğiniz kişi ile birlikte olamadığınızda büyü yöntemini kullanarak sevdiğiniz kişinin de size karşı duygular beslemesini sağlayabilirsiniz. Kişi büyü yöntemini kullandığında artık karşı taraf kendi iradesini kullanamaz hale gelir. Bu yüzden de büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu sayede büyünün de etkisi ile kişi size karşı duygular beslemeye başlar ve size aşık olacaktır. Bu büyü sayesinde sevdiğiniz kişi ile evlenebilirsiniz de. Büyünün gücü bu kadar kuvvetlidir. Büyü gücünün çok iyi bir şekilde kişi üzerine tesir etmesi çok önemlidir. Aksi taktirde büyü belli bir süre boyunca kişi üzerinde tesir eder ve daha sonra etkisi ortadan kalkacaktır. Bu yüzden büyünün yapılması için iyi bir medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz. Evlenme büyüsü ile istediğiniz kişiyi kolaylıkla kendinize aşık ederek evlenebilirsiniz.

Evlenme Büyüsünü Kimler Yaptırabilir?

Evlenme büyüsü çok güçlü bir büyüdür. Bu büyünün kişi üzerinde çok iyi tesir etmesi için çok iyi bir medyuma gidilmesi gerekmektedir. Evlenme büyüsünü isteyen herkes yaptırabilir fakat bu büyüyü herkes yapamaz. Büyünün gücü büyük olduğu için kişi kendi başına büyüyü yapmaya kalktığında büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir ve kişi artık üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla da karşılaşacaktır. Bu yüzden kişi kendisi büyü yapmak yerine büyüyü medyuma giderek yaptırmayı tercih etmelidir.  Evlenme büyüsü yapımı için medyuma gittiğinizde hem büyü çok daha iyi bir şekilde kişi üzerine tesir edecektir hem de kişi kendini büyünün olumsuzluklarından koruyacaktır. Evlenme büyüsü bu şekilde tamamlandıktan sonra kişi üzerinde etkilerini göstermeye başlayacaktır.

Evlenme Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkileri

Evlenme büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık kendi düşüncelerini kontrol edemez hale gelir. Kişi istemese bile aklında hep sizinle alakalı sorular ve hayaller olacaktır. Kişi sürekli olarak gün içerisinde sizi düşünür sizinle ilgili evlenme hayalleri kurmaya başlayacaktır. Şeytani güçler sürekli olarak büyü yapılan kişiye sizin hakkınızda vesveseler vermeye başlayacaktır. Kişi de büyünün etkisi altında olduğu için bu vesveselere kayıtsız kalamayacaktır. Bu yüzden de kısa süre içerisinde size aşık olup sizinle evlenmek isteyecektir. Bu büyü kadın erkek fark etmez kime yapılır ise kısa sürede sonuç vermektedir. İsterseniz sevdiğiniz kadını ya da adamı bu büyü ile nikâh masasına oturtabilirsiniz. Evlenme büyüsü kısa süre içerisinde sonuç almanızı sağlayacak güce sahiptir.

Evlenme Büyüsü Nasıl Yapılır

Evlenme büyüsü uygulanması için kişiler muhakkak medyuma gitmelilerdir. Kişi medyuma gittiğinde büyü yapılacak olan kişiye ait bir özel eşyayı da mutlaka götürmelidir. Çünkü evlilik büyüsü bu eşya üzerine yapılmaktadır. Eşya üzerine şeytani güçlerde etki ettikten sonra büyü tamamen bitmiş olur ve bu büyülü eşyayı mutlaka kişinin evine fark edilmeyecek bir şekilde tekrar koymanız gerekmektedir. Evlenme büyüsü ancak bu şekilde kişi üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Büyü gücünü eşyadan almaktadır. Bu yüzden bu eşyanın mutlaka kişiye ait olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Aksi bir durumda hiçbir şekilde büyünün etkisi karşı tarafa geçmeyecektir. Büyünün tesir süresi de çok önemlidir. Sürekli olarak büyünün kişi üzerindeki tesir süresinin kontrol edilmesi gerekmektedir.

Evlenme Büyüsünün Tesir Süresi Ne Kadardır?

Evlenme büyüsü uzun süreli olarak tesir eden bir büyüdür. Fakat bir gün bu büyünün de tesiri sona erecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde büyü etkisini kaybeder ve karşı tarafta kısa süre içerisinde büyünün etkisi altından çıkacaktır. Kişi üzerindeki büyü etkisini kaybeder ise kişi de sizi sevmekten vazgeçer ve kısa süre içerisinde ayrılma kararı alacaktır. Böyle bir şey yaşamamak ve sevdiğiniz insanla birlikte olmaya devam etmek için büyünün tesir süresine önem vermelisiniz. Büyünün tesir süresinin yeniletilmesi gerektiğini kişinin size karşı olan davranışlarından ve hareketlerinden anlayabilirsiniz. Kişi zaman içerisinde normal hareketler sergilemeye başlar ve sizden de soğuduğu için sürekli olarak sizden uzak durmaya başlayacaktır. Böyle bir durumda büyünün tesir etme süresi bitiyor demektir. Bu yüzden mutlaka evlenme büyüsü yeniletilmelidir.

Evlenme Büyüsü Nasıl Yeniletilir?

Evlenme büyüsünün yeniletilmesi için kişiler gene aynı şekilde medyuma gitmelilerdir. Kendi başlarına herhangi bir şey yapmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde kişi olumsuz olaylar ile karşılaşacaktır. Evlenme büyüsü gene aynı şekilde özel eşya üzerine büyü yapılarak yeniletilir. Büyü yeniletildikten sonra etkisi ve tesir süresi de yenilenmiş olacağı için kişi üzerinde daha uzun süreli olarak büyünün etkileri görülecek ve kişi sizinle birlikte olmaya devam edecektir. Büyünün tesir süresi bu yüzden çok önemlidir.

Evlenme Büyüsünü Bozmak Zor mudur?

Kişi üzerinde uzun süreli olarak etki eden büyülerin bozulması oldukça zordur. Özellikle evlenmek amacı ile yapılan büyüler güçlü büyüler oldukları için diğer büyülere göre bozulması çok daha zaman alır ve zordur. Evlenme büyüsü bozulması için kişilerin medyuma gitmeleri gerekir. Aksi takdirde kişi kendisi büyüyü bozmaya çalışır ise bu esnada kişiye şeytani güçler musallat olabilir. Bu durumla karşılaşmamak için medyuma gitmeniz gerekmektedir.  Büyü bozulduktan sonra kişi normal hayatına geri döner ve yaşananlar ile ilgili de herhangi şekilde bir şey hatırlamayacaktır. Bu yüzden büyünün etkisinden çıktığı için kişi sizi de terk edecektir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sevdiğin, Kişiyle, Evlenme, Büyüsü,
Yorumlar
Haber Yazılımı